Doktorat z międzynarodowych badań

University of Denver, Josef Korbel School of International Studies

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Doktorat z międzynarodowych badań

University of Denver, Josef Korbel School of International Studies

Program Josef Korbel Szkoły dr łączy szeroką i rygorystycznego szkolenia w tradycyjnych dziedzinach - polityki międzynarodowej, polityki porównawczej, międzynarodowej ekonomii politycznej i / lub teorii politycznej - z wiele możliwości dostosowywania, kreatywności i poszukiwań. Wydział mentoring zapewnia każdy student realizuje wydajne ścieżki studiów, czy celem jest nauczanie uczelni lub kariery w badaniach, rząd czy sektor non-profit. Każdego roku Josef Korbel Szkoła otrzymuje około 100 aplikacji i akceptuje 4 kandydatów, co czyni go po i konkurencyjne Program bardzo poszukiwane.

Nasi doktoranci rozwijać bliskie relacje z wydziału w otwartym, nieformalnym otoczeniu, które ułatwia interakcję i wymianę pomysłów. Niewielki rozmiar programu przyczynia się do silnego poczucia wspólnoty. Josef Korbel Szkoła wyzwania każdego studenta stać się oryginalne i twórcze uczonym, zapewniając jednocześnie warunki korzystne dla rozwoju osobistego i zawodowego.

W ostatnich latach nasi absolwenci doktoranckie przeszli do nauczania na uniwersytetach i uczelniach humanistycznych, takich jak Queen University Belfast, Occidental College, Colorado College, University of Delaware, University of South Florida i Akademii Sił Powietrznych. Inni absolwenci realizowane kariery nieakademickie w Fundacji Forda, Carter Center, American Red Cross, rząd Stanów Zjednoczonych i wielu innych.

SPECJALIZACJE FIELD

  • polityka porównawcze
  • Międzynarodowa ekonomia polityczna
  • teoria polityczna

CENTRA i instytutów

Innym sposobem dla naszych doktorantów uzyskanie dodatkowej pracy i doświadczenia badawczego jest poprzez zaangażowanie z naszej szkoły ośrodków, instytutów i czasopism. Kandydaci są obecnie współpracuje z następującymi ośrodkami, instytutami i czasopism:

  • Centrum Rozwoju Praw
  • SIE Cheou-Kang w Międzynarodowym Centrum Bezpieczeństwa i Dyplomacji
  • Frederick Pardee Center for International Futures
  • Prawa człowieka i ludzkiego dobrostanu Dziennik Online

POMOC FINANSOWA

Josef Korbel Szkoła zapewnia trzyletnią pełną zrzeczenie czesnego i życia stypendium dla większości wnioskodawców zakwalifikowanych do naszego programu doktoranckiego. Ponadto doktoranci mogą skorzystać z możliwości, aby służyć jako asystentów badawczych w Josef Korbel Szkoły.

  • Dodatkowe informacje dotyczące zewnętrznych możliwości stypendialnych i grantowych

środków programu

  • Biuro Spraw Studenckich stronie internetowej (https://portfolio.du.edu/issta), dom z podręcznika doktorskiej i innych ważnych dokumentów
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Locations
Stany Zjednoczone - Denver, Colorado
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Stany Zjednoczone - Denver, Colorado
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą