Read the Official Description

Grasz teraz rozważa przyłączenie się do Program Zarządzania Doktor Nova SBE, Jeden z 30 najlepszych szkół biznesu w Europie (Financial Times), a jedynym szkoły portugalskiej zostać wyróżniony 5 Palmes przez Eduniversal, a tym samym uzyskując tytuł "Uniwersalnego Business School".

Stając się częścią naszej szkole będziesz miał okazję być częścią ośrodka badawczego, który zawsze był oceniany jako doskonałe przez zewnętrzne komisje odwoławcze. Będziesz mógł podzielić się swoimi pomysłami i spostrzeżeniami z uczonych z 25 narodowości, które zostały opublikowane w ostatnich latach ponad 82 artykułów w czasopismach międzynarodowych, z których 37 zostało opublikowanych w najlepszych czasopismach, a których badania przyciągnęła uwagę wielu mediów , takich jak Harvard Business Review i The Wall Street Journal.

Celem naszego programu studiów doktoranckich jest nie tylko daje solidne podstawy teoretyczne i metodologiczne do rozwijania własnych badań, ale również w celu zapewnienia możliwości udziału w innych działaniach i rozwijać własną sieć profesjonalistów. Poza klasami i trzech strumieni Seminarium (międzynarodowych gości, profesorów Nova SBE, a doktorantów Nova SBE), że nasz program oferuje, możemy również zaprosić Państwa do spędzenia semestru za granicą i zaprezentować swoje badania na najważniejszych konferencjach w różnych dziedzinach badania zarządzania. Oczekuje się, że do końca doktorantów już opublikował część swoich badań.

Jakość naszego środowiska badawczego oraz naszego zaangażowania w kształtowanie potężne umysły przewyższa tylko pięknem, historią i gościnę znajdą Państwo w Lizbonie, co czyni go idealnym miejscem do badania z uśmiechem.

Siedem obszarów badań

KONTROLA ZARZĄDZANIA

Obszar ten koncentruje się na badaniach ekonomicznych, organizacyjnych, społecznych i politycznych aspektów praktyki rachunkowości zarządczej i kontroli. Szczególny nacisk kładzie się na badania wpływu przyjęcia praktyk, takich jak Balanced Scorecard, Activity-Based Costing, Time-Driven ABC, rachunek kosztów docelowych oraz Kaizen Costing w organizacjach prywatnych i publicznych.

Główne kursy: Control Management Systems, Stosowanej Corporate Finance, Rachunkowość zarządcza

Innowacja i przedsiębiorczość

Obszar ten ma na celu przygotowanie studentów do kontynuowania kariery przedsiębiorczości. Kurs koncentruje się na ogólnym zrozumieniu, w jaki sposób sprawdzić, czy innowacyjny pomysł, produkt lub przetwarzane będą wymagane przez costumers, jak sfinansować start-up przedsięwzięć i projektów innowacyjnych i jak sprzedawać i rynek nowych produktów.

Główne kursy: Zarządzanie innowacjami, Venture Symulacja, Przedsiębiorczość, Finanse i Przedsiębiorczości Venture Capital

marketing

oferty marketingowe z wyboru rynków docelowych i uzyskanie, utrzymanie i wzrost klientów poprzez tworzenie, dostarczanie i przekazywanie przełożonego "wartości klienta". Jest to dynamiczna dziedzina, która łączy twórcze zdolności i umiejętności analityczne.

Główne kursy: Brand Management, zintegrowanej komunikacji marketingowej, zachowania konsumentów, Międzynarodowa Strategia marketingowa, Rozwój New-Product

Operations Management

Obszar ten jest o uzyskanie rzeczy zrobić skutecznie i efektywnie w organizacjach. Obszar ten będzie zatem obejmować takie zagadnienia jak procesami biznesowymi re-inżynierii, zarządzania jakością, lepszą obsługę klienta, systemów magazynowych, produkcji kierowniczej, zarządzanie łańcuchem dostaw oraz zarządzania projektami. Wymaga to silnego umiejętności analityczne od naszych studentów.

Główne kursy: Operations Management, zarządzanie jakością, Strategia Operations

Przedsiębiorstwo społeczne

Obszar ten skupia się na budowaniu umiejętności przywódczych i świadomości odpowiedzialnych społecznie światowych liderów w obu na zysk korporacji i organizacji non-profit, w różnych rodzajach stanowisk oraz doradztwa, usług finansowych i produktów konsumenckich, instytucji edukacyjnych i zdrowotnych, świadczeń socjalnych i instytucji rządowych.

Główne kursy: Przedsiębiorczość społeczna, zarządzanie non-profit, Corporate Social Responsibility, ekonomiki zdrowia i opieki zdrowotnej, Sustainable Business International

Strategia i International Business

Liderzy biznesu należy podać kierunek swoich firmach i organizować je w celu stworzenia strategii w miejscu. Do budowania trwałej przewagi konkurencyjnej, firmy muszą zrozumieć swoich klientów i konkurentów, ich mocne i słabe strony, złożonych środowisk biznesowych i instytucjonalnych, a istniejące ograniczenia zasobów. Jest to również konieczne, aby firmy wiedzą, jak obsługiwać klientów na rynkach międzynarodowych, a także jak umiędzynarodowienie lokalnego biznesu. Obszar ten skupia się na zarządzaniu strategicznym przedsiębiorstw.

Główne kursy: International Business, Business Strategy and Practice, Strategia korporacyjna, Przywództwo i Zarządzanie zmianami, Polityka konkurencji

organizacja studiów

Osoby i grupy mogą mieć wpływ na zachowanie kontekście organizacyjnym, z drugiej strony siły instytucjonalne i społeczne wpływają organizacji i ludzi w nich. Ponieważ tempo zmian na rynku pozostaje jedno - ludzie są u podstaw sukcesu firmy .To jest punktem wyjścia dla tego kierunku studiów niż obejmuje zachowań organizacyjnych i zarządzania zasobami ludzkimi.

Główne kursy: Teorii organizacji Global Human Resource Management, perswazji i negocjacji, pozytywne organizacjach.

Aplikacja

Kandydaci powinni posiadać tytuł magistra. Twój stopień może być w każdej dziedzinie (np nauka, sztuka, humanistyczne), ale jeśli nie masz poprzednią zajęć w badaniach biznesowych, przełożony może wymagać dodatkowych zajęć (w Nowej SBE lub gdzie indziej). Jeżeli nie masz jeszcze panom, to nadal może być przyjęty do Ph.D. Program uzależniony ukończeniu magistra (lub równoważny) na trasie.

Wszystkie materiały muszą być w języku angielskim

 • Curriculum Vitae (w języku angielskim);
 • Zapis zapisów licencjackich i magisterskich stopni z pełną listę kursów i klas;
 • List intencyjny z uwzględnieniem następujących zagadnień:
 • dlaczego chcesz to zrobić doktorat w Nowej SBE
 • co chcesz studiować
 • który chcesz pracować - ewentualnego przełożonego (e)
 • swoje cele zawodowe po Ph.D.
 • swojej sytuacji finansowej i jak masz nadzieję utrzymać się finansowo
 • wszelkie wymogi finansowania mogą mieć
 • Próbka Badania Wniosek (do 6000 słów);
 • Listy rekomendacyjne (minimum 2)

DODATKOWE Dokumenty do wysłania:

 • GRE i GMAT wyniki
 • Inne próby badawczej. (Jest to dodatkowo do próbki projektu badawczego powyżej. Może to być dowolny raport zawodowe / techniczne, które zostały napisane przez siebie lub są wiodącym czynnikiem przyczyniającym (RLM praca magisterska)
 • Certyfikat z języka angielskiego
Program taught in:
Język angielski

See 2 more programs offered by Nova School of Business and Economics »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Paźdz. 2019
Duration
2 semestry
W pełnym wymiarze godzin
Cena
3,000 EUR
By locations
By date
Data początkowa
Paźdz. 2019
Application deadline

Paźdz. 2019

Location
Application deadline
Data końcowa