Doktorat z zakresu bibliotekoznawstwa

International University For Graduate Studies - IUGS

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Doktorat z zakresu bibliotekoznawstwa

International University For Graduate Studies - IUGS

Doktor filozofii (PhD) w Bibliotece i Nauk Informacyjnych jest dostępna dla bibliotekarzy, którzy są ABD, lub mają dwa stopnie mistrzów, który jest akredytowany ALA Bibliotekoznawstwa i jeden w innej dyscypliny, lub równoważne pracy oczywiście. Doktorat w Bibliotekoznawstwa i Informacji Naukowej jest przeznaczony do wypełnienia profesjonalną potrzebę przez bibliotekarzy, a koncentruje się na misji Międzynarodowego Uniwersytetu Studiów Podyplomowych (IUGS). Długość czasu, aby zakończyć stopień doktora różna. Aby mieć pewność, większość kandydatów może zakończyć swoje wymagania doktoranckich w sześciu (6) do osiemnastu (18) miesięcy. Oczywiście to zależy od poziomu ich entuzjazm, praktycznego doświadczenia wynika, że ​​częstotliwość w podłączeniu z mentorem i osobistego zaangażowania na całe życie przedsięwzięciach.

Sześćdziesiąt sześć kredytów (66) absolwentów są potrzebne do przelewu. Kredyty te mogą być uzyskane przed lub po przyjęciu do szpitala. Dodatkowych dwadzieścia siedem (27) kredyty mają być zdobyte na Międzynarodowych Uniwersytetu Studiów Podyplomowych (IUGS). Kandydaci mają obowiązek podjąć następujące kroki:

 • Sześć (6) kredyty badań non-klasie i wzornictwa. To jest podstawa do osiemnastu (18) kredyty zatwierdzone doktorską i obrony ustnej;
 • Trzy (3) kredyty osiem dni Seminarium doktoranckie w rezydencji dziesięć dni w Dominica.

Sześćdziesięciu sześciu (66) przenoszone kredytów i dodatkowe dwadzieścia siedem (27) kredyty, które naliczane są na IUGS wyniesie dziewięćdziesiąt trzy (93) kredytów. Program ten skierowany jest do spełnienia przesłanki naukowe dla doktorat z Bibliotekoznawstwa i Informacji Naukowej.

Przed napisaniem pracy dyplomowej, wszyscy kandydaci muszą wybrać mentora z doktoratem w dziedzinie pokrewnej studiów tak, że może on prowadzić doktorantka z udanej pracy doktorskiej. Mentor powinien przynieść wiedzę, świata rzeczywistego doświadczenia, wartości i etyki badań do pracy doktorskiej. Ten profesjonalny może być wybrany przez doktoranta lub ma odpowiedniego mentora, który praktykował aspekt bibliotekarstwa, systemy informacyjne, opowiadanie, lub Archiwizacja Zarządzanie przypisany przez Przewodniczącego Bibliotekoznawstwa.

Środowisko akademickie na Międzynarodowym Uniwersytecie Studiów podyplomowych uwzględnia rozwój doktorskiej kandydata zawodowe, akademickie oraz ich ścieżkę dodanie do szerokiego zasobu wiedzy. Doktoranci więź z mentorów, wykładowców i kolegów poprzez badania, seminaria i prezentacje, oraz spójne komunikaty, podczas zwiedzania i realizacji swoich celów zawodowych.

wymagań stopnia

Doctor of Philosophy (PhD)

 • Dwa stopnie mistrzów, jeden w Bibliotekoznawstwa i jeden w innej dyscypliny, lub równoważne pracy oczywiście.
 • Udokumentowane stosowne doświadczenie zawodowe.
 • 93 kredyty *, które są następujące:
  • 66 post-graduate matur kredyty * on-line z IUGS lub przelewem, przed lub po przyjęciu do szpitala.
  • Badania i projektowanie, I & II. (12 kredytów) **
  • Osiem dzień Absolwent Seminarium na dziesięć dni pobytu (3 punkty).
  • Rozprawa i Oral obrony. (12 kuponów)

*Wszystkie istotne kredytowej absolwent, w tym tych kredytów z stopnie naukowe, a także zatwierdzony absolwent poziomie, kontynuując-edukacji, certyfikacji i licencjonowania zajęć.

**Nauka na odległość.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Luty 2019
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
W niepełnym wymiarze czasu
Locations
Dominika - Portsmouth, Saint John Parish
Data rozpoczęcia : Luty 2019, Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Luty 2019, Wrześ. 2019
Dominika - Portsmouth, Saint John Parish
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą