Doktor filozofii w teologii (doktorat)

Informacje ogólne

Opis programu

Doktorat program szkoli kandydatów do prowadzenia innowacyjnych badań. Wybrani kandydaci kwalifikują się do nauczania przedmiotów teologicznych (i pokrewnych) na uniwersytetach, uczelniach artystycznych i szkołach teologicznych. Kandydaci są także przygotowani na stanowiska kierownicze w organizacjach kościelnych i pokrewnych lub na akademicką praktykę ministerialną.

Wycliffe's Ph.D. Program jest zarządzany przez Toronto School of Theology. Studenci zgłaszają się bezpośrednio do TST, ale nazywają Wycliffe swoją szkołą macierzystą.

120000_bible-biblia-book-bindings-1112048.jpg

Dla kogo to jest?

Osoby z wcześniejszym wykształceniem teologicznym i dyplomem magisterskim, które chcą zdobyć umiejętności analityczne, rygor metodologiczny i bazę wiedzy, które umożliwią im prowadzenie innowacyjnych badań na wiodących obszarach specjalizacji.

Czas na ukończenie

Cztery lata w pełnym wymiarze godzin; maksymalnie sześć lat

składniki

  • Sześć kursów z wybranego kierunku studiów, z ponad 90 ofert kursów dla absolwentów.
  • Ukończ główną pracę magisterską obejmującą nie więcej niż 80 000 słów, nadzorowaną przez członka wydziału Wycliffe College .
  • Dwa kursy kohortowe na temat badań, stypendiów i pedagogiki.
  • Rozwijaj kompetencje w co najmniej dwóch językach badawczych, innych niż angielski.
  • Cztery lata studiów w pełnym wymiarze godzin, maksymalnie sześć lat na ukończenie studiów.
  • Ukończ dwa egzaminy kwalifikacyjne na koniec zajęć.123165_PhDProgram.jpg

Jak się zgłosić

Wniosek o przyjęcie do Toronto School of Theology, który określa wykształcenie i cele skarżącego.

Stypendia

Główne stypendia są dostępne w kraju i za granicą, w tym stypendia doktoranckie Thompson i stypendia doktoranckie Weston. Kanadyjskie stypendium doktoranckie obejmuje 100% kosztów czesnego przez 5 lat dla studentów krajowych wykazujących potrzebę finansową.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Our goal is to challenge and encourage those who seek a greater understanding of the transforming power of Jesus Christ and to equip, through excellence in theological scholarship and spiritual format ... Czytaj więcej

Our goal is to challenge and encourage those who seek a greater understanding of the transforming power of Jesus Christ and to equip, through excellence in theological scholarship and spiritual formation, those who are called to ministry or academic pursuits. Pokaż mniej