Executive Doktorat w Business Administration - DBA jest doktorska, że ​​przeznaczony do kadry kierowniczej i menedżerów w branży, posiadający MBA lub EMBA. Szkolenie stworzony przez Harvard Business School Executive DBA międzynarodowy sukces, ponieważ pozwala kandydatów do wyboru tematów badawczych z problemów stojących przed ich organizacji i augemente kotwienia DBA wykonawczego do biznesu.

Programy typu Executive DBA pozwalają menedżerom uzyskać wysoki i znacznie poprawić swoje perspektywy zawodowe. DBA tezy odbywa się dokładnie tak samo jak doktoratem w zakresie dyscypliny, wysiłku i wkładu do wiedzy. Doktorat z businness Admnistration jest odpowiednikiem doktora według amerykańskiego Departamentu Edukacji i National Science Foundation. W przeciwieństwie do dr skierowany jest do podstawowego szkolenia w pełnym wymiarze czasu pracy studentów, DBA jest przeznaczony dla specjalistów w branży.

Międzynarodowy Uniwersytet w Tunisie i Paryżu Academy of Management Science ta oferta studiów doktoranckich w celu uzupełnienia kwalifikacji zawodowych menedżerów z kwalifikacji akademickich. Posiadacze DBA wykonawczej są szczególnie poszukiwane przez międzynarodowych szkół biznesu i instytucji szkoleniowych wykonawczy dużych organizacji, a czasami medium szukać wysoko wykwalifikowanych nauczycieli.

Program prowadzony przez:
Francuski
Ten kurs jest Na kampusie
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń