Doktorat z inżynierii elektrycznej i elektronicznej

Informacje ogólne

Opis programu

Inżynieria elektryczna i elektroniczna

Katedra Inżynierii Elektrycznej i Elektronicznej specjalizuje się w inżynierii systemów komputerowych i programach technologii elektrycznej.

Obowiązki

Technicy inżynierii systemów komputerowych zapewniają profesjonalne, techniczne i rozwojowe wsparcie firmom z branży komputerowej. Są zatrudnieni w środowisku inżynieryjnym, komunikacyjnym oraz przetwarzającym i kontrolującym informacje. Do obowiązków należy projektowanie sprzętu, inżynieria oprogramowania, w tym programowanie, konserwacja sieci, projektowanie i rozwój systemów wbudowanych.

Nauka o inżynierii elektrycznej i elektronicznej

Inżynierowie elektryczni zajmują się wykorzystaniem energii elektrycznej do przesyłania energii - podczas gdy Inżynierowie elektroniczni są zainteresowani wykorzystaniem energii elektrycznej do przesyłania informacji. Inżynierowie elektrycy projektują, produkują, instalują i zarządzają systemami i instalacjami, które wytwarzają lub wykorzystują energię elektryczną. Są zaangażowani w pola lub systemy kontroli. Wydział aktywnie angażuje się w inicjatywy informacyjne i rozwój absolwentów posiadających umiejętność rozwiązywania złożonych problemów inżynierskich.

type type type

Na University of Johannesburg „Przyszłość. Reimagined. ” nie jest po prostu chwytliwym zwrotem

Instytucja przejmuje wiodącą rolę w całej Afryce w myśleniu o rewolucji przemysłowej 4. Odtworzenie przyszłości wszystkich dyscyplin 4IR to kolejna fala industrializacji, którą musimy zrozumieć i ukształtować, aby budować przyszłość tego kraju - i kontynentu afrykańskiego - tak bogato zasługuję. 4IR to nie tylko robotyka i automatyka; chodzi o rozwój społeczeństwa, który wzmocni ludzi i pokolenia na pokolenie.

Wraz z postępem w czwartej rewolucji przemysłowej, UJ wraz z „Education 4IR” - wprowadza myślenie i technologię 4IR do programów nauczania na różnych kursach i korzysta z innowacyjnych technologii uczenia mieszanego. Oznacza to, że absolwenci UJ są lepiej przygotowani do przyjęcia przyszłości biznesu i przemysłu, ponieważ AI i 4IR odgrywają większą rolę w naszym życiu i pracy.

Na University of Johannesburg naszym obowiązkiem jest przyjmować i kierować przyszłymi liderami naszego kraju dumnie i odważnie przez niewyobrażalną złożoność 4IR, aby mogli oni w pełni wykorzystać i zapewnić lepsze jutro. Przyszli liderzy tacy jak ty! Tutaj prowadzimy odważną rozmowę; popychając i kształtując projekt nowego jutra. Tutaj podejmujemy działania i budujemy nowy świat.

Warunki przyjęcia i kryteria wyboru:

Zatwierdzony stopień magistra inżyniera lub podobny zatwierdzony stopień na poziomie magistra lub równoważny poziom NQF 9. Ostateczne przyjęcie do programu zostanie przyznane tylko po udanej prezentacji seminarium badawczego sześć miesięcy po rejestracji. Tematy badań muszą być również zaakceptowane i zatwierdzone przez przełożonych na Wydziale, a wreszcie przez Senat lub Komitet Wykonawczy Senatu Uniwersytetu.

Czas trwania programu:

  • Pełny etat: 2 lata
  • W niepełnym wymiarze godzin: 3 lata

Szczegóły kontaktu:

Imię i nazwisko: Pani Dudu Kanyi / Tel: 011 559 2109 / E-mail: febehd@uj.ac.za

Ostatnia aktualizacja May 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university i ... Czytaj więcej

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university is alive down to its African roots, and well-prepared for its role in actualising the potential that higher education holds for the continent’s development. Pokaż mniej