Read the Official Description

Doktorat w zakresie twórczych technologii

Przegląd badań

Szkoła kreatywnych technologii skupia się na zastosowaniu nowych technologii w celu wspierania kreatywnych obszarów. Obejmuje to projektowanie i tworzenie gier, animację, wideo i dźwięk, a także inne obszary zastosowań, takie jak opieka zdrowotna lub bezpieczeństwo. Ściśle współpracujemy z organizacjami zajmującymi się dziedzictwem kulturowym na całym świecie w celu opracowania lepszych metod ochrony zasobów cyfrowych. Nasze badania są zorganizowane wokół pięciu tematów: wirtualnej rzeczywistości i zaawansowanych technologii interaktywnych, ochrony zasobów cyfrowych, projektowania gier komputerowych i technologii, wysokiej wydajności wizualizacji, animacji komputerowej.

Obszary badawcze

Szkoła przyjmuje wnioski od kandydatów, którzy chcą w większym stopniu realizować badania. Zapewniamy nadzór w wielu obszarach, w tym wirtualnej rzeczywistości i zaawansowanych technologiach interaktywnych, komputerach przyszłości, projektowaniu i technologii gier komputerowych, wysokiej wydajności wizualizacji, inteligentnych systemach i robotyce, animacji komputerowej i cyfrowych opowiadaniach.

Dofinansowane możliwości doktoranckie

  • Głęboka nauka do syntezy modeli 3D (termin składania wniosków 11 lutego 2018 r.)
  • Hackrobatics! Badanie sztucznych ograniczeń jako gra w rozwoju gry (termin składania wniosków 11 lutego 2018 r.)
  • Przepływy pracy wysokiej wydajności dla kreatywnego wykorzystania dużych danych w geohazardach środowiskowych. (termin składania wniosków 11 lutego 2018 r.)

Graduate School

Nasza dedykowana Graduate School jest pierwszym miejscem, w którym można uzyskać informacje dla wszystkich studentów studiów podyplomowych i superwizorów. Wspieramy, administrujemy i koordynujemy szkolenia dla programów MPhil, PhD i Professional Doctorate.

Jako student studiów wyższych na University of Portsmouth uzyskasz dostęp do Programu Rozwoju Graduate School, który oferuje szerokie umiejętności ogólne z ponad 150 warsztatami na różne tematy, w tym projektowanie badań, proces doktorancki i rozwój kariery. Te popularne i wysoko oceniane warsztaty są dostarczane przez naszych ekspertów z całego uniwersytetu i wspierają naszych studentów na wszystkich etapach ich badań.

Znajdź opiekuna

Skontaktuj się z nami, aby omówić swoje pomysły badawcze bardziej szczegółowo i upewnić się, że dysponujemy wiedzą ekspercką w zakresie nadzoru, aby wesprzeć twój planowany obszar badań. Możemy wtedy skontaktować cię z potencjalnym przełożonym.

Wymagania wstępne

Dobry pierwszy stopień z uniwersytetu uznanego na poziomie międzynarodowym (w zależności od wybranego kursu, minimalnej drugiej klasy lub równoważny) lub stopień magistra w odpowiednim temacie. W wyjątkowych przypadkach rozważane jest równoważne doświadczenie zawodowe i / lub kwalifikacje.

Dla studentów, których pierwszym językiem nie jest angielski, wymagana jest znajomość języka angielskiego w minimalnym zakresie 6,5 IELTS bez wyniku komponentu poniżej 6,0.

Daty rozpoczęcia: październik i luty.

Program taught in:
Język angielski

See 5 more programs offered by University of Portsmouth »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Paźdz. 2019
Luty 2020
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Paźdz. 2019
Application deadline
Data początkowa
Luty 2020
Application deadline

Paźdz. 2019

Luty 2020