Doktor nauk ekonomicznych i zarządzania przemysłowego

Wydział Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych i Zarządzania został utworzony w 2006 roku. Obecnie istnieje 759 w pełnym wymiarze godzin zajęć studenci i 2400 kurs korespondencyjny studentów Wydziału.

Wydział składa się z trzech działów:

  • Dział Logistyki
  • Wydział Ekonomii i Zarządzania
  • Katedra Ekonomiki i Finansów Międzynarodowych

Wydział Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych i Zarządzania jest bardzo popularne wśród absolwentów szkół z Białorusi i z krajów w pobliżu. Jego wyważony i dokładnie zaprojektowany proces nauczania, programów nauczania i kursy realizowane przez wysoko wykwalifikowanych pracowników akademickich dodać do pozytywnego wizerunku Uniwersytetu.

Główne firmy oferowane na studiach stacjonarnych i kursów w niepełnym wymiarze godzin są:

Major

zarządzanie

Specjalizacja

  • Zarządzanie przemysłem
  • Zarządzanie finansami
  • Zarządzanie zasobami ludzkimi

Kwalifikacje

Menedżer / ekonomista

Major

marketing

Specjalizacja

  • Marketing przemysłowy
  • Marketing w turystyce
  • Promocja i reklama

Kwalifikacje

Specjalista ds. Marketingu / ekonomista

Major

Ekonomii i Zarządzania firmy

Specjalizacja

Ekonomika i zarządzanie przedsiębiorstwem przemysłowym

Kwalifikacje

Specjalista ds. Marketingu / ekonomista

Major

Finanse i Kredyt

Specjalizacja

finanse

Kwalifikacje

Ekonomista

Major

LOGISTYKA

Specjalizacja

LOGISTYKA

Kwalifikacje

Logistyk / ekonomista

Pracownicy naukowi wydziału obejmuje 56 nauczycieli i ekspertów w międzynarodowych ekonomii i zarządzania, którzy są w czołówce badań naukowych stosujących up-to-date metod, zaawansowane techniki i najlepsze praktyki nauczania. Specjaliści zagraniczni uczestniczą w procesie nauczania, jak również.

Działalność badawcza uczniów jest obsługiwany przez wielu towarzystw naukowych i grup badawczych, które łączą uczniów zgodnie z ich zainteresowaniami zawodowymi: technologie informacyjne i prawa, polityki pieniężnej i kredytowej Republiki Białorusi; kreatywności w zarządzaniu, finansowanie budżetowe jako jeden z najważniejszych polityki antykryzysowe rządu, itp. Studenci kluby i grupy interesu są zjednoczeni przez działania twórcze: Klub literatura, klub komedia, grupy wolontariuszy, grupa taneczna, grupa gazeta Wydziału, itp.

Absolwenci Wydziału, którzy otrzymają kompleksową wiedzę i kompetencje w swoich dziedzinach zawodowych są bardzo konkurencyjne na rynku pracy i istnieje duże zapotrzebowanie zarówno w Republice Białorusi i za granicą. Absolwenci Wydziału są zatrudnieni w największych krajowych firm, agencji rządowych, ministerstw, organizacji związkowych i instytucji finansowych. Zapewniają one wykłady na uczelniach, są na czele dużych prywatnych korporacji, przedsiębiorstw i organizacji, są czołowych specjalistów marketingu, menedżerów, ekonomistów i księgowych.

Program prowadzony przez:
  • Język angielski
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa