Doktor filozofii (DPHD)

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 4

Opis programu

USQ oferuje do 25% międzynarodowych stypendiów dla studentów.
Przeczytaj więcej o oferowanych stypendiach poniżej:

Stypendium za zakwaterowanie międzynarodowe
Międzynarodowe stypendium dla studentów
Międzynarodowe stypendium pielęgniarskie dla studentów

Czy masz pasję do badań?

Doctor of Philosophy (PhD) to stopień naukowy dostępny we wszystkich obszarach studiów i zapewnia umiejętności, aby stać się skutecznym badaczem w poprzednio studiowanej dyscyplinie. Podejmując doktorat z filozofii, będziesz mieć rozległą wolność intelektualną, aby móc wnieść oryginalny i znaczący wkład w swoją dziedzinę studiów.

Naukowcy USQ są uznawani na całym świecie za doskonałość w badaniach. Niektóre z projektów, z których możesz skorzystać, znajdują się w czołówce nowatorskich badań. Jako student naukowy miałbyś zaangażowanie i wsparcie, aby w znaczący sposób zmienić społeczeństwo.

USQ zobowiązuje się do doskonałości w szkoleniu badawczym i zapewnia wysokiej jakości doświadczenie szkoleniowe dla naszych studentów. Utrzymujemy nasze znaczenie w badaniach, łącząc się z przemysłem i biznesem za pośrednictwem lokalnych i międzynarodowych sieci badawczych.

Możesz rozpocząć doktorat w dowolnym momencie w ciągu roku. Aby rozpocząć doktorat, musisz sprecyzować temat badań i poszukać pracownika akademickiego, który byłby Twoim superwizorem. Czasami może to zająć trochę czasu, dlatego rozsądnie jest przeznaczyć kilka miesięcy na dyskusję z potencjalnymi przełożonymi i rozpatrzenie wniosku.

Wyniki kariery

Ukończenie studiów z tytułem doktora filozofii jest idealne, jeśli chcesz rozpocząć karierę w przemyśle, środowisku akademickim lub w rządzie ze specjalizacją w wybranej dziedzinie.

Wymagania wstępne

Kandydaci muszą posiadać jedno z poniższych:

  • tytuł licencjata z wyróżnieniem First Class lub Second Class Honors (Dywizja A) lub równoważny, lub
  • tytuł magistra (ze znaczącym komponentem badawczym) lub
  • inne kwalifikacje i / lub doświadczenie równoważne minimum z wyróżnieniem drugiej klasy (Dywizja A), zgodnie z odpowiednim wydziałem.

Wymagania języka angielskiego

Musisz spełnić odpowiednie wymagania dotyczące języka angielskiego. Ten program wymaga minimum IELTS 6.5 lub równoważnego .

Jeśli nie spełniasz wymagań dotyczących języka angielskiego, możesz ubiegać się o przyjęcie na studia w języku angielskim zatwierdzonym przez uniwersytet.

Różne

W kampusie Zewnętrzny
Nabór semestralny: Semestr 1 (luty)
Semestr 2 (lipiec)
Semestr 1 (luty)
Semestr 2 (lipiec)
Kampus: Ipswich, Springfield, Toowoomba -
Opłaty: Miejsce płatności pełnej opłaty krajowej
Miejsce uiszczania pełnej opłaty międzynarodowej
Research Training Program (RTP) - system kompensacji opłat
Miejsce płatności pełnej opłaty krajowej
Miejsce uiszczania pełnej opłaty międzynarodowej
Research Training Program (RTP) - system kompensacji opłat
Standardowy czas trwania: Można studiować w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin
(studenci studiów dziennych zwykle kończą studia za 3–4 lata).
Można studiować w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin
(studenci studiów dziennych zwykle kończą studia za 3–4 lata).
Ostatnia aktualizacja Sie 2020

Informacje o uczelni

Are you thinking about studying in Australia? The University of Southern Queensland (USQ) prides itself on providing the best support possible to help you reach your study and career goals. USQ studen ... Czytaj więcej

Are you thinking about studying in Australia? The University of Southern Queensland (USQ) prides itself on providing the best support possible to help you reach your study and career goals. USQ students enjoy small class-sizes, collaborative learning spaces, and a suite of support services to enhance your study experience. With students from more than 80 countries and internationally accredited degrees and programmes, you can choose to study on campus, external or online. Pokaż mniej
Toowoomba , Springfield , Brisbane , Australia Online + 3 Więcej Mniej