Doktorat z administracji biznesu

Okan University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Doktorat z administracji biznesu

Okan University

Okan University, Jeden z najwybitniejszych i wybitnych uczelni fundamentowych w Turcji, jest domem dla różnorodnych studiów licencjackich i magisterskich studentów z 14.000. Obecnie, Okan University ma uczniów z 43 różnych krajów. Oferuje ponad 138 programów studiów licencjackich i magisterskich. Uniwersytet składa się z sześciu wydziałów, dwie szkoły i Stosowanych Nauk absolwent szkoły trzy. Uczelnia oferuje również szereg dwa lata studiów kojarzy które odpowiadają szans zawodowych na żądanie.

Okan University znajduje się w Stambule, jedynego miasta, która obejmuje dwa kontynenty, Europę i Azję. Poza głównym kampusie w azjatyckiej części Stambułu, z jego wydziału, nowoczesnych budynków i obiektów akademików społecznych, Okan University ma trzy inne kampusy w centralnych miejscach na obu europejskich i azjatyckich stronach miasta.

Nowa Era działalności globalnej relacji biznesowych marginesów wymaga nowy zestaw kompetencji menedżerskich. Program Okan University Business Administration Doktorat, Że zmieniła swoje programy odpowiednio, oferuje bogaty wybór obszarów koncentracyjnych w celu zaspokojenia indywidualnych potrzeb kariery naszych studentów. Nasi członkowie światowej klasy wykładowców z różnych środowisk zapewnić równowagę teorii i praktyki w realizacji programu nauczania.

Staramy się zaszczepić wyjątkowych kompetencji zarządczych w zróżnicowanej grupie studentów pochodzących z Stambuł Biznesu oraz z innych części Turcji, a także z międzynarodowymi korporacjami. Międzynarodowe programy oferowane są również letnie do naszego doktora Biznesu studenci rozwijać swoją wizję i za pośrednictwem globalnej bazy wiedzy ekspozycji.

Okan University dąży stale do dalszego rozwoju wiedzy, zarówno w kraju jak i za granicą z jego wysokiej jakości kształcenia studenta i akredytowanych programów i ich ośrodków badawczych. Prawda, jego motto: "Lider współpracy uczelni i przedsiębiorstw", Okan University skutecznie łączy teorię i praktykę zatrudniając wybitnych nauczycieli akademickich i zapraszając na wykłady ekspertów, specjalistów, studentów, aby przygotować ich do udanej kariery. W ścisłej współpracy z różnych sektorów biznesu, uczelnia opracowała programy nauczania i programy stażowe dla studentów w celu zwiększenia ich zdolności do zatrudnienia.

Kładziemy duży nacisk na rozwój "Uczenia się" umiejętności naszych uczniów, aby wyposażyć je w zdolność do utrzymania konkurencyjności w ich karierze. Nasi, innowacyjne, systemy i programy myślenie krytyczne są podstawowymi elementami naszego programu nauczania, zapewniając szerokie kompetencje kierownicze oraz wymaganych narzędzi, technik i zasobów dla naszych uczniów, aby odnieść sukces w globalnym świecie biznesu.

Chcielibyśmy, aby nasi studenci uważają Dr Okan University Business jako inwestycję, aby uzyskać przewagę konkurencyjną profesjonalną i cieszyć się udanego życia zawodowego. Nasze zajęcia wieczorowe i zaoczne są zaprojektowane w celu ułatwienia zarządzania czasem o życie zawodowe w połączeniu z kształcenia akademickiego.

Prosimy o kontakt z naszym Międzynarodowego Urzędu względem zastosowania i warunków.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
Za darmo
Locations
Turcja - Istanbul, Istanbul
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Turcja - Istanbul, Istanbul
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą