Doktorat z analizy i zarządzania dziedzictwem kulturowym

IMT School for Advanced Studies Lucca

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Doktorat z analizy i zarządzania dziedzictwem kulturowym

IMT School for Advanced Studies Lucca

Lucca

2018/19 Studia doktoranckie w IMT School for Advanced Studies Lucca

Termin składania aplikacji - 3 sierpnia 2018, godz. 12:00 CEST

Zgłoszenia przyjmowane są obecnie na studia doktoranckie 2018/19 w IMT School for Advanced Studies Lucca (www.imtlucca.it), jednej z sześciu szkół doskonałości we Włoszech i jednej z najwyżej ocenianych szkół wyższych w Europie według najnowsza ankieta U-Multirank. Wysoko zmotywowani kandydaci ze wszystkich dyscyplin są zaproszeni do ubiegania się o jedno z 36 w pełni dofinansowanych stypendiów w ramach dwóch programów doktoranckich, które łączą naukowe kompetencje z zakresu ekonomii, inżynierii, informatyki, neuronauki i psychologii behawioralnej, fizyki, matematyki stosowanej, statystyki, historii i nauk dziedzictwa kulturowego.

Jedną z czterech ścieżek tematycznych jest analiza i zarządzanie dziedzictwem kulturowym, które jest objęte programem doktoranckim "Systemy kognitywne i kulturowe". The Track proponuje kursy z zakresu archeologii, historii sztuki, prawodawstwa europejskiego i międzynarodowego w zakresie dziedzictwa kulturowego i krajobrazu, filozofii i estetyki, zarządzania dziedzictwem kulturowym i instytucjami kultury, muzeologii, technologii stosowanych w dziedzinie dziedzictwa kulturowego. Zarówno kursy zorientowane na badania, jak i szkolenia praktyczne stanowią program, którego celem jest szkolenie zarówno wykwalifikowanych naukowców, którzy będą działać w środowisku akademickim, jak i profesjonalistów, którzy będą działać w dziedzinie zarządzania kulturą. Program promuje badania oferujące uczniom żywy kontakt z różnymi podejściami badawczymi i metodologiami. Podczas studiów doktoranckich studenci są zachęcani do prowadzenia badań w Szkolnych jednostkach badawczych.

Kursy prowadzone są przez światowej sławy badaczy i zapewniają studentom wszystkie teoretyczne umiejętności i zaawansowane narzędzia wymagane do rygorystycznego rozwiązywania wielu problemów związanych z analizą, projektowaniem i zarządzaniem w ramach szerokiej analizy systemów w dziedzinach gospodarczych, społecznych, naukowych, technologicznych i kulturowych . Wyspecjalizowana kadra i pracownicy tworzą sieć, która zapewnia kluczowe wskazówki i wsparcie w całym programie doktoranckim. Ściśle współpracując z wydziałem, zarówno w klasie, jak iw rozwoju badań, uczniowie osiągają najwyższy poziom osiągnięć naukowych. Absolwenci studiów doktoranckich IMT w szkołach będą mogli wykorzystać umiejętności zdobyte podczas studiów do rozpoznawania i rozwiązywania złożonych problemów, wybierania najbardziej odpowiedniej metody lub instrumentu do wykorzystania przy zbliżaniu się do tych problemów, nawet w dyscyplinach poza ich podstawową dziedziną badań.

Wszyscy studenci mieszkają w niedawno odrestaurowanym kompleksie San Francesco, w pełni zintegrowanym kampusie w historycznym centrum pięknego toskańskiego miasta Lukka. Kampus obejmuje odnowione obiekty mieszkalne, stołówkę na miejscu, pokoje do nauki i życia, nowoczesną bibliotekę i tereny rekreacyjne na świeżym powietrzu, które sprzyjają wyjątkowemu otoczeniu kulturowemu, zawodowemu i społecznemu dla naszego programu doktoranckiego. Uprawnieni studenci, oprócz wolnego pokoju i wyżywienia, otrzymają również stypendium naukowe o wartości około 15 300 EUR rocznie. Dodatkowe fundusze na dalsze etapy badań, w tym stypendia na czwarty rok ukończenia pracy doktorskiej, można przypisać na zasadzie konkursu.

Programy doktoranckie w IMT School przyciągają studentów z całego świata, zapewniając prawdziwie międzynarodowe środowisko. Angielski jest oficjalnym językiem Szkoły. Ponadto wszyscy studenci będą mieli możliwość spędzenia okresów za granicą w instytutach badawczych, laboratoriach lub na uniwersytetach, zarówno w ramach programu Erasmus, jak i poprzez umowy o mobilności ad hoc.

Większość absolwentów doktorantów IMT do szkół osiągnęła znaczące role w akademickich, rządowych instytucjach, publicznych i prywatnych firmach lub zawodach na całym świecie.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski


Ostatnia aktualizacja June 3, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Paźdz. 2019
Duration
Czas trwania
3 lat
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
- Brak czesnego (studenci spoza programu nauczania otrzymują stypendium - 15 300 € / rok - oraz bezpłatny pokój i wyżywienie)
Locations
Włochy - Lucca, Tuscany
Data rozpoczęcia : Paźdz. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Paźdz. 2019
Włochy - Lucca, Tuscany
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą