Czesne: Turecki

Program Business Administration Uniwersytetu dr Yaşar przeznaczony jest do przekazywania współczesnych aplikacji biznesowych i podejścia teoretyczne, które stanowią podstawę do tych wniosków do naszych uczniów i prowadzić ich do prowadzenia badań i przyczyni się do krajowego i międzynarodowego świata biznesu i literatury naukowej.

Program składa się z obowiązkowych i selektywnych kursów, które pozwalają naszym studentom specjalizować się w określonych dziedzinach. Kursy oferowane w różnych dziedzinach specjalistycznych zmotywować naszych studentów do badań interdyscyplinarnych.

Istnieją trzy obszary specjalizacji dla programu Business Administration doktorskiej: - Rachunkowość i Finanse - Organizacja Management- - produkcja, marketing i logistyka język PhD in Business Administration Program jest turecki Program składa się na dwa sposoby: - ​​Dla tych, którzy są przyjęte z licencjat "Zintegrowanego Programu doktorskiej" - Dla tych, którzy są akceptowane z magistra "PhD Program" Studenci przyjęte do "Zintegrowanego Programu doktorskiej" są wymagane do wypełnienia 7 głównych przedmiotów obowiązkowych (21 godzin)-kredytowe pola obowiązkowe, 6 Kursy (20 godzin)-kredytowe i 12 kredytowych godziny kursów selektywnych. Studenci sukces w egzaminie biegłości powinien napisać pracę doktorską.

Studenci przyjęte dla "dr", Programu powinny spełniać 23 kredytowe godzinach kursy. Studenci sukces w egzaminie biegłości powinien napisać pracę doktorską.

Nasi studenci mają również możliwość skorzystania z programu ERASMUS i badania wymiany na jeden semestr w jednym z krajów europejskich.

Szef Działu Business Administration jest Cagri Bulut, Ph.D.

Wymagania aplikacji dla programu studiów doktoranckich

Wymagania dla Studentów Programu akceptacji dr podano w Yasar University Graduate Edukacji, instrukcje i rozporządzeń Egzaminacyjnych, artykuł 4 / b, 5, 6 i 7.

Warunki i wymagania dotyczące dr. Aplikacja:

  • Master of Science / Bachelor dyplomu - dowód odpowiedniej znajomości języka angielskiego (UDS min. 55) - Master of Science / Bachelor transkryptu i średnią ocen - Aby przesłać wynik badania absolwent Ales (min. 55 dla tych, którzy nakładać magistra; Min. 70 dla tych, którzy stosowane z dyplomem licencjata).
  • Forma Aplikacji

Ocena kandydatów:

  • ALES:% 50 - Master of Science / Bachelor transkryptu i średnią ocen:% 25 - Wywiad: Warunki dotyczące 25% czasu trwania w doktora. programu są następujące: a) czas zakończenia dla Dozwolone dr. Programy są maksymalnie 8 (osiem) półroczne dla posiadaczy magisterskich i 10 (dziesięć) półroczne dla posiadaczy licencjat.

b) dozwolone czas realizacji do wypełniania wymagane kursy są maksymalnie 4 (cztery) półroczne dla posiadaczy magisterskich i 6 (sześć) półroczne dla posiadaczy licencjat. Ci, którzy nie mogą spełniać wymagane kursy w tym terminie lub nie można osiągnąć GPA 3,00 są wydalane.

c) Wymagane, że spełniają one wymagane kursy, sukces w egzaminie biegłości, a nie ich propozycja teza przyjęta, posiadaczy magisterskie, którzy nie mogą zakończyć swoją pracę do końca 8 (ośmiu) semestry i posiadaczy licencjat, którzy nie mogą zakończyć swoją pracę do końca 10 (dziesięć) semestry są podane do 4 (czterech) semestry dodatkowego czasu na zalecenie odpowiedniego działu i potwierdzeniu Institute Zarządu.

Program prowadzony przez:
  • Język angielski
Yasar University

Zobacz 5 więcej kursów w Yasar University »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
11,000 USD
dla całego programu
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń