Doktorat z psychologii klinicznej (Rosemead szkoła psychologii)

Biola University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Doktorat z psychologii klinicznej (Rosemead szkoła psychologii)

Biola University

Doktor psychologii klinicznej (Rosemead Szkoła Psychologii)


Normalnie, cztery lata pobytu są wymagane, chyba że przeniesienie kredytu przyniósł i zaawansowane stojąca przyznane. Choć przyznał doktorat nie jest po prostu lub zakończenia podaną pracy oczywiście, istnieją podstawowe wymagania jednostkowe dla stopnia semestr (133 godzin). Każdy student ma doradcą wydziału, który pomaga w planowaniu harmonogramu każdego semestru studiów i nadzoruje postępy ucznia w programie.


Psychologia: Psy.D. studenci muszą wypełnić minimum 76 godzin semestr psychologii. Te 76 jednostek musi zawierać 46 wymaganych jednostek psychologia, praktyka 18 jednostek i 12 jednostek zajęć fakultatywnych psychologii. Studenci mogą składać do 6 jednostek z zajęć absolwent Szkoły Studiów Międzykulturowych w kierunku całkowitego godzin psychologii wymogu.


Psychoterapia Laboratorium: Studenci w Psy.D. utwór musi ukończyć 21 jednostek wybranych z psychoterapii kursów laboratoryjnych. Są one podejmowane w drugim, trzecim i czwartym roku.


Teologia: Wszyscy studenci muszą wypełnić drobne w teologii, która zawiera co najmniej 17 semestrze jednostek.


Integracja Seminaria: Wszyscy studenci uczestniczą w serii seminariów (14 jednostek) poświęconych integracji różnych pojęć teologicznych i psychologicznych badań, w teorii i praktyce.


Badawcze: Studenci w ROSEMEAD w Psy.D. Program może spełnić komponent badawczy 5 jednostkowej ich programu albo pisząc rozprawę lub pomyślnym ukończeniu sekwencji badań, które zawiera doktorską seminarium badawcze całoroczny, papier doktorską na które składają się krytycznego przeglądu literatury naukowej na temat klinicznej i na badanie biegłości badań klinicznych.


Drugi rok oceny (wstępna Oral Wywiad)


Wszyscy studenci mają wywiad oralny z komisji wydziału w celu oceny ich postępów i potencjał do pomyślnego ukończenia studiów doktoranckich. Ten wywiad jest planowane po zakończeniu trzy semestry w rezydencji, w tym co najmniej jednego zadania praktyka. Wyniki tego wywiadu są zgłaszane do wydziału, który głosów (1), dzięki czemu student, aby kontynuować, (2), dzięki czemu student, aby kontynuować warunkach, lub (3) nie pozwalając studenta do kontynuowania studiów doktoranckich.


Kompleksowe Badania


Wszyscy studenci muszą przejść szereg kompleksowych poziomie doktoranckim badań obejmujących następujące obszary: analizy psychologicznej, interwencji, etyki zawodowej i integracji. Egzaminy te są podane dwa razy w ciągu lata i służyć jako głównych środków oceny przydatności ucznia do kontynuowania studiów w kierunku doktoratu. Badania mogą być podjęte po zakończeniu 75% (100 sztuk) w trakcie pracy i musi być pomyślnie zakończona przed egzaminem Kwalifikacyjnej Professional. Dozwolone jest tylko jeden Powtórzenie badania. Terminy egzaminów o całkowitym podano do kalendarza akademickiego.


Wstęp do kandydatury


Oficjalna Kandydatura do doktoratu oznacza zaawansowanym stadium w rozwoju ucznia. Aby być dopuszczone do kandydowanie studenta musi posiadać:

  •     Pomyślnie wstępny Oral Wywiad
  •     Przeszedł kompleksowe badania
  •     Otrzymał zatwierdzenie wniosku przez Komitet rozprawy lub doktoranckie ukończył dwusemestralne, pięć kredytowej doktoranckie Seminarium badawcze oraz kompleksowe badanie badań biegłości.
  •     Zakończony terapia szkolenia
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
4 lat
W niepełnym wymiarze czasu
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
969 USD
za sztukę
Locations
Stany Zjednoczone - Los Angeles, California
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Stany Zjednoczone - Los Angeles, California
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą