Doktorat w projektowaniu maszyn i urządzeń

Informacje ogólne

Opis programu

Ph.D. w maszynach i urządzeniach, projektowaniu maszyn i urządzeń

Program studiów doktoranckich Projektowanie maszyn i urządzeń koncentruje się na niezależnych projektach naukowych i badawczych w dziedzinie projektowania maszyn i urządzeń. Jego celem jest tworzenie dobrze wykształconych i kreatywnych absolwentów, którzy mogą brać udział w działaniach naukowych, badawczych i zawodowych. Ph.D. kandydaci poszerzają i udoskonalają swoją wiedzę z zakresu matematyki, fizyki i nauk stosowanych w teoretycznych podstawach dyscypliny badawczej, aby móc odnieść sukces w rozwiązaniach zadań w zakresie rozwoju i projektowania, modelowania i symulacji operacji oraz projektowania i wykonywania eksperymentów .

117782_laboratory_guy.jpg

Absolwenci są w stanie samodzielnie zastosować opanowane umiejętności i wysoki poziom wiedzy teoretycznej dostarczanej na wykładach i zdobytej poprzez nowoczesne metody uczenia się, np. Obliczenia i eksperymenty, do rozwiązywania konkretnych problemów w wybranych obszarach projektowania części i mechanizmów maszyn, transport kołowy, maszyny przeładunkowe, maszyny do obróbki i montażu, tłokowe silniki spalinowe, maszyny do produkcji szkła i robotyka, maszyny tekstylne i maszyny do produkcji nanowłókien, sprzęt do technologii termicznych oraz do diagnostyki technicznej itp. Ponadto znają badania metody w dziedzinie projektowania maszyn i urządzeń, zdolne do krytycznej analizy, oceny i syntezy, dzięki czemu mogą omawiać wyniki swoich badań i rozszerzać sumę aktualnej wiedzy w profesjonalny sposób wart publikowania i udostępniania inni członkowie społeczności zawodowej zarówno w swoim kraju, jak i za granicą.

Po ukończeniu programu studiów absolwenci będą mogli zajmować stanowiska członków zespołów badawczych zarówno w obszarach badań teoretycznych, jak i stosowanych lub jako eksperci w zespołach ośrodków rozwoju przemysłowego i głównych instytucji badawczych zajmujących się określonym obszarem. Dzięki ich głębokiej wiedzy i profesjonalnym podejściom, odniosą również sukces w szerszym kontekście jako wykładowcy instytucji szkolnictwa wyższego.

Škoda Auto Ph.D. Program

Ph.D. kandydaci z PŁ są uprawnieni do ubiegania się o udział w zadaniu doktoratu Škoda Auto. programu lub mogą napisać swoją pracę na temat oferowany przez firmę.

117786_mechatronics.jpg

Kluczowe fakty

 • WYDZIAŁ: Wydział Mechaniczny
 • JĘZYK INSTRUKCJI: angielski
 • WYBIERALNOŚĆ:
  • Uznane wykształcenie wyższe (magisterskie) zgodnie z ustawą nr 49/2009, Coll. (nie jest konieczne dla wnioskodawców ze Słowacji, Polski, Węgier i Słowenii).
  • Egzamin wstępny
 • CZAS TRWANIA: 4 lata
 • OPŁATA / ROK AKADEMICKI: 2000 USD
 • OPŁATA ZA ZASTOSOWANIE: 500 CZK / 25 USD
 • TERMIN STANOWISKA: 31 stycznia, 31 sierpnia
Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Top-level results in research and science, excellence in teaching and interdisciplinary collaboration have stood for the Technical University of Liberec since 1953. Around 7000 students study at seven ... Czytaj więcej

Top-level results in research and science, excellence in teaching and interdisciplinary collaboration have stood for the Technical University of Liberec since 1953. Around 7000 students study at seven faculties and one specialized institute. Pokaż mniej
Liberec , Wrocław , Żytawa + 2 Więcej Mniej