Read the Official Description

Ile będzie mnie kosztował ten program?
  • Czesne: 40690 dolarów - Książki i materiały: 2600 dolarów - Na terenie kampusu pokój i wyżywienie: 25.530 dolarów * Kwoty podane powyżej obejmują koszty dla całego programu, przy założeniu normalnego czasu na ukończenie. Należy pamiętać, że informacje te mogą ulec zmianie.


Stypendia

Zagraniczni studenci akceptowane w Five Towns College kwalifikują się do otrzymania stypendium międzynarodowej, począwszy od 1.000 dolarów do 10.000 USD rocznie. Stypendia te są oparte na talent i / lub zasługi i są renumerable podstawie kryteriów stypendialnych określonych w piśmie nagród. Stypendia te są przyznawane zarówno na poziomie studiów licencjackich i magisterskich.


Co finansowanie dostępne, aby pomóc mi zapłacić za ten program są opcje?

Finansowania tego programu mogą być dostępne poprzez dotacje, stypendia, kredyty (federalny i prywatny) i instytucjonalnych planów finansowania.

  • pożyczki federalne - kredyty Instytucjonalna edukacja prywatne - plan finansowania


Jak długo zajmie mi zakończyć ten program?

Program przeznaczony jest do brać 2 lata. Z tych, którzy ukończyli program w latach 2012-2013, *% zakończona w ciągu 2 lat.

  • Mniej niż 10 uczniów zakończeniu tego programu w latach 2012-13. Numer, który zakończył się w czasie normalnej została wstrzymana do zachowania poufności studentów.
Program taught in:
Język angielski

See 3 more programs offered by Five Towns College »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
40,690 USD
Czesne
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019