Doktorat z edukacji

Informacje ogólne

Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej uczelni

Opis programu

Przyspieszony eteryczny doktorat z edukacji

Czy uzyskałeś już tytuł magistra edukacji? Jeśli kiedykolwiek chcesz przejść do dobrze płatnej kariery w edukacji, musisz mieć ten tytuł w swoim CV. Ale to nie znaczy, że powinieneś na tym poprzestać.

Szkoły i korporacje to dwaj najwięksi pracodawcy pedagogów. Każdego roku otrzymują tysiące podań o pracę od posiadaczy tytułów magisterskich. Mimo że w dziedzinie edukacji jest wiele wspaniałych miejsc pracy, jeszcze więcej osób ubiega się o te prace. To są ludzie, którzy też mają stopnie magisterskie.

Jeśli chcesz wyróżnić się z tłumu innych kandydatów do pracy, powinieneś zostać doktorem pedagogiki. Nie ma tylu doktorów, ilu jest magisterskich. Tak więc, jeśli przyjdziesz do pracodawcy z tytułem doktora edukacji w swoim CV, Twoje podanie stanie się priorytetowe.

Kiedy jesteś doktorem pedagogiki, oznacza to, że masz uprawnienia do prowadzenia szkoły, uniwersytetu lub całego okręgu szkolnego. Oczywiście będziesz musiał zdobyć doświadczenie zawodowe jako nauczyciel lub profesor. Ale kiedy wspinasz się po szczeblach kariery, pewnego dnia możesz znaleźć się w roli dziekana uniwersytetu lub dyrektora szkoły.

American International Theism University oferuje zaawansowany i przyspieszony program studiów, który szkoli studentów, aby zostali doktorami edukacji w zaledwie 12 miesięcy. Jeśli masz już tytuł magistra edukacji, oznacza to, że zbliżasz się do końca szkolenia. Po prostu idź trochę dłużej, a zostaniesz lekarzem, zanim się zorientujesz.

Wszystkie nasze kursy i stopnie naukowe są akredytowane przez Służbę Akredytacyjną dla Międzynarodowych Szkół, Kolegiów i Uniwersytetów. Wiele instytucji edukacyjnych na całym świecie zna tę organizację. Stopień doktora z akredytacją ASIC okaże się bardzo cenny przy ubieganiu się o pracę w edukacji po ukończeniu studiów.

Kursy, które musisz wziąć udział, obejmują: historię edukacji amerykańskiej, teorie uczenia się, globalizację i edukację, technologię w edukacji, podstawy edukacji na odległość, przywództwo edukacyjne, metody badawcze w edukacji, zasoby ludzkie w edukacji i problemy w edukacji specjalnej.

Po ukończeniu tych kursów będziesz mieć wszystkie cenne narzędzia potrzebne do zajmowania jakiejkolwiek pozycji lidera w edukacji. Właśnie to szkoły i korporacje chcą widzieć w aplikacjach ludzi. Jeśli możesz udowodnić pracodawcom, że posiadasz te umiejętności, będą chcieli Cię natychmiast zatrudnić.

American International Theism University jest jednym z nielicznych akredytowanych uniwersytetów na świecie, które oferują niedrogie programy studiów doktoranckich przez Internet. Nie tylko to, ale są to również programy akademickie. Oznacza to, że jeśli chcesz uzyskać stopień doktora w ciągu 12 miesięcy zamiast 24 miesięcy, możesz to zrobić. Wymagałoby to jedynie zostania studentem online w pełnym wymiarze godzin na naszej uczelni.

Przystępność jest kolejnym czynnikiem powodującym, że tak wielu studentów wybiera studia doktoranckie na American International Theism University . Stawka za cały program doktorancki wynosi 7,350 $.

Jeśli weźmiesz pod uwagę, że większość uniwersytetów pobiera od 30 000 do 100 000 $ za stopnie doktoranckie, masz tutaj prawdziwą okazję. Najlepsze jest to, że nasze stopnie naukowe są akredytowane, więc mają taką samą wartość jak inne stopnie doktoranckie z droższych uniwersytetów.

142862_pexels-photo-3762806.jpeg

Wymagane klasy

 • EDUD 810 - Historia edukacji amerykańskiej
 • EDUD 870 - Globalizacja i edukacja
 • EDUD 895 - Teorie uczenia się
 • EDUD 920 - Technologia w edukacji
 • EDUD 930 - Podstawy edukacji na odległość
 • EDUD 950 - Metody badawcze w edukacji
 • EDUD 960 - Zasoby ludzkie w edukacji
 • EDUD 971 - Problemy w edukacji specjalnej
 • EDUD 973 - Przywództwo edukacyjne
 • EDUD 979 - Prawo edukacyjne i etyka
 • EDUD 1000 - projekt / praca magisterska

Informacje o kursie

AITU oferuje programy edukacyjne, które przygotowują uczniów do powołania zakonnego jako duchowni, profesjonaliści lub osoby świeckie w służbie. Nasze programy niereligijne obejmują poradnictwo, teizm, edukację, administrację biznesową, muzykę, sztuki plastyczne, komunikację medialną lub pracę społeczną.

 • Długość studiów: do 3 lat
 • Wymagania wstępne: tytuł magistra pedagogiki lub pokrewnej dziedziny.
 • Czesne: 7,350 $
 • Czas ukończenia kursu: 6-15 tygodni dla każdego kursu
Ostatnia aktualizacja Lis 2020

Informacje o uczelni

AITU offers only educational programs that prepare students for religious vocations as ministers, professionals, or laypersons in ministry, counseling, theism, education, administration, music, fine a ... Czytaj więcej

AITU offers only educational programs that prepare students for religious vocations as ministers, professionals, or laypersons in ministry, counseling, theism, education, administration, music, fine arts, media communications, or social work. Pokaż mniej