Przeczytaj oficjalny opis

Program przeznaczony jest do zaspokojenia potrzeb praktyków, którzy chcą badań jakiś aspekt swojej dziedzinie praktyki. Kandydaci rozpocząć na wysokim szczeblu, badania oparte na praktyce w jednym z obszarów badawczych. Jest to stopień badania, którego celem jest pomoc specjalistów do opracowania związek między badaniami i ich działalności zawodowej.

Profesorów wizytujących z uczelni partnerskich będzie zaangażowany jako nauczycieli i doradców w programie. Studenci mają możliwość uczestniczenia w mobilności Erasmus dla studiów i stażu. Językiem wykładowym jest angielski.

Przyznawane kwalifikacje: Stopień doktora pedagogiki (dr).

Warunki przyjęć: Studia podyplomowe z zakresu pedagogiki, psychologii, zarządzania lub Edukacyjnego Nauk humanitarnych, Nauki społeczne, opieki społecznej i pomocy społecznej, czy doświadczenie zawodowe w edukacji co najmniej 3 lata. Omówienie tematu lub problemu w pedagogice, na których badania zostały wykonane w przedłożonej papierze, jest wymagane.

CZAS TRWANIA STUDIÓW: 3 lata studiów w pełnym wymiarze czasowym.

Program badaniu składa się z 2 części:

  • Naukowo-badawcze prace: indywidualna praca badawcza, przygotowanie i projektowanie dysertacji lekarskim; Publikacja wyników badań (3 publikacje); prezentacja wyników badań w konferencjach naukowo; seminaria teoretycznej; praktyka adiunkta lub asystenta wiodącego naukowca w tworzeniu i prowadzeniu projektów w tych badaniach works- 112 kredytów CP (168 ECTS);
  • Badania teoretyczne (Część (obowiązkowe) - moduł rozwoju kompetencji naukowych i intelektualnych; część B (opcjonalnie) - moduł rozwoju kompetencji academicals C część (za darmo elekcyjny)) - 32 punktów CP (48 ECTS).

Aby zakończyć doktoranta Program studiów ma zarobić 144 CP (216 ECTS).

Test końcowy, jeśli: Badania lekarskie w zakresie pedagogiki oraz w języku obcym (angielskim, niemieckim lub rosyjskim) i dysertacji lekarskim.

Opłata za badania: 3200 euro rocznie. Jeśli jesteś zainteresowany w badaniach w Rezekne University of Applied Sciences wypełnić formularz zgłoszeniowy na adres: http://www.rta.lv/online_application_procedure.

Program prowadzony przez:
Język angielski
Rezekne University of Applied Sciences

Zobacz 1 więcej kursów w Rezekne University of Applied Sciences »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Mar. 2020
Duration
3 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
3,490 EUR
rocznie.
Deadline
Lipiec 1, 2019
Autumn Intake
Skontaktuj się ze szkołą
Spring Intake
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Wrześ. 2019
Data końcowa
Wrześ. 1, 2022
Termin nadsyłania zgłoszeń
Lipiec 1, 2019
Autumn Intake
Data początkowa
Mar. 2020
Data końcowa
Mar. 1, 2022
Termin nadsyłania zgłoszeń

Wrześ. 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Lipiec 1, 2019
Autumn Intake
Data końcowa
Wrześ. 1, 2022

Mar. 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Mar. 1, 2022