Doktorat z badań rozwojowych

Informacje ogólne

Opis programu

UJ Development Studies jest zaniepokojone zmianami. Interesuje nas, co możemy zrobić, aby zmienić świat, ale także zrozumienie świata, który się zmienia. Nasz etos w badaniach, nauczaniu i aktywizmie opiera się na głębokim rozpoznaniu napięć między rozwojem jako dążeniem do stworzenia lepszego świata, a normatywnym i potężnym (państwowym lub niepaństwowym) procesem interwencji w życie ludzi. Tutaj spotykają się idealizm i praktyczność. Nawet jeśli nasze zobowiązania ideologiczne oznaczają, że zwracamy uwagę na długoterminową przyszłość ludzi, nalegamy na zaangażowanie się w bieżącą rzeczywistość i potrzebę zapewnienia szybkiej, znaczącej zmiany za pośrednictwem usług, zasobów i możliwości.

Program studiów doktoranckich obejmuje napisaną pod kierunkiem pracę magisterską stanowiącą oryginalny wkład w kierunku Studiów Rozwojowych na temat wybrany w porozumieniu z Zakładem Antropologii i Studiów Rozwojowych. Obrona doktorska (projektu i rozprawy) jest wymagana zgodnie z regulaminem Wydziału Humanistycznego. Wymagany jest również artykuł gotowy do publikacji na temat treści pracy.

ean254 / Pixabay

Na University of Johannesburg „Przyszłość. Reimagined. ” nie jest po prostu chwytliwym zwrotem

Instytucja przejmuje wiodącą rolę w całej Afryce w myśleniu o rewolucji przemysłowej 4. Odtworzenie przyszłości wszystkich dyscyplin 4IR to kolejna fala industrializacji, którą musimy zrozumieć i ukształtować, aby budować przyszłość tego kraju - i kontynentu afrykańskiego - tak bogato zasługuję. 4IR to nie tylko robotyka i automatyka; chodzi o rozwój społeczeństwa, który wzmocni ludzi i pokolenia na pokolenie.

Wraz z postępem w czwartej rewolucji przemysłowej, UJ wraz z „Education 4IR” - wprowadza myślenie i technologię 4IR do programów nauczania na różnych kursach i korzysta z innowacyjnych technologii uczenia mieszanego. Oznacza to, że absolwenci UJ są lepiej przygotowani do przyjęcia przyszłości biznesu i przemysłu, ponieważ AI i 4IR odgrywają większą rolę w naszym życiu i pracy.

Na University of Johannesburg naszym obowiązkiem jest przyjmować i kierować przyszłymi liderami naszego kraju dumnie i odważnie przez niewyobrażalną złożoność 4IR, aby mogli oni w pełni wykorzystać i zapewnić lepsze jutro. Przyszli liderzy tacy jak ty! Tutaj prowadzimy odważną rozmowę; popychając i kształtując projekt nowego jutra. Tutaj podejmujemy działania i budujemy nowy świat.

Kontakt

Pani Nosi Seranyane
Tel: 011 559 2053
E-mail: nosis@uj.ac.za

Ostatnia aktualizacja Sie 2020

Informacje o uczelni

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university i ... Czytaj więcej

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university is alive down to its African roots, and well-prepared for its role in actualising the potential that higher education holds for the continent’s development. Pokaż mniej