Przeczytaj oficjalny opis

Doktorat z filozofii

Departament programu absolwent filozofii nie filozofii społecznej, politycznej, etycznej i prawnej (SPEL) oferuje studentom zaawansowanych zajęć i indywidualnego badania w klasycznej filozofii nowożytnej i współczesnej społecznej i politycznej, a także etyki i filozofii prawa. SPEL uznaje i szanuje zarówno Anglo-American (analityczne) i kontynentalnej (europejski) tradycji, jak również różne nie-zachodnie tradycje, feministycznej filozofii i teorii krytycznej rasę i inne pojawiające się obszary filozofii. Studenci z różnych zainteresowań filozoficznych są mile widziane, aby zastosować się do programu Spel.

Nasz program oferuje terminala Master of Arts (MA) oraz doktorem filozofii (PhD) toru, z kierunków w filozofii społecznej, politycznej, etycznej i / lub prawnej. MA jest często realizowane przez studentów, którzy są zainteresowani karierą podyplomowych z zakresu prawa, biznesu i porządku publicznego. Doktorat przygotowuje studentów do specjalizacji w najbardziej rozchwytywanych i najszybciej rozwijających się dziedzin współczesnej filozofii w szkołach i na uniwersytetach. Nasz Zakład posiada bardzo udanych stawki pośrednictwa i agresywny rozwój zawodowy.

Najnowsze doktoranckich staże podyplomowe obejmują: adiunkt w Southern Illinois University, adiunkt w Antioch College, adiunkt w Mardin Artuklu University w Turcji, adiunkt w Universidad Jorge Tadeo Lozano w Kolumbii i stażu podoktorskiego w Seton Hall University.

SPEL program studiów podyplomowych

Program Absolwent społeczne, polityczne, etyczne i filozofii prawa (Spel) oferuje studentów zaawansowanych zajęć i indywidualnego badania w klasycznej, nowoczesnej i współczesnej filozofii społecznej i politycznej, etyki i filozofii prawa. SPEL uznaje i szanuje pracować zarówno w anglo-amerykańskiej (analitycznych) oraz kontynentalne (europejskich) tradycji, a także w różnych niezachodnich tradycji w filozofii feministycznej teorii krytycznej i wyścigu, a także w innych powstających dziedzin filozofii. Studenci z różnych zainteresowań filozoficznych powinni czuć się mile widziane, aby zastosować się do programu Spel.

Ph.D. w Spel

Wymagania dotyczące Ph.D. obejmują wymogi Mistrza (lub magistra z innej instytucji), sześć dodatkowych seminaria, biegłości językowej, egzamin kwalifikacyjny oraz rozprawę z obrony ustnej. Nie może być dodatkowe wymagania dla osób wchodzących z MA, którzy wcześniej nie specjalizują się w dziedzinach Spel.

Jest to możliwe dla studentów do napisania pracy magisterskiej na temat w filozofii, która nie znajduje się w społeczne, polityczne, etyczne i filozofii prawa. Jeśli zdecydujesz się pracować na takim temacie i mają umowę z doradcą, można zastąpić egzamin na obszarze badań dla jednego z SPEL MA Comprehensive egzaminów. Można również zastąpić jeden kurs filozofii dla każdego wymaganego kursu, z wyjątkiem pierwszego roku seminaria Spel.

Obecnie nasz średni czas do stopnia od studiów licencjackich do doktoratu jest 5,7 roku, czyli około trzy lata mniej niż krajowa norma. Ale nasz obecny Oczekuje się, że studenci zakończyć w ciągu pięciu lat, a my pracować z uczniami, aby pomóc im osiągnąć.

Rozwój zawodowy

Program Absolwent BINGHAMTON w filozofii wykracza poza tematów historycznych z całego świata. Członkowie naszego wybitnego wydziału udzielam solidne podstawy koncepcji, jednocześnie podkreślając swoje linki do aktualnych debat. Nazwaliśmy nasz program Spel, stojąc na społeczne, polityczne, etyczne i filozofii prawa. Dzięki połączeniu warsztatów, wykładów, konferencji i grup czytania staramy się pomóc uczniom rozważyć większych systemów oraz ich cele operacyjne i jak w nich problemy mogą zostać rozwiązane. Kierunki studiów są wysoce zindywidualizowane, a studenci mogli rozwijać swoje zainteresowania z kierunkiem doradcy wydziału.

Fleishman Centrum Kariery i rozwoju zawodowego Uczelni jest dodatkowym źródłem informacji dla studentów. Ośrodek oferuje wiele przydatnych usług wspomagających rozwój zawodowy, w tym mock wywiadów, CV krytyki i warsztatów zawodowych.

Po przejściu

Absolwenci naszego programu MA mieli doskonałe ceny umieszczenia w programach doktoranckich, a wielu absolwentów studiów doktoranckich uzyskał pozycje w prestiżowych szkołach i na uniwersytetach. Doświadczenie zdobyte w charakterze asystentów dydaktycznych i asystentów w trakcie ich badania mogą dostarczyć cennych szkolenia, które placówki oświatowe aktywne poszukiwania u kandydatów. Inni absolwenci kontynuują naukę w szkole prawniczej i znalazł pracę jako adwokatów lub stowarzyszonych prawnych. Reszta weszły sektora prywatnego w pojemnościach biznesu i zarządzania.

Rekrutacja Wymagania

Aby kwalifikować się do absolwentów studiów, należy:

 • Zapewniamy komplet swojej licencjackich (oraz, w stosownych przypadkach, absolwent) transkryptów pokazując jedną z następujących czynności:
  • Zarobiłeś tytuł licencjata (lub jego odpowiednik) z krajowym lub regionalnym akredytowanych uczelni lub uniwersytetu
  • Jesteś w ciągu jednego roku akademickiego zdobywając tytuł licencjata (lub jego odpowiednik) z krajowym lub regionalnym akredytowanych uczelni lub uniwersytetu
  • Jesteś ubiegać się w ramach protokołu ustaleń między aktualnym instytucji i Binghamton University
 • Zyskały co najmniej jedna z następujących powodów:
  • 3,0 GPA na całej swojej karierze licencjackich
  • 3,0 GPA podczas swoich ostatnich 60 punktów w semestrze lub 90 kw kredytów swojego licencjat, a większość kursów regularnie zakwalifikowanych (nie jako "pass / fail")
  • 3,0 GPA w Wyższe, w większości kursów regularnie zakwalifikowanych (nie jako "pass / fail")
  • W związku z różnymi skalami klasyfikacji stosowanych na całym świecie, każdy dział naukowy ocenia międzynarodowe zapisy do ustalenia w każdym przypadku z osobna, czy wykazać, że jedną z powyższych wymagań.

Aby zastosować, należy złożyć następujące materiały. Dla ogólnych wytycznych dotyczących tych materiałów można znaleźć na stronie internetowej warunki przyjęć.

 • Online Aplikacja stopnia absolwent z opłaty za zgłoszenie stopnia absolwent
 • Stenogramy z każdej uczelni wyższej, które zdobędą
 • Prywatnego z 2 do 3 stron opisujących swoje powody realizacji studium podyplomowe, swoje aspiracje zawodowe, swoje szczególne interesy w swoim polu, a wszelkie nietypowe cechy swojej tle, które mogą wymagać wyjaśnienia lub być przedmiotem zainteresowania komisji przyjęć absolwentów
 • Życiorys
 • Listy polecające (2 dla wnioskodawców MA; 3 kandydatów doktoranckich)
 • Oficjalne wyniki GRE

Zagraniczni studenci muszą również złożyć następujące materiały. Aby uzyskać więcej informacji na temat tych materiałów, zobacz sekcję zagranicznych studentów z witryny Warunki przyjęcia.

 • International Student sprawozdanie finansowe (ISFS) Forma
 • Wspieranie dokumentacji finansowej (takich jak wyciągi bankowe, stypendium lub sponsor liter, etc.)
 • Dowód znajomości języka angielskiego (takie jak urzędowe TOEFL / IELTS / PTE wynikami Akademickich)

Informacje te mogą ulec zmianie. Dokładamy wszelkich starań, aby zaktualizować te strony programu, zalecamy skontaktowanie się z działem z pytaniami o wymagania specyficzne dla programu.

Klasa profilu

Razem Zapisy: 37 International / Non-Citizen Zapisy: 20% GRE werbalne: 81% GPA: 3.74

* Wynik (i) stanowi średnią dla najbardziej przyznał niedawno klasie. Punktacja niższe nie spowoduje automatyczne odrzucenie aplikacji, i zdobył wyższe nie gwarantuje akceptacji.

terminy

Wchodzą: 1 lutego

Wiosna: 15 października

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 4 więcej kursów w Binghamton University »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
6 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
12,921 USD
(Mieszkaniec); $ 24261 (nierezydent)
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Wrześ. 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa