Przeczytaj oficjalny opis

Asian Philosophies and Cultures Ph.D. Program

Program Azji Filozofii i Kultur (APC) łączy klasyczne i współczesne podejście do studiowania azjatyckich tradycji religijnych i filozoficznych, jednocześnie zajmując się współczesnymi problemami społecznymi.

Nasz program opiera się na zasadzie, że duchowa transformacja przyczynia się do doskonałości akademickiej. W ramach integracyjnej struktury studenci mogą studiować hinduizm, buddyzm lub chińską filozofię. Studenci studiują święte teksty i pisma w kontekście historycznym; eksplorują również międzykulturowe hermeneutyki, tradycyjne praktyki religijne i azjatyckie filozoficzne spojrzenie na fundamentalne kwestie - od dobrego samopoczucia do środowiska.

Informacje o programie

Doktoranci mogą skupić się na buddyzmie, chińskiej filozofii, hinduizmie lub badaniach porównawczych. Oprócz pogłębionych studiów akademickich, studenci są również zachęcani do pogłębiania swojej wiedzy poprzez empiryczne zaangażowanie w praktyki duchowe i tradycje religijne. Program doktorancki obejmuje dwa lata zajęć, a także egzaminy i dysertację.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 7 więcej kursów w California Institute of Integral Studies »

Ostatnia aktualizacja March 27, 2018
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Wrześ. 2019