Doktorat Z Administracji Biznesu

University of Illinois at Chicago, Liautaud School of Business

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Doktorat Z Administracji Biznesu

University of Illinois at Chicago, Liautaud School of Business

Program UIC Liautaud doktor Business Administration szkoli przyszłych uczonych w statystykach gospodarczych, zachowania organizacyjne / zarządzanie zasobami ludzkimi i marketingu. Podczas gdy studenci są akceptowane w obszar specjalizacji, są one podane elastyczność projektowania indywidualnego programu studiów i są zachęcane do podejmowania bardziej interdyscyplinarnego podejścia w zakresie specjalizacji.

Doktorat w Business Administration przygotowuje studentów do kariery profesorów w uczelniach publicznych i prywatnych lub przemysłu. Program pomaga studentom rozwijać:

  • Gruntownych umiejętności badawczych oraz podstawowych pojęć biznesowych i pokrewnych dyscyplin nauk społecznych
  • Oryginalny wiedzy w określonej dziedzinie badań
  • Dociekliwość i kształcenia ustawicznego
  • Idealnymi kandydatami są jasne i bardzo zmotywowanych osób z wybitnych umiejętności werbalne i ilościowych szuka się badań naukowych i kariery nauczania w ramach zarządzania.

Obszary śledczej

Biznes StatisticsUIC Liautaud Graduate School of Business PHD BA broszury Statystyki Obszar-z-Zapytanie łączy zaawansowany program statystyki z treningu w drugim polu, wybraną z takich dziedzin jak: rachunkowości, ekonomii, finansów, marketingu, zarządzania MIS lub operacji. Studenci są szkoleni w zakresie korzystania z oprogramowania, state-of-the sztuki komputerowej i, w zależności od indywidualnego interesu, kombinacja zastosowanych statystyki, analizy danych, ekonometrii, finansów i analiz predykcyjnych / data mining.

Zachowania organizacyjne i zarządzanie zasobami ludzkimi

Nasz program jest bardzo koncentruje się na badaniach. Studenci są zobowiązani do podjęcia seminaria na temat OB, HR, metod badawczych, statystyk oraz przedmiotów z naszego działu, jak również innych wydziałów na uczelni, jak psychologii, socjologii i psychologii wychowawczej. W zakresie głównych wymogów, studenci zobowiązani są do napisania referat kwalifikacyjna (papieru badania jakości wystarczającej do publikacji), podjąć kompleksowy egzamin i napisać rozprawę.

marketing

Studenci są zobowiązani do podjęcia kluczowych seminaria dotyczące zagadnień marketingu i przedsiębiorczości, oprócz kursów na temat metod badań, statystyk i przedmiotów z innych wydziałów na uczelni, takich jak psychologia, socjologia i psychologia edukacji.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Sierp. 2018
Duration
Czas trwania
2 - 4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Stany Zjednoczone - Chicago, Illinois
Data rozpoczęcia : Sierp. 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Sierp. 2018
Stany Zjednoczone - Chicago, Illinois
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą