Filter
Doktor edukacji
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Osiągnięcie wyższego poziomu akademickiego dzięki uzyskaniu stopnia doktora może pomóc otworzyć drzwi na ścieżce kariery, umożliwiając także wpływanie na studentów jako profesora w swojej dziedzinie. Uzyskanie stopnia doktora wymaga co najmniej dwóch lat studiów po ukończeniu studiów magisterskich.

Czym jest doktor edukacji w psychologii? EdD w psychologii buduje twoją bazę wiedzy i umiejętności w kluczowych obszarach, w których krzyżują się psychologia i edukacja, takich jak metody testowania, wpływ behawioralny środowiska w klasie i poradnictwo szkolne. W tym programie będziesz prawdopodobnie sfinalizować swoją akademicką specjalność poprzez kursy dostosowane do wybranego przez ciebie kierunku i ścieżki kariery, poruszając takie tematy, jak egzystencjalno-humanistyczne teorie poradnictwa, psychofarmakologia dla doradców, etiologia chorób psychicznych lub techniki poradnictwa dziecięcego.

Gdy zdobędziesz tytuł doktora nauk pedagogicznych w dziedzinie psychologii, otrzymasz szansę zdobycia wielu przydatnych umiejętności, takich jak spostrzegawczość społeczna, złożone rozwiązywanie problemów i zaawansowane metody badawcze. Bez względu na twoją przyszłą karierę, twoje umiejętności doktoranckie mogą poprawić twoje doznania.

Średni koszt zdobycia EdD w psychologii zależy od czynników, takich jak wybrana uczelnia i czasu potrzebnego na ukończenie programu. Ponieważ edd zazwyczaj trwa około dwóch lub trzech lat, należy uważnie zbadać przyszłe programy.

Kariery dostępne dla absolwentów tego programu są zwykle dość konkurencyjne i obejmują psychologa szkolnego, psychologa edukacyjnego, badacza edukacyjnego, psychologa przemysłowo-organizacyjnego i psychologa sądowego. Twój Doktor Edukacji w Psychologii w wyjątkowy sposób przygotuje Cię do tego rodzaju kariery, skupiając się na zrozumieniu metod badawczych i rozwiązań dla powszechnych przeszkód w nauce.

Liczne szkoły na całym świecie oferują program EdD in Psychology. Niektóre kursy mogą być dostępne nawet dla osób uczących się online, oferując uczniom i ich rodzinom plan zajęć. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

 

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Results in Psychology

Marymount University

Uniwersytet w Marymount oferuje lekarza doktora oświaty w Edukacji i Nadzoru Doradców w celu przygotowania osób posiadających tytuł magistra w zakresie poradnictwa na sta ... [+]

Radca Edukacji i Nadzoru (red.)

Czy jesteś gotowy, aby przenieść swoją karierę jako doradca jako zaawansowany klinicysta lub opiekun? A może jesteś zainteresowany zostaniem nauczycielem lub naukowcem na uczelniach. Uniwersytet w Marymount oferuje lekarza doktora oświaty w Edukacji i Nadzoru Doradców w celu przygotowania osób posiadających tytuł magistra w zakresie poradnictwa na stanowiska kierownicze w uniwersytetach, agencjach zdrowia psychicznego i szkołach.

Program ten wspiera zaangażowanie Marymounta w szkolenie doradców, którzy przestrzegają najwyższych standardów etycznych, biegłych i wrażliwych na potrzeby wielokulturowych populacji. Ed.D. w Radiu Edukacji i Nadzoru umożliwi Ci zdobycie zaawansowanych umiejętności klinicznych i nadzorczych potrzebnych do obsługi różnorodnych populacji.... [-]

Stany Zjednoczone Arlington
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku