Doktorat z filozofii

University of Hradec Králové, Philosophical Faculty

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Doktorat z filozofii

University of Hradec Králové, Philosophical Faculty

Wydział Filozoficzny Uniwersytetu w Hradec Králové oferuje doktorat Stopień, który można osiągnąć w pełnym wymiarze godzin. Ph.D. Program przeznaczony jest dla studentów, którzy uzyskali tytuł magistra filozofii i pokrewnych dyscyplin naukowych.

dc

Na czym polegają studia filozoficzne?

Ph.D. studium w filozofii ma na celu zapewnienie wysokiej jakości kształcenia i szkolenia badawczego w dziedzinie współczesnej filozofii, ze szczególnym uwzględnieniem filozofii nauk społecznych. Ph.D. Studia przeznaczone są dla studentów z tytułem magistra filozofii lub pokrewnych dyscyplin.

Absolwenci

Absolwenci będą profesjonalnie i językowo w pełni przygotowani do samodzielnych badań naukowych i nauczania, do pracy w instytucjach publicznych, mediach, organizacjach pozarządowych.

Warunki finansowe

Prywatnie opłacający się doktorat student płaci 3 000 € rocznie, który może być podzielony na maksymalnie dwie raty (pierwsza rata w wysokości co najmniej 1500 EUR zostanie wypłacona do końca listopada, druga rata najpóźniej do końca marca) .

Pod pewnymi warunkami można uzyskać prawo do miesięcznego stypendium w wysokości 430 EUR.

Warunki te są następujące:

  • W przypadku pierwszego okresu studiów: kandydat musi zostać przyjęty i zapisany do programu studiów, a rada oddziału musi ocenić doktorat. projekt dyplomowy jako najlepszy lub drugi najlepszy ze wszystkich zatwierdzonych projektów (tylko 2 kandydatów rocznie otrzymuje stypendium).
  • W drugim semestrze studiów: najpóźniej do końca stycznia danego roku akademickiego. student musi złożyć swój indywidualny plan studiów (ISP), obejmujący harmonogram wykonania egzaminów, zaliczeń i publikacji.
  • Dla każdego kolejnego okresu studiów: Konieczne jest uzyskanie doktoratu. ucznia do przestrzegania własnego ISP. Ta zgodność jest regularnie monitorowana przez Zarząd Oddziału.
  • Istotny warunek utrzymania stypendium jest również aktywny na rzecz macierzystego wydziału i wydziału (np. Udział w konferencjach, nauczanie itp.).

gj

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski


Ostatnia aktualizacja December 17, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
- na rok.
Locations
Czechy - Hradec Kralove, Hradec Králové Region
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Czechy - Hradec Kralove, Hradec Králové Region
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Filmy

Philosophical Faculty

Welcome to UHK