Doktorat w administracji publicznej

University of Nicosia

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Doktorat w administracji publicznej

University of Nicosia

 • Badania Czas trwania (lata): 3 lata
 • Badanie Tytuł: PhD w Administracji Publicznej
 • poziom kwalifikacji: dr (3 cykle)
 • Nauczanie języka: Doktorantka ma możliwość pisania pracy magisterskiej i egzamin zarówno w języku greckim lub angielskim
 • Badania technologiczne: Full / Częściowe frekwencja
 • Minimalne Kredyty: 90
 • Minimalne kuponów europejskie (ECTS): 180

opis programu

Uniwersytet w Nikozji oferuje Programu doktoranckie w administracji publicznej prowadzi do doktora (Ph.D.) w administracji publicznej.

Program ma na celu dostarczenie wiedzy naukowej na najwyższym poziomie akademickim i przygotowanie studentów do kariery w dziedzinie szkolnictwa wyższego, badań naukowych i administracji publicznej (użyteczności publicznej, pół-rządowe Organizacje, władze lokalne (gmin i miast), organizacji publicznych i agencje, organizacje pozarządowe). Celem studiów doktoranckich w administracji publicznej jest produkcja naukowców, którzy prowadzą nowatorskie badania, zaproponować innowacyjne i praktycznych rozwiązań i zdobyć wiodącą pozycję w dziedzinie administracji publicznej. Program kieruje uczniów do korzystania z najnowocześniejszych metod badania multidyscyplinarne do produkcji i stosowania wiedzy w poziomie teoretycznym i praktycznym.

Badania z doktorantów skierowanych do obszarów bezpośredniego zainteresowania służby publicznej, takich jak analizy i planowania strategicznego, programów publicznych, e-administracji, planowania administracyjne i organizacja usług publicznych, wykonywanie polityki publicznej i zarządzania zasobami ludzkimi , Program jest skonstruowany w taki sposób, który pozwala studentom specjalizować w dziedzinach o szczególnym znaczeniu, mając wiedzę i / lub doświadczenie w administracji publicznej.

perspektywy kariery

Do doktorantów, którzy ukończyli program będzie mógł:

 1. Rozumiem zdolność państwa w zakresie szkolnictwa wyższego.
 2. Odgrywać wiodącą rolę w dziedzinie edukacji, np Pozycja zarządzanie na poziomie szkolnym lub Ministerstwo Edukacji i Kultury.
 3. Aby pracować jako menedżerów wyższego szczebla w działach Ministerstwa Edukacji i Kultury (np Instytut Pedagogiczny, Program Rozwoju Usług).
 4. Zobowiązują wyższy / akademickiego / doradczą rolę administracyjną do prywatnych instytucji edukacyjnych, ośrodków badawczych i ośrodków doradczych.

Dostęp do dalszych badań

Doktorant, który z powodzeniem ukończy studia mogą realizować habilitacyjnych studia na uczelni w kraju lub za granicą.

Efekty uczenia

Po ukończeniu studiów doktoranckich w administracji publicznej są posiadaczami doktoranckie:

 1. Będą zdobywać wiedzę na temat najnowszych teorii i metod w Administracji Publicznej.
 2. Będą budować wyspecjalizowane możliwości i umiejętności w badaniu złożonych problemów teoretycznych i praktycznych oraz będzie w stanie produkować realne rozwiązania tych problemów.
 3. Będą oni specjalizują się w wyszukiwaniu, nauki i zrozumienia obszarów problemowych w administracji publicznej oraz w stosowaniu innowacyjnych metod walki.
 4. Monitorować ewolucję dziedzinie poznawczej i praktyk stosowanych w administracji publicznej na poziomie globalnym i będzie w stanie polecić i wdrożyć najlepsze metody i praktyki dla modernizacji administracji publicznej na poziomie lokalnym.
Ta szkoła oferuje programy z:
 • Grecki
 • Język angielski
University of Nicosia
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
3 - 8 lat
W niepełnym wymiarze czasu
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
13,500 EUR
Information
Deadline
Contact school
Locations
Cypr - Nicosia, Nicosia
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Contact school
Data zakończenia Contact school
Dates
Wrześ. 2019
Cypr - Nicosia, Nicosia
Termin nadsyłania zgłoszeń Contact school
Data zakończenia Contact school