Doktorat w dziedzinie architektury

Informacje ogólne

Opis programu

PREZENTACJA

Test Doktor Architektury otwiera szkolenia i zaawansowanych badań na wysokim poziomie i przeznaczony nie tylko do tych, którzy są w siłowni, ale także tych, którzy wykonują praktykę zawodową, dla kogo ten kurs prezentujący możliwość pogłębiania wiedzy i rozwijania umiejętności w dziedzinie architektury. Integruje praktyczne prace projektowe w architekturze jako zaawansowanej postaci badań, umieszczając ją w kontekście badań naukowych. Zamierza rozwijać w obecnym środowisku międzynarodowym, aby zapewnić umieszczenie uczniów w konkurencyjnym globalnym mediów i zapewnić im umiejętności porównywalne z międzynarodowym poziomie akademickim; dostarczenie wiedzy interdyscyplinarne w kwestiach koncepcyjnych, formalne i praktyczne z zastosowania w badaniach, krytycznego myślenia, planowania i realizacji prac mających w ramach obszarów krajobrazu, w sposób kompleksowy, a także pytania o charakterze zabytków architektury (monumentalnego przemysłowe, cywilne), bardziej szczegółowy sposób.

Wycieczki Profesjonaliści

Biorąc pod uwagę wartość podejścia kulturalistycznej, z fundacji w zakresie technicznym, architektura rozpoznaje jej zakres i znaczenie w wielu dziedzinach. Pomimo takiej kompleksowości zidentyfikować bardziej konkretne obszary wartościowości zaawansowanego szkolenia w dziedzinie architektury, zwłaszcza w podejściu „projektem”, takich jak: warsztaty zawodowe praktyki architektury; wykształcenie wyższe (1, 2 i 3 cykle); integracja zaawansowanych zespołów badawczych (post-doktoranckie); Integracja w ramach zespołów roboczych w zakresie planowania i interwencji w terenie zabudowanym i dziedzictwa, zwłaszcza w strukturach miejskich, regionalnych i krajowych.

Ostatnia aktualizacja Kwi 2017

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

A Universidade de Évora é uma das universidades do sistema de ensino superior público português e, por conseguinte, tem por missão.

A Universidade de Évora é uma das universidades do sistema de ensino superior público português e, por conseguinte, tem por missão. Pokaż mniej