Przeczytaj oficjalny opis

Doctor of Philosophy in Business Administration


Jesteśmy w trakcie przyjmowania wniosków na semestr 1/2013. Stypendia są dostępne.


Cele programu: W porządku dla biznesu i organizacji, aby odnieść sukces we współczesnym środowisku, muszą zatrudniać pracowników w niezbędne umiejętności w zakresie administracji biznesu i zarządzania. Pożądane umiejętności to doskonałe umiejętności komunikacyjne, rozumienie zależności między wskaźnikami, organizacja kluczowych wydajności i szerszych kwestiach gospodarczych i którzy są innowacyjne i kreatywne posiadają umiejętności rozwiązywania problemów. Aby utrzymać takie umiejętności, dyrektorzy nie muszą tylko zrozumieć obecnych teorii, metod i technik, ale również zdawać sobie sprawę z inicjatyw badawczych i działań, które są prowadzone w instytucjach badawczych, które prowadzą do nowych rozwiązań w zakresie zarządzania.

Aby sprostać tym wymaganiom DPUIC oferuje profesjonalny doktor filozofii w Business Administration (BA) dr stopnia dla wykonawczej i liderów, którzy chcą zdobyć up-to-date zrozumienia bogate technologii informacji biznesowej środowiska. Program ten przeznaczony jest także dla tych osób, którzy są zainteresowani nabyciem Zaawansowane zarządzanie umiejętności badawczych.


 
Uczniowie w tym programie będzie:

  • Zostań wyjątkowe administratorów i menedżerów z doświadczeniem akademickim i technicznej w dziedzinach takich jak praktykach biznesowych, zarządzania zasobami ludzkimi, przywództwa, przedsiębiorczości, kreatywności biznesu, marketingu, rozwiązywania problemów i międzynarodowego biznesu.
  • Być uprawniona do występowania jako menedżerów średniego i wyższego szczebla instytucji rządowych szczebla w sektorze prywatnym i.
  • Zostań administratorzy i specjalistów od zarządzania, którzy mogą Bądź na bieżąco z postępem inicjatyw administracji i zarządzania w informacji bogate społeczeństwa.
  • Zostań administratorów i specjalistów zarządzania z silnymi umiejętności badania.


Semestry:


Semestr 1: sierpień - grudzień

Semestr 2: styczeń - maj

Lato: czerwiec - sierpień


 
Harmonogram programu:

W soboty i niedziele od 9:00 do 16:00

Podyplomowe przyjętych wnioskach: DPUIC akceptuje Wstęp Zastosowanie przez cały rok; jednak przychodzące doktoranci mogą rozpocząć się dopiero w trakcie semestru studiów lub semestru 2 1.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 1 więcej kursów w Dhurakij Pundit University's International College »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Czerwiec 2019
Duration
3 lat
Zaoczne
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Czerwiec 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Czerwiec 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa