Read the Official Description

Doktor mikrobiologii i biochemii

Studia doktoranckie "Mikrobiologia i Biochemii" jest członkiem Göttingen Graduate School for Neurosciences i biologia molekularna (GGNB). Jest ona prowadzona przez Centrum Getyndze dla biologia molekularna (GZMB) i jest prowadzony wspólnie przez Uniwersytet w Getyndze i Instytutu Maxa Plancka Chemii Biofizycznej.

Program badawczy zorientowany jest w języku angielskim i otwarty dla studentów, którzy posiadają tytuł magistra (lub równoważny) w naukach biologicznych, chemii, fizyki, medycyny lub dziedzin pokrewnych.

Program Mikrobiologii i Biochemii przyjmuje studentów, którzy są zainteresowani wszystkimi problemami mikrobiologii i biochemii. Szkolenie ma na celu osiągnięcie porównawczej zrozumienie mikroorganizmów działają na poziomie molekularnym i jak przyczyniają się one do interakcji w ich naturalnych środowiskach; krytyczny zmysł jak zastosować kompleksowe narzędzia analizy genomu i umiejętność konfiguracji i testowania modeli koncepcyjnych dla funkcji molekularnych.

Badania


Głównym celem naukowym programu jest głównie na układach modelowych mikroorganizmów, od prokariotów (bakterie i archeowców) do drobnoustrojów eukariotycznych, w tym interakcji między mikroorganizmami i organizmów wielokomórkowych. Platformy dostępne są w różnych grupach programu do analizy genomów, podpisów transkrypcyjnych, identyfikacji białek na dużą skalę, metabolomice i obrazowania. Program badań obejmuje analizę regulacji genów i różnicowanie komórek mikroorganizmów, identyfikacji i charakterystyki czynnościowej kompleksów białkowych i wyjaśnienia relacji pomiędzy bakterii chorobotwórczych i ich komórek gospodarza. Ponadto, program jest zaangażowany w znalezieniu nowych enzymów za pomocą metagenom podejścia wraz z eksploatacją genomów biotechnologicznie odpowiednich mikroorganizmów.

Program ten został nowo powstały wiosną 2011 roku w celu zintegrowania się z dużą społeczność student pracuje głównie na tematy w mikrobiologii i biochemii departamentów Wydziału Biologii.

Studia


Studia doktoranckie "Mikrobiologia i Biochemii" jest członkiem Göttingen Graduate School for Neurosciences i biologia molekularna (GGNB). Absolwent szkoły oferuje wspólną modułowy program szkolenia, do którego dwanaście programy doktoranckie GGNB przyczynić i że jest otwarty dla wszystkich studentów GGNB. Oprócz programu wykład i seminarium, szkolenia składa się z (1) indywidualnego doradztwa przez komisje teza (2) intensywne metody kursy 1-3 tygodni w specjalnych laboratoriach szkoleniowych (3), 2-3-dniowe kursy metod w laboratoriach wydziału uczestniczącego, (4) kursy zawodowe umiejętności, takich jak pisanie naukowych, umiejętności prezentacji, komunikacji międzykulturowej, zarządzania projektami, umiejętności pracy w zespole, przywództwa, rozwiązywania konfliktów, etyki i rozwoju kariery, oraz (5) studenckiego zorganizowane naukowych spotkaniach branży wycieczki i imprezy Międzykulturowego. Studenci są w stanie dostosować swój indywidualny program nauczania, wybierając z dużej liczby kursów i imprez.

Program Mikrobiologii i Biochemii prowadzi szkolenia mające na celu osiągnięcie porównawczej zrozumienie mikroorganizmów działają na poziomie molekularnym i jak przyczyniają się one do interakcji w ich naturalnych środowiskach; krytyczny zmysł jak zastosować kompleksowe narzędzia analizy genomu i umiejętność konfiguracji i testowania modeli koncepcyjnych dla funkcji molekularnych.

Program przyczynia się do GGNB szkolenia seminaria i kursy metod, które pomagają uczniom w analizie genomów, podpisów transkrypcyjnych, duży identyfikacji białek skalę i mikroskopii.

Badania eksperymentalne stanowi główny składnik studiów doktoranckich i jest prowadzone w laboratorium członka wydziału studiów doktoranckich. Doktoranci projekty badawcze są uzupełniane przez program szkolenia w całej szkole, oferowaną dla wszystkich studentów GGNB, którzy są członkami ruchliwej międzynarodowej społeczności naukowej. Językiem studiów doktoranckich jest angielski.

Program taught in:
Język angielski

See 17 more programs offered by University of Göttingen »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Paźdz. 2019
Duration
6 semestry
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Paźdz. 2019
Application deadline
Data początkowa
Paźdz. 2019
Application deadline
Data początkowa
Paźdz. 2019
Application deadline
Data początkowa
Paźdz. 2019
Application deadline
Data początkowa
Paźdz. 2019
Application deadline
Data początkowa
Paźdz. 2019
Application deadline
Data początkowa
Paźdz. 2019
Application deadline
Data początkowa
Paźdz. 2019
Application deadline