Read the Official Description

Doktorat z architektury

Przegląd badań

Naukowcy z School of Architecture pracują w szerokim zakresie projektów z zakresu architektury, projektowania wnętrz, urbanistyki i konserwacji. Nasze badania prowadzone są we współpracy z akademickimi, charytatywnymi, społecznymi i komercyjnymi grupami spoza Uniwersytetu, a wielu z naszych pełnoetatowych pracowników akademickich praktykowało jako architekci i projektanci. Dzięki temu nasze badania są aktualne i odzwierciedlają obecne i przyszłe potrzeby branży i szerzej rozumianego sektora środowiska budowlanego.

Obszary badawcze

Szkoła Architektury Portsmouth przyjmuje wnioski od kandydatów, którzy chcą w większym stopniu realizować badania. Zapewniamy nadzór w wielu dziedzinach, takich jak: zrównoważona architektura, architektura i urbanistyka, regeneracja, historia i teoria architektury, praktyka projektowania wnętrz, pedagogika architektury i wzornictwa.

Grupy badawcze

  • Zrównoważony projekt urbanistyczny i architektoniczny, inicjatywy i materiały Low Carbon
  • Projekt i praktyka
  • Teoria, historia i kontekst
  • Ucieleśnione krajobrazy i technologie
  • Klaster na rzecz zrównoważonych miast

Dofinansowane możliwości doktoranckie

  • Parametryczny Urbanism and Climate Sensitive Design: innowacyjne podejście do zrównoważonego rozwoju miejskiego (termin składania wniosków 11 lutego 2018 r.)
  • Poznawanie zalet rolnictwa miejskiego bez gleby (termin składania wniosków 11 lutego 2018 r.)
  • Brutalist, ale Green: badanie innowacyjnych technologii w celu pogodzenia estetyki z wydajnością energetyczną w architekturze betonu XX wieku (termin składania wniosków 11 lutego 2018 r.)
  • Regeneracja dawnych terenów obrony wybrzeża w południowo-wschodniej Anglii: opracowanie ram oceny dla dziedzictwa wojskowego dla społeczności (termin składania wniosków 11 lutego 2018 r.)

Graduate School

Nasza dedykowana Graduate School jest pierwszym miejscem, w którym można uzyskać informacje dla wszystkich studentów studiów podyplomowych i superwizorów. Wspieramy, administrujemy i koordynujemy szkolenia dla programów MPhil, PhD i Professional Doctorate.

Jako student studiów wyższych na University of Portsmouth uzyskasz dostęp do Programu Rozwoju Graduate School, który oferuje szerokie umiejętności ogólne z ponad 150 warsztatami na różne tematy, w tym projektowanie badań, proces doktorancki i rozwój kariery. Te popularne i wysoko oceniane warsztaty są dostarczane przez naszych ekspertów z całego uniwersytetu i wspierają naszych studentów na wszystkich etapach ich badań.

Znajdź opiekuna

Skontaktuj się z nami, aby omówić swoje pomysły badawcze bardziej szczegółowo i upewnić się, że dysponujemy wiedzą ekspercką w zakresie nadzoru, aby wesprzeć twój planowany obszar badań. Możemy wtedy skontaktować cię z potencjalnym przełożonym.

Wymagania wstępne

Dobry pierwszy stopień z uniwersytetu uznanego na poziomie międzynarodowym (w zależności od wybranego kursu, minimalnej drugiej klasy lub równoważny) lub stopień magistra w odpowiednim temacie. W wyjątkowych przypadkach rozważane jest równoważne doświadczenie zawodowe i / lub kwalifikacje.

Dla studentów, których pierwszym językiem nie jest angielski, wymagana jest znajomość języka angielskiego w minimalnym zakresie 6,5 IELTS bez wyniku komponentu poniżej 6,0.

Daty rozpoczęcia: październik i luty.

Program taught in:
Język angielski

See 5 more programs offered by University of Portsmouth »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Paźdz. 2019
Luty 2020
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Paźdz. 2019
Application deadline
Data początkowa
Luty 2020
Application deadline

Paźdz. 2019

Luty 2020