Read the Official Description

1

SISSA przyjmuje wnioski przez okres do 6 stanowisk dla nowego doktora Szybka torze w Skondensowanej Fizyki począwszy od października 2016

SISSA uruchomiła właśnie nowy program dla szybszego dostępu do doktora w dziedzinie fizyki materii skondensowanej. Najlepsi studenci będą mogli uczestniczyć w wykładach na SISSA jednocześnie uczestniczy swój ostatni rok studiów magisterskich w dziedzinie fizyki na Uniwersytecie w Trieście.

Kurs Doktor "Teorii i symulacji numerycznej skondensowanej" jest bogaty i kompletny program podyplomowe do 4 lat szkolenia i badań naukowych obejmujących różne aspekty tej dziedzinie. Szybka ścieżka Program pozwala studentom rozpoczęcie kariery badawczej rok wcześniej, studiując i pracując w tętniącym życiem środowisku międzynarodowym. Studenci SISSA mają trwające bliską interakcję z ich opiekunów, a także z kilku naukowców i specjalistów w swojej dziedzinie nauki.

Aby uzyskać dostęp do tego szybki doktorat ścieżki studenci programu zostaną wybrane na podstawie ich nauczania i dwóch egzaminów wstępnych, jeden przed zapisaniem kapitan i jeden po dwóch latach za to, że przyznał się do dr. Dwaj studenci, którzy będą rangi najlepszy w selekcji, zostaną przyznane do 750 euro miesięcznie na pokrycie kosztów utrzymania w Trieście i czesnego.

Informacje

SISSA jest ośrodkiem naukowym w dziedzinie Fizyki, Matematyki i Neurologii, znajdujących się w kampusie z widokiem na miasto i zatokę.

Jak stosować

Wnioski będą przyjmowane od 15 czerwca do 1 września 2016 email: cm@sissa.it~~HEAD=pobj

"SISSA jest sen dla młodego naukowca. Jest to centrum jednego z największych i najbardziej ruchliwych biegunów doskonałości w Skondensowanej fizyki. "

Massimo Capone, profesorem SISSA

"Przyjazne środowisko i bliskie relacje ze współpracownikami czuję się jak w domu. Mieszanka morza i widokiem na góry jest ogromnym źródłem pomysłów. "

Mariani Rusishvili, PhD Student at SISSA

"SISSA to wspaniałe środowisko, z naukowego punktu i ludzkiego poglądów. I zostały znacznie wzbogacone i przygotowane do stawienia czoła badań i życia w ogóle. "

Angelo Russomanno, post-doc w ICTP

Program taught in:
Język angielski

See 12 more programs offered by International School for Advanced Studies (SISSA) »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Paźdz. 2019
Duration
3 - 4 lat
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Paźdz. 2019
Application deadline

Paźdz. 2019