Przeczytaj oficjalny opis

Celem doktora w zakresie zarządzania środowiskiem jest zapewnienie studentom kwalifikacyjne z dogłębne zrozumienie i zintegrowanej wiedzy zaawansowanej obowiązującej teorii w dziedzinie specjalizacji. Doktorat w zakresie zarządzania środowiskiem to czysta nauka badania oparte, która wymaga od kandydatów wykazania możliwości badawczych na wysokim poziomie oraz wnieść znaczący wkład naukowy i oryginalną w granicach dyscypliny specjalizacji.

Doktorat w zakresie zarządzania środowiskiem wymaga bardzo wysokiego poziomu intelektualnego, teoretycznej i praktycznej wiedzy specjalistycznej nauki i wgląd w problemy związane z kierunkiem studiów i stosowania zaawansowanych metod i technik nowoczesnego badawczych, eksperymentalnych, jak również podstawowym naukowe i wartości akademickich w tworzeniu, przetwarzania, interpretacji i prezentacji danych badawczych w mowie i piśmie.

W przypadku dopuszczenia do doktora w zakresie zarządzania środowiskiem jest wymagany tytuł magistra w zakresie zarządzania środowiskiem, chociaż w wyniku charakteru Międzywydziałowych Zarządzania Środowiskowego, innego właściwego i równoważne magisterska kwalifikacje będą również brane pod uwagę. Ogólne zasady przyjęć, określone przez Wydział Nauk i Uniwersytetu, zastosowania.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 70 więcej kursów w University of Johannesburg »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Lut 2020
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Lut 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń

Lut 2020