Doktorat z zarządzania środowiskowego

University of Johannesburg

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Doktorat z zarządzania środowiskowego

University of Johannesburg

Celem doktora w zakresie zarządzania środowiskiem jest zapewnienie studentom kwalifikacyjne z dogłębne zrozumienie i zintegrowanej wiedzy zaawansowanej obowiązującej teorii w dziedzinie specjalizacji. Doktorat w zakresie zarządzania środowiskiem to czysta nauka badania oparte, która wymaga od kandydatów wykazania możliwości badawczych na wysokim poziomie oraz wnieść znaczący wkład naukowy i oryginalną w granicach dyscypliny specjalizacji.

Doktorat w zakresie zarządzania środowiskiem wymaga bardzo wysokiego poziomu intelektualnego, teoretycznej i praktycznej wiedzy specjalistycznej nauki i wgląd w problemy związane z kierunkiem studiów i stosowania zaawansowanych metod i technik nowoczesnego badawczych, eksperymentalnych, jak również podstawowym naukowe i wartości akademickich w tworzeniu, przetwarzania, interpretacji i prezentacji danych badawczych w mowie i piśmie.

W przypadku dopuszczenia do doktora w zakresie zarządzania środowiskiem jest wymagany tytuł magistra w zakresie zarządzania środowiskiem, chociaż w wyniku charakteru Międzywydziałowych Zarządzania Środowiskowego, innego właściwego i równoważne magisterska kwalifikacje będą również brane pod uwagę. Ogólne zasady przyjęć, określone przez Wydział Nauk i Uniwersytetu, zastosowania.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Luty 2019
Duration
Czas trwania
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Republika Południowej Afryki - Johannesburg, Gauteng
Data rozpoczęcia : Luty 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates