Przeczytaj oficjalny opis

Celem programu jest zapewnienie studia podyplomowe w dziedzinie Studiów Międzynarodowych multidyscyplinarnym. Od Badania międzynarodowe składa się z wielu dziedzin naukowych, w strukturze programu takich nauk jak: prawa międzynarodowego, ekonomii międzynarodowej, teorii stosunków międzynarodowych, historii stosunków międzynarodowych, Studiów Regionalnych można znaleźć. Wykłady Szkoły doktoranckie są realizowane głównie przez Wydział Gospodarki Światowej (Wydział Ekonomiczny) oraz Instytutu Studiów Międzynarodowych (Wydział Nauk Społecznych).

Studiów doktoranckich obejmuje dwa główne obszary: edukację i badania. Pierwsze dwa lata kursu stanowi okres kształcenia. Badanie rozpoczyna się równolegle z programem edukacyjnym, a składa się na ostatni rok programu. Pierwszy rok studiów obejmuje podstawowe zagadnienia dotyczące metodologii i teorii, niektóre z udziałem studentów obu podprogramów, podczas gdy inne są do kursu.

Studenci muszą przedstawić projekt badań na koniec pierwszego roku. Na podstawie ich wniosku nadzorcy jest powoływany przez Radę Szkoły doktoranckie. W drugim roku akademickim specyficzne lekcje podprogramów i alternatywne przedmioty są badane. Również przygotowanie do pisania pracy zaczyna podczas seminariów naukowych. Jednocześnie fora badawcze są utrzymywane w celu umożliwienia dyskusji i lepsze zrozumienie wyników badań robiłem.

  • Język programu : angielski - węgierski
  • Dyscyplina nauki : Nauki społeczne
  • Gałąź nauki : ekonomia, polityka

Podprogramy

Świat Ekonomia

Szef Podprogramu Ekonomii Świata: prof. András Blahó CSc

Departament Gospodarki Światowej

Badania międzynarodowe i bezpieczeństwa

Szef Podprogramu Studiów Międzynarodowych i Bezpieczeństwa: dr Erzsébet Kaponyi dr. habil.,

Instytut Studiów Międzynarodowych

Program prowadzony przez:
Język angielski
Język węgierski

Zobacz 3 więcej kursów w Corvinus University of Budapest, Faculty of Social Sciences and International Relations »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
Cena
1,000 EUR
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa