Edinburgh Business School jest Graduate School of Business na Heriot-Watt University.

Edinburgh Business School pomaga pracownikom zawodowym w zdobywaniu pozycji liderów biznesu od ponad 25 lat, oferując wysokiej jakości i dostępne studia podyplomowe w biznesie. Nasze popularne internetowe programy MBA , Masters , DBA i PhD przyspieszyły karierę ponad 20 000 absolwentów. Nasi studenci odnotowali wzrost wynagrodzeń, zdobyte awanse w swoich firmach, a wielu z nich założyło własny biznes.

Bądź jednym z najlepszych praktyków opartych na badaniach rozwiązań biznesowych na świecie.

"Program doktorancki Edinburgh Business School łączy pierwszorzędnych pracowników akademickich, rygorystyczny trening metod badawczych z globalną społecznością praktyków. Oferuje unikalną możliwość elastycznego studiowania DBA i studiów doktoranckich na odległość, z opcją wsparcia w kampusie w Edynburgu, Dubaju, Niemczech i innych międzynarodowych bazach. "

Profesor Abigail Marks, dyrektor ds. Badań i programów doktoranckich

Poznaj Dr. Jeanette Vinke, DBA

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Struktura programu

Zaprojektowany, aby pomóc uczniom wykorzystać metody badawcze do zdefiniowania, wdrożenia i oceny potencjalnych rozwiązań dla bardzo realnych problemów biznesowych, program DBA i PhD składa się z dwóch etapów: etapu kursu i etapu badawczego.

Etap kursu da ci wiedzę i doświadczenie potrzebne do rozwinięcia tematu twojej pracy magisterskiej i zrozumienia procesu badawczego. Etap badawczy składa się z dwóch etapów, fazy nadzorowanej i fazy nadzorowanej; po ich ukończeniu złożysz swoją końcową pracę do egzaminu, który odbywa się w formie obrony ustnej.

Gotowy do złożenia wniosku?

Aby rozpocząć swój program doktorancki, musisz mieć co najmniej pięcioletnie doświadczenie w zarządzaniu i płynnie posługiwać się językiem angielskim. Musisz również przesłać do sprawdzenia:

  • formularz wniosku
  • dwa odniesienia
  • oficjalny zapis twojego dyplomu magisterskiego.

Złóż wniosek teraz .

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zapytaj bezpośrednio o ten program.

Lub porozmawiaj z doradcą pod numerem 44 (0) 131 451 3090

Email: dbaenquiries@ebs.hw.ac.uk

Program prowadzony przez:
Język angielski
Edinburgh Business School
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Duration
Cena
Contact school
Deadline
Contact school