Doktor filozofii w dziedzinie translatoryki

Informacje ogólne

Opis programu

Tłumaczenie, choć jest starożytną praktyką tak starą, jak istnienie różnych języków wśród ludzkości, staje się coraz ważniejsze społecznie w wielojęzycznych i coraz bardziej zglobalizowanych społeczeństwach i gospodarkach Afryki.

Doctor of Philosophy in Translation Studies to zaawansowany, oparty na badaniach, kurs mający na celu przygotowanie kandydatów do wniesienia znaczącego wkładu w badania, edukację uniwersytecką i doradztwo w tej dynamicznej i rozwijającej się dziedzinie. Zajmuje 3-4 lata i kosztuje Kshs.90 000,00 (900 USD) czesnego za semestr. Wymagane jest posiadanie tytułu magistra z minimalnym GPA 3,0. Spożycia są każdego września.

flags

Warunki przyjęć

Aby zostać przyjętym na studia doktoranckie AIU , kandydat musi posiadać tytuł magistra AIU lub instytucji uznanej przez Senat AIU . Poza posiadaniem stopnia naukowego kandydat musi mieć łączną średnią co najmniej B na swoich studiach magisterskich i musi wykazać się zdolnością do badań naukowych. Zastosowanie będą miały minimalne wymagania programu.

W wyjątkowych przypadkach Senat, na zalecenie którejkolwiek ze szkół, może przyjąć na studia doktoranckie kandydatów, którzy posiadają tytuł magistra, pod warunkiem, że tacy kandydaci, na podstawie przeprowadzonych badań, pracy zawodowej i akademickiej, może wykazać, że są dobrze wykwalifikowani do podjęcia pracy doktorskiej.

Kiedy złożyć wniosek

Wnioski o programy regularne zamykają się zwykle 15 grudnia w przypadku spożycia w styczniu, 15 kwietnia w przypadku spożycia w maju i 15 sierpnia w przypadku spożycia we wrześniu.

Aby studenci zagraniczni zostali przyjęci do wrześniowego naboru, formularz zgłoszeniowy powinien zostać wysłany do kwietnia, w przypadku styczniowego naboru wniosek należy wysłać do września, a w przypadku kwietniowego naboru wniosek należy wysłać do stycznia.

W przypadku programów szkolnych zgłoszenie powinno dotrzeć do nas nie później niż 10 marca w przypadku wakacji kwietniowych, 10 lipca w przypadku wakacji sierpniowych i 10 listopada w przypadku wakacji grudniowych.

Ostatnia aktualizacja Sie 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

Africa International University is a chartered Christian university located in the serene environment of Karen, Nairobi, a strategic location, serene and conducive for learning. Africa International U ... Czytaj więcej

Africa International University is a chartered Christian university located in the serene environment of Karen, Nairobi, a strategic location, serene and conducive for learning. Africa International University currently trains students in Theology, Business, ICT, Psychology, Languages, Community Development, Linguistics Leadership and Education. Pokaż mniej