Read the Official Description

Czy starasz się zrobić unikalny wkład do naszej wiedzy o organizacji i społeczności oraz dynamiki stabilności i zmienić? Czy jesteś doświadczonym praktykiem i refleksyjnej zainteresowani rozwijaniem siebie i swoją praktykę, poprzez dyscyplinę „działanie śledczej”? Czy jesteś zainteresowany w tym badania w ścisłej współpracy przy wsparciu wspólnoty praktyków o podobnych poglądach?

Jeśli tak, to Ashridge Doktorat w zmiany organizacyjne będą interesujące dla Ciebie. Przez rygorystyczny proces dochodzenia, to kwalifikacja będzie rozwijać swoją praktykę na głębszym poziomie. Organizacje twarz potrzebę reagowania na coraz bardziej zróżnicowanych i trudnych problemów, lekarze muszą opracować nowe sposoby pracy z złożonych i niepewnych sytuacjach, w dążeniu do celów i rezultatów, które są dla nich.

TPWHY

Treść programu

Program trwa filozoficzne podejście, niż oferowanie standardowego zestawu narzędzi. To wyzwanie Ci odkrywać swoje ukryte i jawne założenia i konsekwencje tych założeń do swojej praktyki.

Treść programu jest bezpośrednio stosowane z powrotem do swojego miejsca pracy i są zachęcani do dzielenia się swoimi osobistymi doświadczeniami z innymi uczestnikami, tak że każdy uczy się od siebie nawzajem. Będzie rozwijać dyscypliny i umiejętności refleksyjnego piśmie za pośrednictwem praktycznych zadań. Rozprawa jest okazją do rozszerzonego praktycznego dochodzenia przy wsparciu nauczyciela i rówieśników (w grupie nadzoru).

Wydział

Wydział są doświadczeni praktycy. Wiele posiadać kwalifikacje psychoterapeutyczne, a wszyscy są ekspertami w trudnych i wspierających osoby. Wydział działać jako członków grupy i jako moderatorzy / obserwatorów, co pomaga stworzyć wspomagającą, zaangażowanie i solidne środowisko uczenia się. Wydział towarzyszyć Ci w drodze uczenia się, zamiast być zdalne specjalistów. Atmosfera jest dyskusji i dialogu, a nie nauczania i mówienie.

KTO JEST PROGRAM DLA?

Program ten jest przeznaczony dla osób dążących do zainicjowania i podtrzymania zmiany w obrębie poszczególnych organizacji. Może to obejmować pracę nad zagadnieniami makro poziomu zmian społecznych i instytucjonalnych. Ma on na celu zaangażowania się w rozwój unikalny wkład w wybranej dziedzinie.

Jest to okazja, aby połączyć się z innymi doświadczonych praktyków, którzy pragną dowiedzieć się na głębszym poziomie.

Grupy dzieli się na kilka mniejszych praktyce działań z ułatwiającego Ashridge. Zwiększa to odbicie elementu osobistego programu.

Learning Environment

Ashridge jest wyjątkowy i piękne środowisko uczenia się. Raz po raz, uczestnicy mówią nam, że tereny są ostatecznym miejscem do refleksji i ponownego ładowania. Ponadto pomieszczenia są zaprojektowane, aby zachęcić dyskusje przy okrągłym stole, a nie w stylu wykład-teatr nauczania.

Alumni abstrakty

Program ten ma na celu wspieranie zaawansowanych praktyków w zakresie tworzenia nowych informacji dzięki ścisłej dochodzenia w praktyce.

Program pogłębia nasze rozumienie otaczającego praktyki konsultacji poprzez rygorystyczne cykli dowodowych w naszej pracy i trwałego zaangażowania w teorii, w celu wygenerowania nowych informacji w tej dziedzinie.

Niektóre z naszych absolwentów dzielić się ekscytujące i stymulujące podróże, poprzez wymianę streszczeń od ich indywidualnych zgłoszeń tezy.

Program taught in:
Język angielski
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Mar. 2019
Duration
4 - 5 lat
Zaoczne
Cena
35,000 GBP
+ VAT
By locations
By date
Data początkowa
Mar. 2019
Application deadline

Mar. 2019