Doktorat z psychologii

Koc University - Istanbul Turkey

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Doktorat z psychologii

Koc University - Istanbul Turkey

Doktorat z psychologii

Aby uzyskać tytuł doktora, studenci z licencjat ukończy co najmniej 14 kursów (max. 6 lat), natomiast osoby z dyplomem magistra ukończy co najmniej 7 kursów (max. 4 lata).


Program Psychologia poznawcza zapewnia studentom zaawansowaną tle w poznaniu, badanie procesów psychicznych, takich jak uczenie się, percepcji, uwagi, pamięci, podejmowania decyzji i języka z opcją specjalizującą neurologii poznawczej i / lub behawioralnej. Badanie jest centralnym w naszych szkoleń podyplomowych w tym programie. Studenci rozpoczynają badania natychmiast i mieć możliwość pracy z podstawowych funkcji poznawczych członków wydziału, a także współpracować z wydziału w powiązanych programów. Dzięki szerokiej wiedzy nabytej w poznaniu i dużym doświadczeniem badawczym zdobytego tego programu, uczniowie nabywają niezbędnych narzędzi do rozwijania swoich niezależnych karier naukowych.

Studenci ubiegający się do programu z licencjat:

Studenci przyjęci do programu z licencjat musi spełniać następujące wymagania do pracy na rzecz ich Ph.D. stopień.

  • ich poziom się kursy magisterskie zakończone powodzeniem (tj z minimum GPA 3,25), oraz
  • Skutecznie bronić pracę magisterską lub zarobić działów zgody, aby kontynuować do Ph. D. kursy poziomu po zakończeniu "ważną pracę badawczą".

Studenci są zobowiązani do wypełnienia "poważnej pracy naukowej" lub pracę magisterską przed przejściem do Ph.D. Program.

Studenci, których jest poniżej 3,25 GPA nie może zachodzić na kursy spełnić wymagania Ph.D. Program. Ci studenci będą mieli okazję, aby zarobić tytuł magistra po broniąc pracy magisterskiej.

Studenci ubiegający się do programu z magistra lub studentów, którzy osiąganych resortowych Approval aby przejść do dr Programu.:

Studenci przyjęci na Ph.D. Program z dyplomem magistra oczekuje się

  • ukończenia pracy oczywiście z powodzeniem,
  • zdać egzaminy kompleksowe i
  • bronić swojej propozycji pracy doktorskiej.


Ph. D. Rozprawa powinna być oryginalna badania empiryczne, które ma znaczący potencjał do udziału w literaturze naukowej.

Studenci w Ph.D. Program musi wziąć 3 i 4 wymagane kursy obieralnych. Opisy szkoleń są poniżej. To może nie być możliwe, aby oferować wszystkie kursy wymienione poniżej. Dostępne kursy zostaną ogłoszone na początku każdego roku akademickiego.

Dwa kursy non-kredytowe są wymagane do ukończenia programu: Teach 500 (szkolna Zarządzanie i umiejętności dydaktyczne i ENGL 500) (Academic Writing).

Kursy z kodem 500 są oferowane studentom zarówno Ph.D. oraz programy magisterskie.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Turcja - Istanbul, Istanbul
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Turcja - Istanbul, Istanbul
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą