Doktorat z administracji biznesowej

University of South Florida

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Doktorat z administracji biznesowej

University of South Florida

Przegląd

Program studiów doktoranckich oferowany przez Muma College of Business wynosi 90 godzin kredytowych i zapewnia absolwentom przygotowanie do kariery zawodowej jako profesorów uniwersyteckich i uniwersyteckich oraz jako pracowników naukowych i kadrowych w przemyśle i administracji. Rozwój intelektualny uczniów jest wspierany poprzez ścisłą współpracę z wydziałami w seminariach, projektach badawczych i innych zadaniach, które rozwijają umiejętności badawcze i dydaktyczne. Program oferuje szeroki wgląd w integralne elementy administracji biznesu, jak również specjalizację w zakresie głębi pola, wystarczającą, aby umożliwić uczniowi wniesienie znaczącego wkładu w dyscyplinę. Elastyczność w programie nauczania pozwala każdemu uczniowi wykorzystać jego mocne strony i dostosować go do uczniów o różnych poziomach przygotowania w różnych dziedzinach. Koncentracje oferowane są w następujących dziedzinach: rachunkowość, finanse, systemy informacyjne i marketing. Wspierane obszary studiów oferowane są w tych dziedzinach oraz w obszarach spoza Kolegium. Jednak przyznany stopień jest doktorem filozofii w biznesie ze specjalizacją w jednym z wymienionych obszarów koncentracji.

Tampa Bay Area

Tampa Bay to kwitnący obszar metropolitalny. Około jedna na cztery firmy biznesowe i informacyjne na Florydzie mają obecność w Tampa Bay. To wyjątkowo pozycjonuje University of South Florida Muma College of Business w obszarze przeznaczonym na zaangażowanie biznesowe.

Jako centrum miejskiego wybrzeża zatoki na Florydzie, nie brakuje atrakcji rekreacyjnych i kulturalnych, w tym obiektów sportowych, hal widowiskowych, muzeów, teatrów, ogrodów zoologicznych i parków rozrywki, parków rozrywki, sklepów i restauracji. www.visittampabay.com

Będąc centralnie położonym w słonecznym stanie, Tampa jest słonecznie praktycznie przez cały rok. Wyjątkiem byłyby nasze regularne, krótkotrwałe popołudniowe prysznice w miesiącach letnich (od czerwca do września). Średnia roczna wysoka temperatura wynosi 81 stopni, a średnia roczna niska temperatura wynosi 65 stopni. http://www.usclimatedata.com/climate/tampa/florida/united-states/usfl0481

Życie w kampusie

Jest wyjątkowa i niepowtarzalna energia, która charakteryzuje życie studenckie w USF. Po prostu wchodząc na kampus, nasi obecni i przyszli studenci czują się jak w domu. Kampus jest pełen możliwości zaangażowania się, poznania nowych przyjaciół, odkrywania swoich pasji i wprowadzania zmian.

Zasoby dla szkół wyższych

Lasher Center for Financial Markets to przestrzeń o powierzchni 1100 stóp kwadratowych, wyposażona w terminal Bloomberg, giełdę papierów wartościowych, tablice reklamowe i wiele innych, aby pomóc uczniom analizować dane z rynku finansowego w czasie rzeczywistym. Doktoranci w szczególności znajdą zasoby przydatne w swoich badaniach dotyczących akcji, obligacji i inwestycji.

Centrum Zarządzania łańcuchem Dostaw i Zrównoważonego Rozwoju zatrudnia uznanych na całym świecie wykładowców, którzy uczą zarządzania łańcuchem dostaw, logistyki zwrotnej i zagadnień zrównoważonego rozwoju uczniom i klientom korporacyjnym. Badania koncentrują się na kreatywnych rozwiązaniach problemów związanych z łańcuchem dostaw w świecie rzeczywistym. Program i szkolenia mają na celu zwiększenie liczby osób zarządzających łańcuchem dostaw i specjalistów w dziedzinie logistyki.

Centrum praktyki ISDS pozwala uczniom zdobywać doświadczenie w projektach realizowanych w świecie rzeczywistym sponsorowanych przez partnerów branżowych. Projekty te są nadzorowane przez co najmniej jednego mentora wydziału i co najmniej jednego przedstawiciela sponsora branżowego projektu. Studenci zdobywają cenne doświadczenie i opiekę mentorską zarówno od wykładowców, jak i od mentorów branży. W rezultacie stają się bardziej konkurencyjne na rynku pracy. Wydział korzysta, wykorzystując swoją wiedzę do rozwiązywania problemów w świecie rzeczywistym, co pomaga im utrzymać walutę w swojej dziedzinie. Ponadto są one nie tylko w stanie wprowadzić problemy przemysłowe i rozwiązania technologiczne do klasy, ale mogą również włączyć te zagadnienia do swoich badań. Partnerzy przemysłowi odnoszą korzyści dzięki dostępowi do najlepszych studentów, którzy mogą tworzyć rozwiązania swoich problemów i mogą korzystać z wiedzy specjalistycznej wydziału ISDS.

Koło rachunkowe zostało zorganizowane w 1990 roku, aby pomóc szkole rachunkowości Lynn Pippenger osiągnąć swoje cele. Koło rachunkowe stanowi partnerstwo wśród wykładowców, studentów oraz absolwentów i przyjaciół szkoły. Misją Koła Rachunkowości jest poprawa rozwoju zawodowego studentów oraz promocja sukcesu studentów i kadry naukowej poprzez możliwości angażujące społeczność biznesową Tampa Bay.

Rada Doradcza ds. Rachunkowości umożliwia komunikację pomiędzy wydziałem Szkoły Rachunkowości i społecznością zawodową, której służy szkoła. Członkowie Rady Doradczej mają rozległą wiedzę i doświadczenie w zawodzie księgowym oraz duże zainteresowanie wspieraniem i promowaniem USF Lynn Pippenger School of Accountancy i jej Ph.D. program.

Centrum Analytics i Kreatywności stanowi rdzeń odrębnej tożsamości uczelni. Wspiera klimat innowacji i analiz w całej administracji szkoły, salach lekcyjnych i badaniach. Obejmuje to promowanie najnowocześniejszych badań w celu sprostania wyzwaniom biznesowym i organizacyjnym, w tym badaniom nad analizą i kreatywnością.

Centrum Komunikacji Biznesowej, uczuciowo nazywane Centrum BizComm przez studentów i wykładowców, pomaga uczniom wzmacniać umiejętności komunikacyjne dzięki bezpłatnym warsztatom i usługom "jeden na jednego". Pracownicy BizComm pomagają uczniom w publikowaniu prac naukowych, umiejętności prezentacji i etykiety w profesjonalnej komunikacji.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski


Ostatnia aktualizacja November 6, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Sierp. 2019
Duration
Czas trwania
3 lat
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
2,500 USD
Czesne obejmuje staże asystenckie, naliczane co roku przez studentów 2 500 USD.
Information
Deadline
Stycz. 2, 2019
Locations
Stany Zjednoczone - Tampa, Florida
Data rozpoczęcia : Sierp. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Stycz. 2, 2019
Data zakończenia Czerwiec 30, 2022
Dates
Sierp. 2019
Stany Zjednoczone - Tampa, Florida
Termin nadsyłania zgłoszeń Stycz. 2, 2019
Data zakończenia Czerwiec 30, 2022