Przeczytaj oficjalny opis

Dynamiczna kultura badawcza

Jako student badawczy staniesz się częścią naszej kwitnącej społeczności akademickiej. Zapoznaj się z personelem, wyposażeniem i nie tylko w Centrum edukacji i partnerstwie szkół. Członek personelu, ekspert w wybranej dziedzinie, jest bezpośrednio odpowiedzialny za prowadzenie i wspieranie programu badawczego.

Dlaczego edukacja w LSBU?

  • Nr 1 w Londynie dla perspektyw zawodowych w edukacji (Guardian 2019).
  • Nasz program doktorancki został uznany przez Europejską Radę ds. Badań Ekonomicznych i Społecznych (ESRC) w dziedzinie socjologii i polityki społecznej.
  • Otrzymujemy szeroki zakres finansowania zewnętrznego od ESRC, Department for International Development (DfID) i British Academy.
  • The Participatory Autism Research Collective (PARC) rozpoczął w LSBU.
  • Research Excellence Framework (REF) przyznał 75% naszych badań 3 * na 4 * za "środowisko" - jakość, która jest zdefiniowana jako sprzyjająca prowadzeniu badań o międzynarodowej doskonałości.

Zalety doktora

Podjęcie doktoratu oznacza wniesienie oryginalnego wkładu do wiedzy. Różnią się od nauczanych Magisterów, ponieważ ostatecznym rezultatem będzie rozszerzona praca lub kreatywny projekt związany z dziedziną zainteresowań, a nie moduły zajęć i egzaminy.

Możesz ukończyć pełne doktoraty, które mogą zająć do pięciu lat. Studenci powinni samodzielnie kierować swoją naukę przy wsparciu zespołu nadzorującego.

Szkoła oferuje również profesjonalny doktorat w dziedzinie edukacji, który składa się z dwóch lat prowadzonych zajęć, a następnie trzech lat niezależnych badań.

Informacje o kursie głównym - uporządkowane według trybu

Tryb

Możliwość zatrudnienia

Możliwe obszary badawcze związane z edukacją obejmują:

Edukacja i sprawiedliwość społeczna

Rozwój umiejętności badawczych

Wszyscy studenci biorący udział w badaniach są zobowiązani do udziału w programie rozwoju umiejętności kluczowych, którego celem jest rozwijanie umiejętności, które można przekazywać, oprócz tych, które są wykorzystywane przy przeprowadzaniu badań. Szkolenie w zakresie metod badawczych jest dostępne poprzez częste seminaria badawcze.

W razie potrzeby student może częściowo uczestniczyć w odpowiednich kursach magisterskich dostępnych w Szkole, a w szczególności w jednostkach dotyczących metodologii badań. W niektórych przypadkach zachęca się uczniów do studiowania na innych kursach dostępnych na uniwersytecie lub na zewnątrz w celu poprawy ich ogólnej wiedzy w wybranych dziedzinach.

Ponadto mogą być zachęcani do udziału w kursach językowych mających na celu poprawę ich umiejętności ustnych i pisemnych - zarówno istotnych w ich przyszłej karierze zawodowej.

Zbywalne umiejętności

Stopień naukowy zapewni ci wiele umiejętności, które można przekazywać. Samodyscyplina, zapotrzebowanie na klarowne analityczne myślenie i umiejętność przekonywania krytyki innych, stają się czymś konstruktywnym i stanowią wyjątkowy trening dla niemal każdego rodzaju kariery. Ekscytacja i satysfakcja z poszukiwania nowych faktów, nowego pomysłu lub nowego sposobu patrzenia na coś może być bardzo satysfakcjonująca.

Udział w konferencjach

Badacze są często sponsorowani, aby uczestniczyć w krajowych i międzynarodowych konferencjach, aby spotkać się z czołowymi naukowcami w swoich dziedzinach i zaprezentować wyniki swoich badań. Postęp wszystkich studentów badawczych jest formalnie monitorowany przez uniwersytecki Komitet ds. Badań.

Służba na rzecz zatrudnienia

Jesteśmy Uniwersytetem Roku dla Absolwenta Zatrudnienia już drugi rok z rzędu - The Times and Sunday Times Good University Guide 2018, 2019.

W LSBU chcemy przygotować Cię do udanej kariery. Podczas studiów - i przez dwa lata po ukończeniu studiów - będziesz mieć dostęp do naszej usługi zatrudnienia, która obejmuje:

  • Tablica online, w której można zobaczyć szeroki wybór miejsc docelowych: w niepełnym wymiarze godzin, w pełnym wymiarze godzin lub dobrowolnie. Możesz także zajrzeć do naszych doradców w Job Shop, którzy zawsze służą pomocą w kolejnym kroku w wyszukiwaniu.
  • Nasza kariera zawodowa oferuje warsztaty grupowe na temat CV, technik wywiadów i znajdowania doświadczenia zawodowego, a także regularne prezentacje od pracodawców z różnych sektorów.

Nasz zespół Studenckie Przedsiębiorstwo może również pomóc Ci rozpocząć własną działalność gospodarczą i rozwinąć cenne umiejętności w zakresie przedsiębiorczości.

Wymagania wstępne

Oczekuje się, że kandydaci uzyskają dyplom z wyróżnieniem na poziomie 2,1 stopnia oraz odpowiednie kwalifikacje podyplomowe na poziomie studiów magisterskich.

Będziesz również zobowiązany do okazania dowodu potwierdzającego wszystkie twoje kwalifikacje. Jeśli angielski nie jest twoim pierwszym językiem, zostaniesz poproszony o udowodnienie swojej kompetencji, pokazując wynik IELTS co najmniej 7,0 na poziomie podyplomowym.

Jak złożyć wniosek

Instrukcje dla kandydatów do domu / UE

Tryb

Studenci podyplomowi i studenci z krajów UE / UE powinni złożyć wniosek za pośrednictwem naszego dedykowanego systemu aplikacji.

Pełne informacje na ten temat znajdują się w sekcji Jak aplikować dla studentów studiów podyplomowych i naszej sekcji Jak aplikować dla studentów badawczych.

Międzynarodowi kandydaci powinni korzystać z naszego międzynarodowego systemu aplikacji. Szczegółowe informacje można znaleźć w sekcji Jak aplikować dla studentów z zagranicy.

Biorąc pod uwagę twoją aplikację

Twój wniosek zostanie rozesłany do wielu potencjalnych przełożonych, którzy przeanalizują twoje kwalifikacje akademickie, doświadczenie i propozycję badań, aby zdecydować, czy Twoje zainteresowania naukowe są czymś, co można nadzorować w LSBU.

Przeprowadzony zostanie również wywiad telefoniczny lub na uniwersytecie. Jeśli ci się powiedzie, otrzymasz ofertę miejsca na kursie i będziesz informowany o kolejnej dacie rekrutacji. Cały proces trwa zwykle od sześciu do ośmiu tygodni, od otrzymania wniosku do podjęcia decyzji o złożeniu wniosku w szkole.

Projekt badawczy

Jeśli jesteś kandydatem na doktora, dołącz szkic swojej propozycji badań (do 1000 słów).

Przygotuj się, aby zacząć

Pomagamy naszym studentom przygotować się na uniwersytet jeszcze przed rozpoczęciem semestru. Aby dowiedzieć się, kiedy należy złożyć wniosek o zakwaterowanie w LSBU lub o finansach studenta, przeczytaj kartę Jak aplikować na ten kurs.

Witaj w tygodniu

Przed rozpoczęciem kursu wyślemy ci informacje o tym, co musisz zrobić przed przyjazdem i podczas pierwszych kilku dni w kampusie. Możesz przeczytać o tym procesie na naszych stronach powitalnych.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 20 więcej kursów w London South Bank University »

Ostatnia aktualizacja February 23, 2019
Ten kurs jest Online, Campus based
Data początkowa
Kwiec. 2019
Wrześ. 23, 2019
Duration
1 - 6 lat
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
4,325 GBP
Opłata roczna za cały rok w Zjednoczonym Królestwie / UE: 42525 GBP; Opłata za 1 rok w pełnym wymiarze godzin Opłata międzynarodowa: 13780 GBP. Opłata za 1 rok w niepełnym wymiarze godzin w Wielkiej Brytanii / UE: 2162,5 GBP; Rok 1 w niepełnym wymiarze Op
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Kwiec. 2019
Data końcowa
Mar. 31, 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Wrześ. 23, 2019
Data końcowa
Czerwiec 5, 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Paźdz. 2019
Data końcowa
Wrześ. 30, 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Stycz. 27, 2020
Data końcowa
Stycz. 23, 2021
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Luty 2020
Data końcowa
Stycz. 23, 2021
Termin nadsyłania zgłoszeń

Kwiec. 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Mar. 31, 2020

Wrześ. 23, 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Czerwiec 5, 2020

Paźdz. 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Wrześ. 30, 2020

Stycz. 27, 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Stycz. 23, 2021

Luty 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Stycz. 23, 2021