Doktorat Z Edukacji

Chapman University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Doktorat Z Edukacji

Chapman University

Test Ph.D. W programie edukacji przeznaczony jest przede wszystkim dla osób poszukujących kariery w szkolnictwie wyższym lub w innych dziedzinach badań zorientowanych przywódczych. Program koncentruje się na formułowaniu nowych sposobów myślenia o sprawach i rozwiązać problemy w dziedzinie edukacji. Doktorat w edukacji oferuje unikalne połączenie czterech akcenty: Kulturoznawstwo i programowe, studia niepełnosprawność, Badania i Psychologii Szkoła Leadership.

Nasz doktorat w edukacji charakteryzuje pięć odrębnych, ale splecionych, komponentów: - pojęcie i praktyka sprawiedliwości społecznej - współpracy Student obsługiwany przez kohorty studentów - Wydział mentoring studentów - rygorystyczne rdzeń filozofii, fundacji i metod odpowiednie Obszar nacisk

Program w skrócie

  • Model z wejściem każdy Kohorta spadek - z 18 kohorty studentów, 6 w każdej dziedzinie nacisk

4 obszary nacisk:

  • Kulturoznawstwo i programowe - Szkoła Studiów Niepełnosprawni - Psychologia - studia Przywództwo - Program 57 Jednostka, która może być zakończona w pełnym lub w niepełnym wymiarze czasu studiów - Wszystkie zajęcia odbywają się w późnych godzinach popołudniowych lub wieczorem (brak zajęć on-line) - Niska studenta do Stosunek -faculty, przy ścisłej współpracy studentów i wykładowców na publikacjach doktorskiej, prezentacji i wniosków o dotacje

Rekrutacja Wymagania

Przyjęcie do programu jest oparta na ocenie całego studenta, bez jednego kryterium stosowanego oprzeć decyzję wstępu. Brak odcięcia wyniki dla GRE lub GPA.

Aby się o przyjęcie, wnioskodawcy muszą złożyć następujące:

  • Aplikacja absolwent online do dr Chapman University w programie edukacyjnym.
  • Miejski wniosek do dr Chapman University w edukacji programu (poprzez zastosowanie online).
  • Dziennik licencjackich i magisterskich stenogramy poświadczające magistra z akredytowanych uczelni.
  • Oficjalna Graduate Record Examination wyniki w słownych, ilościowych i analitycznych sekcjach pisania.
  • Trzy listy polecające, w tym dwóch profesorów absolwent poziomu, który można opisać potencjał naukowy wnioskodawcy, a jeden z kimś, kto może mówić do profesjonalizmu wnioskodawcy (np obecnego pracodawcy lub obecnego kolegi). Nie będą rozpatrywane listy od krewnych.
  • Osobisty esej (minimum 2250 słów) zostaną wykorzystane do oceny umiejętności pisania skarżącego, zobowiązania zawodowe, potencjalnych przywództwo, zainteresowania badawcze i cele zawodowe (przesłanych za pośrednictwem aplikacji on-line). Ten esej powinien wskazać, z którymi profesorów wnioskodawca pragnie studiować i sposobów, w którym zainteresowania badawcze skarżącej dostosowania z doświadczeniem wydziału. Esej powinien być na tyle materialne dla wykładowców do określania głębokości myślenia i zaangażowania skarżącego do rygorystycznego programu.

  • Bieżąca CV pokazując odpowiednie wykształcenie i doświadczenie zawodowe (przesłany za pośrednictwem aplikacji on-line).

Ph.D. Forum naukowe

Przynajmniej raz w roku dr w programie Edukacja przynosi czołowych badaczy akademickich w dziedzinie badań na forum otwartym dla naszych studentów i wykładowców na CES uczęszczają. Jest to sposób dla naszych studentów do współpracy z ekspertami w tej dziedzinie, a także wiedzy, wzmocnienia w kontynuowaniu swoich badań i ewentualnie tematów dysertacji.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2018
Duration
Czas trwania
W niepełnym wymiarze czasu
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
22,355 USD
naukę w pełnym wymiarze godzin (12-18 punktów).
Locations
Stany Zjednoczone - Orange, California
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2018
Stany Zjednoczone - Orange, California
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą