Doktorat z dziedziny edukacji (edd) w zakresie zmian organizacyjnych i przywództwa

Informacje ogólne

Opis programu

edukacja

Test Doktorat oświaty Stopień jest skierowany do doświadczonych specjalistów edukacyjnych i stara się umieścić Cię na czele swojej dziedzinie zawodowej w zakresie wiedzy, świadomości i zrozumienia.

EdD jest przeznaczony dla tych, którzy chętnie do znaczących i oryginalnych wkładów w rozwój wiedzy edukacyjnej w szerokim zakresie edukacji, w tym w szkołach, na uniwersytetach i organizacjach rządowych w K-12.

Dostarczane przez połączenie interakcji online i rzeczywistych doświadczeń, program EdD umożliwia studentom kontynuowanie pracy w pełnym wymiarze godzin, a jednocześnie realizując dyplom, który odróżnia ich jako liderów organizacji. Studenci poznają sposób uczenia się w formalnym i nieformalnym miejscu pracy, zbadają skuteczne strategie ułatwiające organizowanie nauki i uczą się tworzyć systemy, które produkują bardziej wydajne, zdolne do adaptacji i konkurencyjne organizacje.

Stopień odpowiada potrzebie najwyższego poziomu rozwoju zawodowego i szkolenia zarówno wychowawców, jak i osób zajmujących się polityką edukacyjną i administracją. Podstawowym celem jest współdziałanie między wielowymiarowymi praktykami edukacji i stypendium.

Stopień ten ma na celu zaangażowanie obecnych praktyków w wiedzę, świadomość i zrozumienie wymiarów filozoficznych, organizacyjnych, politycznych, społecznych, menedżerskich, interpersonalnych i technicznych szkół i innych instytucji edukacyjnych. Badanie związku między teorią a praktyką rozpoczyna się szeregiem modułów online, które pozwolą Ci odczuć krytyczne problemy współczesnych i historycznych badań i filozofii, których doświadczą edukatorzy i decydenci. To szerokie podstawy umożliwi Ci doskonalenie Twoich szczególnych zainteresowań w zakresie prowadzenia nadzorowanych badań, które przyczynią się do oryginalnego wkładu w twoje pole.

Funkcje programu

 • Wysokiego poziomu akademickiego studium szeregu kwestii edukacyjnych i zawodowych
 • Cztery jednostki nauczania i nadzorowany składnik badawczy
 • Pozwoli Ci przyczynić się do wiedzy poprzez przypisania jednostek i poprzez rozprawę
 • Skoncentruj się na wzajemnych relacjach między praktyką zawodową a stypendium.

Zarys programu

Jednostki główne

 • UU-EDUD-801 Badania edukacyjne: filozofia i praktyka
 • UU-EDUD-802 Zarządzanie metodami nauczania i uczenia się
 • UU-EDUD-803 Polityka edukacyjna: teoria i praktyka
 • UU-EDUD-804 Zarządzanie oświatą, przywództwo i administracja
 • UU-EDUD-900-1 EdD Rozprawa doktorska (część 1)
 • UU-EDUD-900-2 Dyskryminacja EdD (część 2)
 • UU-EDUD-900-3 EdD Dissertation (część 3)
 • UU-EDUD-900-4 EdD Rozprawa doktorska (część 4)
Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Unicaf University is a pan-African independent, recognised university, combining the best elements of international education, offering high quality academic qualifications.

Unicaf University is a pan-African independent, recognised university, combining the best elements of international education, offering high quality academic qualifications. Pokaż mniej