Doktor zarządzania biznesem - DBA

Informacje ogólne

Opis programu

Doctor of Business Administration (DBA) oferuje wyższym kierownictwom profesjonalny doktorat lub równoważny stopień doktora prawa lub doktora medycyny. Jest to najwyższy poziom wiedzy zawodowej i akademickiej w połączeniu ze zdolnością zastosowania tej wiedzy do generowania i oceny nowych rozwiązań ważnych problemów. Swiss School of Management to akredytowana międzynarodowa szkoła biznesu z głównym kampusem w Rzymie we Włoszech.

119474_01.jpg

Dlaczego warto wybrać DBA?

Studia DBA są jednym z najtrudniejszych i najbardziej satysfakcjonujących poziomów w szkolnictwie wyższym. Szwajcarska Szkoła Zarządzania (SSM) opracowała znakomite programy dla doktorów. Programy te mają unikalne funkcje, które dodają znaczną wartość dla absolwentów wykraczających poza satysfakcjonujący stopień doktora.

Nasi kandydaci na Doktorów są wspierani indywidualnie zarówno przez profesorów SSM, jak i profesorów wizytujących z wielu różnych uniwersytetów międzynarodowych.

Jak to działa?

Dołączysz do DBA z konkretnym wyzwaniem biznesowym wymagającym praktycznego rozwiązania: np. Jak zaprojektować szybką, elastyczną organizację; jak wykorzystać naukę behawioralną, aby usprawnić podejmowanie strategicznych decyzji; jak wdrożyć zarządzanie talentami, aby zbudować armię przedsiębiorców.

DBA jest tak skonstruowany, aby wspierać cię w rozwijaniu myślenia, kształtowaniu wyzwania oraz wdrażaniu, ocenie i komunikowaniu rozwiązań, które mają realny, praktyczny wpływ.

Trwanie

DBA trwa 4 semestry (2 lata) i wymaga nabycia 120 punktów ECTS, podzielonych w następujący sposób:

 • 30 punktów ECTS poprzez wypełnienie 5 modułów metod badawczych (6 punktów ECTS na moduł)
 • 90 punktów ECTS w ramach pracy doktorskiej

Data początkowa

SSM oferuje otwartą politykę rejestracji, co oznacza, że nie musisz czekać na przyjęcie w celu uzyskania dostępu do programu DBA, ale możesz rozpocząć moment, w którym podejmiesz decyzję.

Rodzaj studiów

Program DBA opiera się na praktycznym modelu studiów niestacjonarnych. Badanie na miejscu, uczenie się przez Internet, nauczanie mieszane, uczenie się na odległość są połączone z nauką w miejscu pracy, która jest wspierana przez coaching metodyczny lub nadzorowana przez wykładowców i nauczycieli.

Moduły

 • Metody badawcze
 • Przywództwo 360 stopni
 • Metody ilościowe
 • Metody jakościowe
 • Niezbędne narzędzia
 • Praca dyplomowa

119476_04.jpg

Wymagania wstępne

Ukończone studia magisterskie (lub równoważne) lub wieloletnie doświadczenie zawodowe (trasa pracy oparta na pracy) i dowód konkretnych kompetencji w indywidualnym przypadku; dowód znajomości języka angielskiego i / lub niemieckiego.

Referencje

„Jestem osobą pracującą i dołączyłem do SSM jako dorosły student, ponieważ chciałem podjąć karierę administracyjną w firmie. SSM zapewnia szkolenia, których potrzebuję. Zajęcia odbywają się w małych grupach w rodzinnej atmosferze, z którą studenci i wykładowcy wchodzą w interakcje łatwość. Muszę podziękować wykładowcom za uwagę poświęconą każdemu z nas w klasie. Pomogło to zbudować moją pewność siebie. Nie mogę się doczekać dalszego rozwoju zawodowego w SSM. ”
Jazzi F. G
SSM DBA Student


„Program BA (z wyróżnieniem) w Swiss School of Management jest doskonały. Instruktorzy przekazują całą niezbędną wiedzę i dzielą się swoimi doświadczeniami, które są potrzebne do skutecznej pracy w konkurencyjnym środowisku. Jeśli intensywnie studiujesz w klasie w czasie wolnym ciągle aplikujesz na ciekawe oferty pracy, nie będziesz mieć trudności ze znalezieniem pracy. Podczas studiów zaproponowano mi dwa stanowiska. Zdecydowałem się podjąć nowe wyzwanie w Wielkiej Brytanii. Mimo zmiany kraju kontynuuję naukę w Swiss School of Zarządzanie, Rzym poprzez kształcenie na odległość. Poleciłbym program licencjacki (z wyróżnieniem) w SSM. ”
Ricardo Gotthilf
Student licencjata SSM


„Poszedłem do Szwajcarskiej Szkoły Zarządzania w Rzymie na program podwójnej nagrody BBA i jestem pewien, że mi się udało! Wielkości klas były świetne, nauczyciele byli pomocni i zostałem zatrudniony jeszcze zanim skończyłem szkołę. kariera, którą kocham i nie mogłabym być szczęśliwsza ”.
Joan Chemiron
Konsultant HRM w Światowym Programie Żywnościowym - Absolwent SSM


„Jako student, który długo studiował w Ameryce, zauważyłem, że jest wielu studentów, którzy mogą robić to, co już robię. SSM daje mi dodatkowy krok do przodu w moim życiu i karierze, o który nie mogłem prosić gdziekolwiek indziej!"
Masaharu Kakumoto
SSM BA (z wyróżnieniem) student

Prześlij swoje zgłoszenie lub wszelkie pytania na następujący adres e-mail: info@ssm.swiss. Możesz pobrać nasz formularz zgłoszeniowy i znaleźć pełne procedury składania wniosków na naszej stronie internetowej pod adresem https://ssm.swiss/doctor-of-business-administration-dba/.

Inne informacje

 • Data rozpoczęcia: otwórz rejestrację
 • Data zakończenia: po zakończeniu (około 2 lata)
 • Termin składania wniosków: brak
 • Kampus: Taki sam jak inni (Rzym, Włochy)
 • Język angielski
 • Typ badania: połączone
 • Czas trwania: 2 lata
 • Oferowane w pełnym i niepełnym wymiarze godzin
 • Czesne: 25000 €
Ostatnia aktualizacja Sty 2020

Informacje o uczelni

The Swiss School of Management is a fully accredited private institute of higher education located in Rome, on the University of Washington's campus in the historic city center. We have a diverse stud ... Czytaj więcej

The Swiss School of Management is a fully accredited private institute of higher education located in Rome, on the University of Washington's campus in the historic city center. We have a diverse student body coming from all over the world, studying our accredited Bachelors, Masters and Doctor of Business Administration Degree Programs. Pokaż mniej