Doktorat w finansach

Informacje ogólne

Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej szkoły

Opis programu

Pięć najważniejszych powodów, dla których warto wybrać VGSF

Drugi stopień STANDARDOWY FORMAT: Zorganizowany doktorat program

Nasz program jest zgodny z amerykańskim i międzynarodowym standardowym formatem: pierwsze dwa lata wymagają zajęć, aby wyposażyć cię w narzędzia niezbędne do prowadzenia innowacyjnych badań w dziedzinie finansów i wykonywania niezależnych prac nad projektami badawczymi.

Ten format zapewnia solidne podstawy teorii i metod empirycznych stosowanych w finansach do prowadzenia badań.

# 2 MENTORSHIP: Silny nadzór i mentoring

Otrzymasz ciągłe i szerokie wsparcie ze strony wydziału. VGSF ma podejście otwarte, które ma na celu zachęcenie do dialogu i pomoc w wyborze przełożonego (-ów).

Większość studentów wybiera swojego opiekuna (-ów) w drugim roku po tym, jak zbadali różne obszary badań i byli w pełni zaznajomieni z wydziałem.

# 3 EKSPERT: Doskonałość w badaniach

Członkowie wydziału VGSF są wiodącymi ekspertami w swoich dziedzinach i regularnie współpracują z uznanymi ekspertami i naukowcami, którzy są często zapraszani do VGSF jako gościnni wykładowcy lub na seminaria.

Wydział współpracuje ze studentami w celu osiągnięcia najnowszych badań. VGSF chce, abyś skupił się na swoich badaniach, z tego powodu wymagane jest jedynie niewielkie nauczanie.

# 4 SIEĆ KARIERY: Najlepsze staże międzynarodowe

Zbudowaliśmy ogólnoświatową sieć z naszymi absolwentami, którzy zajmują stanowiska w najlepszych instytucjach akademickich i branżowych, takich jak Chicago Booth, Bocconi University i wiele innych. Nasi studenci uzyskali po ukończeniu pracy najwyższe stanowiska w doskonałych instytucjach, a VGSF regularnie zaprasza ich na seminaria, aby mogli przekazywać swoje cenne doświadczenie i wiedzę obecnym studentom.

# 5 FINANSOWANIE: W pełni finansowane

Nie musisz szukać dodatkowych środków na dofinansowanie doktoratu, ponieważ będziesz zatrudniony na jednym z uniwersytetów. Oferujemy konkurencyjne finansowanie, które obejmuje miesięczne wynagrodzenie i dotacje na konferencje. Twoje wynagrodzenie obejmuje ubezpieczenie zdrowotne i otrzymujesz wynagrodzenie netto, co oznacza, że nie musisz składać podatków.

136072_Wien_02_Campus_WU_D4_a.jpg

Premia: powód nr 6: Wiedeń - najnowocześniejsze życie

Nie zapominaj, że mieszkasz w Wiedniu - najbardziej znośnym mieście na świecie już dziewiąty rok z rzędu, zgodnie z badaniem Mercer's Quality of Living!

Miasto ma wiele do zaoferowania i może zaspokoić każdy gust: kawiarnię, muzea, teatr, imprezy i winnice tuż przy drzwiach miasta. Miasto zapewnia między innymi bezpieczne i stabilne środowisko, wspaniałe obiekty użyteczności publicznej i transportu oraz wiele obiektów rekreacyjnych.

Ostatnia aktualizacja Sie 2020

Informacje o uczelni

The Vienna Graduate School of Finance (VGSF) is a center of excellence for finance. Located in Vienna (Austria), it was founded by the Institute for Advanced Studies (IHS), the University of Vienna, a ... Czytaj więcej

The Vienna Graduate School of Finance (VGSF) is a center of excellence for finance. Located in Vienna (Austria), it was founded by the Institute for Advanced Studies (IHS), the University of Vienna, and the WU (Vienna University of Economics and Business). These three institutions joined forces, and their expertise, to create a hub in Vienna aiming to produce internationally recognized research and provide a competitive PhD education. Pokaż mniej