Przeczytaj oficjalny opis

Szkoła Inżynierii ma silną kulturę badań i przedsiębiorczości. Jesteśmy najnowocześniejszym uniwersytetem w Londynie z wiodących na świecie i doskonałych na całym świecie badaniami oraz średniej ocen w dziedzinie inżynierii ogólnej - Research Framework (REF) 2014.

REF przyznał 80% naszych badań nad General Engineering dwoma najwyższymi ocenami jakości (4 * lub 3 *) za "wpływ" (badania i znaczenie). Sukces ten opiera się na silnej ewidencji generowania dochodu zewnętrznego z łączną bieżącą wartością kontraktu na badania i nagrody dla przedsiębiorstw przekraczające 4 miliony funtów.

Dochód generowany jest z wielu źródeł, w tym rad badawczych, Unii Europejskiej, przemysłu, rządu, organizacji charytatywnych, doradztwa i partnerstw opartych na wiedzy, gdzie Szkoła jest jednym z liderów w kraju. Nasze badania są w dużym stopniu interdyscyplinarne i oparte na współpracy z silnymi powiązaniami krajowymi i międzynarodowymi.

Grupa ds. Big Data i Informatyki

Grupa Big Data i Informatics Research (BDIRG) współpracuje z zewnętrznymi podmiotami i ma podejście interdyscyplinarne, pracując nad projektami biznesowymi, naukowymi i inżynieryjnymi. Ostatnie projekty obejmowały prace nad kształtami graficznymi i czcionkami do wizualizacji informacji i elektronicznego rządu, koncentrując się na Królestwie Bahrajnu.

Obszary zainteresowania obejmują:

  • Analityka dużych danych
  • Business Intelligence
  • Wizualizacja i grafika
  • Dane oprogramowania
  • Przeprojektowanie procesów biznesowych

Członek personelu, ekspert w wybranej dziedzinie, jest bezpośrednio odpowiedzialny za prowadzenie i wspieranie twojego programu badawczego. Jako student badawczy staniesz się częścią naszej prężnie rozwijającej się społeczności akademickiej.

Doktor z definicji jest oryginalnym wkładem do wiedzy. Stopień naukowy różni się od kursu dydaktycznego. Studenci badań mają samodzielnie kierować swoją naukę przy wsparciu zespołu nadzorczego.

Informacje o kursie głównym - uporządkowane według trybu

Tryb

Możliwość zatrudnienia

Rozwój umiejętności badawczych

Wszyscy studenci biorący udział w badaniach są zobowiązani do udziału w programie rozwoju umiejętności kluczowych, którego celem jest rozwijanie umiejętności, które można przekazywać, oprócz tych, które są wykorzystywane przy przeprowadzaniu badań. Szkolenie w zakresie metod badawczych jest dostępne poprzez częste seminaria badawcze.

W razie potrzeby student może częściowo uczestniczyć w odpowiednich kursach magisterskich dostępnych w Szkole, a w szczególności w jednostkach dotyczących metodologii badań. W niektórych przypadkach zachęca się uczniów do studiowania na innych kursach dostępnych na uniwersytecie lub na zewnątrz w celu poprawy ich ogólnej wiedzy w wybranych dziedzinach.

Ponadto mogą być zachęcani do udziału w kursach językowych mających na celu poprawę ich umiejętności ustnych i pisemnych - zarówno istotnych w ich przyszłej karierze zawodowej.

Zbywalne umiejętności

Stopień naukowy zapewni ci wiele umiejętności, które można przekazywać. Samodyscyplina, zapotrzebowanie na klarowne analityczne myślenie i umiejętność przekonywania krytyki innych, stają się czymś konstruktywnym i stanowią wyjątkowy trening dla niemal każdego rodzaju kariery. Ekscytacja i satysfakcja z poszukiwania nowych faktów, nowego pomysłu lub nowego sposobu patrzenia na coś może być bardzo satysfakcjonująca.

Udział w konferencjach

Badacze są często sponsorowani, aby uczestniczyć w konferencjach krajowych i międzynarodowych oraz spotykać się z czołowymi naukowcami w swoich dziedzinach i prezentować wyniki swoich badań. Postęp wszystkich studentów badawczych jest formalnie monitorowany przez Komitet ds. Badań Naukowych Uniwersytetu.

Służba na rzecz zatrudnienia

Jesteśmy Uniwersytetem Roku dla Absolwenta Zatrudnienia już drugi rok z rzędu - The Times and Sunday Times Good University Guide 2018, 2019.

W LSBU chcemy przygotować Cię do udanej kariery. Podczas studiów - i przez dwa lata po ukończeniu studiów - będziesz mieć dostęp do naszej usługi zatrudnienia, która obejmuje:

  • Tablica online, w której można zobaczyć szeroki wybór miejsc docelowych: w niepełnym wymiarze godzin, w pełnym wymiarze godzin lub dobrowolnie. Możesz także zajrzeć do naszych doradców w Job Shop, którzy zawsze służą pomocą w kolejnym kroku w wyszukiwaniu.
  • Nasza kariera zawodowa oferuje warsztaty grupowe na temat CV, technik wywiadów i znajdowania doświadczenia zawodowego, a także regularne prezentacje od pracodawców z różnych sektorów.

Nasz zespół Studenckie Przedsiębiorstwo może również pomóc Ci rozpocząć własną działalność gospodarczą i rozwinąć cenne umiejętności w zakresie przedsiębiorczości.

Wymagania wstępne

Od kandydatów ubiegających się o uzyskanie stopnia naukowego w LSBU oczekuje się zazwyczaj dobrego stopnia honoru (2: 2 i więcej) oraz odpowiedniej kwalifikacji podyplomowej, najlepiej na poziomie magisterskim. Proszę również podać dwa akademickie referencje jako część aplikacji. Będziesz również zobowiązany do okazania dowodu potwierdzającego wszystkie twoje kwalifikacje. Jeśli angielski nie jest twoim pierwszym językiem, będziesz musiał udowodnić swoje kompetencje w języku angielskim, pokazując wynik IELTS co najmniej 7,0 na poziomie podyplomowym. Przed złożeniem oferty zostaniesz zaproszony na rozmowę z potencjalnym przełożonym, osobiście lub przez telefon.

Akademicki program zatwierdzania technologii

Jeśli jesteś obywatelem spoza UE / EOG, być może będziesz musiał złożyć wniosek do Foreign and Commonwealth Office (FCO) o zatwierdzenie z Academic Technology Approval Scheme (ATAS) w celu zbadania tego kursu. Jest to wymagane do zapisania się na uniwersytet lub uzyskania Potwierdzenia Przyjęcia Studiów (CAS), jeśli chcesz złożyć wniosek o wizę Tier 4 General. Pamiętaj, że certyfikat ATAS nie jest wymagany, aby złożyć wniosek o kurs w LSBU i otrzymać ofertę.

Możesz znaleźć więcej informacji na temat tego, czy będziesz tego wymagać na stronie FCO oraz w naszym przewodniku MyLSBU do Academic Technology Approval Scheme.

Proces uzyskiwania certyfikatu ATAS może zająć trochę czasu, dlatego ważne jest, aby sprawdzić, czy jest ono potrzebne tak wcześnie, jak to możliwe, aby można było złożyć wniosek o certyfikat, aby uzyskać go we właściwym czasie. Nieprzedstawienie ważnego certyfikatu ATAS może spowodować opóźnienia w otrzymaniu Twojego CAS lub możemy nie być w stanie zapisać Cię na uniwersytecie.

Kod JACS dla tego kursu to I190.

Jak złożyć wniosek

Instrukcje dla kandydatów do domu / UE

Tryb

Studenci podyplomowi i studenci z krajów UE / UE powinni złożyć wniosek za pośrednictwem naszego dedykowanego systemu aplikacji.

Pełne informacje na ten temat znajdują się w sekcji Jak aplikować dla studentów studiów podyplomowych i naszej sekcji Jak aplikować dla studentów badawczych.

Międzynarodowi kandydaci powinni korzystać z naszego międzynarodowego systemu aplikacji. Szczegółowe informacje można znaleźć w sekcji Jak aplikować dla studentów z zagranicy.

Biorąc pod uwagę twoją aplikację

Twój wniosek zostanie rozesłany do wielu potencjalnych przełożonych, którzy przeanalizują twoje kwalifikacje akademickie, doświadczenie i propozycję badań, aby zdecydować, czy Twoje zainteresowania naukowe są czymś, co można nadzorować w LSBU.

Przeprowadzony zostanie również wywiad telefoniczny lub na uniwersytecie. Jeśli ci się powiedzie, otrzymasz ofertę miejsca na kursie i będziesz informowany o kolejnej dacie rekrutacji. Cały proces trwa zwykle od sześciu do ośmiu tygodni, od otrzymania wniosku do podjęcia decyzji o złożeniu wniosku w szkole.

Projekt badawczy

Podczas składania wniosku proszę dołączyć zarys swojej propozycji badań lub podsumowanie projektu (do 1000 słów).

Przygotuj się, aby zacząć

Pomagamy naszym studentom przygotować się na uniwersytet jeszcze przed rozpoczęciem semestru. Aby dowiedzieć się, kiedy należy złożyć wniosek o zakwaterowanie w LSBU lub o finansach studenta, przeczytaj kartę Jak aplikować na ten kurs.

Witaj w tygodniu

Przed rozpoczęciem kursu wyślemy ci informacje o tym, co musisz zrobić przed przyjazdem i podczas pierwszych kilku dni w kampusie. Możesz przeczytać o tym procesie na naszych stronach powitalnych.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 20 więcej kursów w London South Bank University »

Ostatnia aktualizacja February 23, 2019
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Kwiec. 2019
Maj 2019
Duration
3 - 5 lat
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
4,325 GBP
Opłata roczna za cały rok w Zjednoczonym Królestwie / UE: 42525 GBP; Opłata za 1 rok w pełnym wymiarze godzin Opłata międzynarodowa: 13780 GBP. Opłata za 1 rok w niepełnym wymiarze godzin w Wielkiej Brytanii / UE: 2162,5 GBP; Rok 1 w niepełnym wymiarze Op
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Kwiec. 2019
Data końcowa
Mar. 31, 2022
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Maj 2019
Data końcowa
Kwiec. 30, 2022
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Wrześ. 23, 2019
Data końcowa
Czerwiec 4, 2022
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Paźdz. 2019
Data końcowa
Wrześ. 30, 2022
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Listop. 2019
Data końcowa
Paźdz. 31, 2022
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Stycz. 27, 2020
Data końcowa
Stycz. 21, 2023
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Luty 2020
Data końcowa
Stycz. 21, 2023
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Mar. 2020
Data końcowa
Luty 28, 2022
Termin nadsyłania zgłoszeń

Kwiec. 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Mar. 31, 2022

Maj 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Kwiec. 30, 2022

Wrześ. 23, 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Czerwiec 4, 2022

Paźdz. 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Wrześ. 30, 2022

Listop. 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Paźdz. 31, 2022

Stycz. 27, 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Stycz. 21, 2023

Luty 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Stycz. 21, 2023

Mar. 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Luty 28, 2022