Doktor sztuki i projektowania

Informacje ogólne

Opis programu

Celem programu jest umożliwienie kandydatom podjęcia badań na najbardziej zaawansowanym poziomie akademickim, których zwieńczeniem jest złożenie, ocena i przyjęcie pracy dyplomowej. Od kandydata wymaga się wykazania zdolności badawczych na wysokim poziomie oraz wniesienia znaczącego i oryginalnego wkładu akademickiego na granicy sztuki i / lub projektowania. W niektórych przypadkach praca twórcza, taka jak projektowane artefakty, występy publiczne, wystawy publiczne lub inne oparte na praktyce wyniki mogą stanowić częściowe spełnienie wymagań badawczych.

Retha Ferguson / Pexels

O UJ Kultura i sztuka

UJ Arts & Culture jest oddziałem na Wydziale Sztuki, Projektowania i Architektury (FADA). Tworzy i prezentuje światowej klasy programy artystyczne dla studentów i specjalistów dostosowane do wizji UJ międzynarodowego uniwersytetu z wyboru, zakotwiczonego w Afryce, dynamicznie kształtującego przyszłość. Na wszystkich czterech kampusach UJ oferowana jest szeroka gama platform artystycznych dla studentów, pracowników, absolwentów i ogółu społeczeństwa, którzy mogą doświadczyć wschodzących i uznanych artystów z Afryki i całego świata, czerpiąc z pełnego spektrum sztuki. Aby regularnie aktualizować Centrum Sztuki UJ, śledź @UJArtsCentre na Twitterze lub odwiedź stronę Facebook University of Johannesburg Arts & Culture. Zadzwoń pod numer 011 559 4674/3058, aby uzyskać ogólne zapytania.

Na University of Johannesburg „Przyszłość. Reimagined. ” nie jest po prostu chwytliwym zwrotem

Instytucja przejmuje wiodącą rolę w całej Afryce w myśleniu o rewolucji przemysłowej 4. Odtworzenie przyszłości wszystkich dyscyplin 4IR to kolejna fala industrializacji, którą musimy zrozumieć i ukształtować, aby budować przyszłość tego kraju - i kontynentu afrykańskiego - tak bogato zasługuję. 4IR to nie tylko robotyka i automatyka; chodzi o rozwój społeczeństwa, który wzmocni ludzi i pokolenia na pokolenie.

Wraz z postępem w czwartej rewolucji przemysłowej, UJ wraz z „Education 4IR” - wprowadza myślenie i technologię 4IR do programów nauczania na różnych kursach i korzysta z innowacyjnych technologii uczenia mieszanego. Oznacza to, że absolwenci UJ są lepiej przygotowani do przyjęcia przyszłości biznesu i przemysłu, ponieważ AI i 4IR odgrywają większą rolę w naszym życiu i pracy.

Na University of Johannesburg naszym obowiązkiem jest przyjmować i kierować przyszłymi liderami naszego kraju dumnie i odważnie przez niewyobrażalną złożoność 4IR, aby mogli oni w pełni wykorzystać i zapewnić lepsze jutro. Przyszli liderzy tacy jak ty! Tutaj prowadzimy odważną rozmowę; popychając i kształtując projekt nowego jutra. Tutaj podejmujemy działania i budujemy nowy świat.

Warunki przyjęć:

Odpowiedni stopień magistra lub równoważny z minimalną oceną końcową 65%

Kryteria wyboru:

Odpowiedni stopień magistra lub równoważny z minimalną oceną końcową 65%

Czas trwania programu:

  • Minimalny czas trwania: dwa lata w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin.
  • Maksymalny czas trwania: cztery lata w pełnym wymiarze godzin lub pięć lat w niepełnym wymiarze godzin.

Szczegóły kontaktu:

Imię i nazwisko: Pani Adele Maritz Tel: 011 559 1126 / E-mail: fadapg@uj.ac.za

Ostatnia aktualizacja May 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university i ... Czytaj więcej

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university is alive down to its African roots, and well-prepared for its role in actualising the potential that higher education holds for the continent’s development. Pokaż mniej