PHDSTUDIES.PL

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Ci, którzy chcą udoskonalić swoje umiejętności badawcze i zakwalifikować się do określonego obszaru studiów, często decydują się na uzyskanie stopnia doktora. Tego rodzaju stopień jest bardzo zaawansowany i można go zdobyć dopiero po uzyskaniu stopnia licencjata lub magistra.

Co to jest Doktor Edukacji w Przywództwie? Program ten pomaga profesjonalistom z sektora edukacji wzmocnić ich analizy, komunikację, dociekania i umiejętności podejmowania decyzji, dzięki czemu są oni w stanie lepiej rozwiązywać krytyczne problemy, przed którymi stoi dziś system edukacji. Studenci mogą podejmować interdyscyplinarne zajęcia, które koncentrują się na przywództwie, nauce, przedsiębiorczości, programie nauczania, strategiach edukacyjnych i innych. Mogą również angażować się w szeroko zakrojone badania dotyczące edukacji.

Zdobycie tego stopnia może zapewnić absolwentom poświadczenia, których potrzebują, aby przejść do systemu edukacji. Uczniowie mogą również nauczyć się udoskonalać swój styl przywództwa i doskonalić umiejętności podejmowania decyzji, aby mogli lepiej służyć szkołom, w których pracują.

Jeśli chodzi o całkowity koszt uzyskania tytułu Doktora Edukacji w zakresie przywództwa, żaden z dwóch studentów nie płaci tej samej kwoty ogółem. Dzieje się tak, ponieważ wiele czynników, takich jak czas potrzebny na ukończenie programu i wysokość opłat za naukę, może wpłynąć na całkowity koszt.

Absolwenci z tytułem doktora edukacji w zakresie przywództwa mogą pracować na stanowiskach zawodowych, administracyjnych, akademickich, badawczych lub klinicznych w prywatnych organizacjach, instytucjach publicznych, K-12 lub wyższym. Na przykład osoby z tym stopniem mogą pracować jako kurator oświaty, administrator edukacji, dyrektor szkoły lub profesor uniwersytetu. Inni mogą zajmować stanowiska w charakterze koordynatora instruktażowego lub specjalisty ds. Nauczania.

Programy dla tego typu studiów istnieją na całym świecie, osobiście i online. Aby rozpocząć proces aplikacji, wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

14 Wyniki z Przywództwo Filter

Doktorat

The School of Management and Research
Ośrodek kształcenia i studia online Skontaktuj się ze szkołą Wielka Brytania Cardiff

Ten program jest przeznaczony dla profesjonalistów i praktyków zarządzania i różnych dziedzin praktyki, którzy są w stanie wykorzystać ich doświadczenie zawodowe jako część swojego doktoratu. kwalifikacja.

Lekarz oświaty (ed.d.) kierownictwo edukacyjne, polityka i prawo

Alabama State University The Harold Lloyd Murphy Graduate School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 - 8 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Stany Zjednoczone Montgomery

Doktoranckie Program w Educational Leadership, polityki i prawa przygotuje profesjonalnych wychowawców być częścią awangardy poprzez dwudziestym pierwszym wieku. Te wychowawcy będą wyposażone w: niezbędnej wiedzy na ich temat; zrozumienie naszej różnorodnej kultury; umiejętności technologiczne; umiejętności krytycznego myślenia niezbędnych do podejmowania świadomych decyzji i wdrażania zmian; oraz zdolność do zapewnienia sprawiedliwego i etyczny, dokładne i znaczące edukację dla swoich studentów.

Ph.D. lub Ed.D. przywództwa dla rozwoju nauki i usługi w szkolnictwie wyższym

Cardinal Stritch University
Ośrodek kształcenia Zaoczne 6 semestry Skontaktuj się ze szkołą Stany Zjednoczone Milwaukee

Doktorat w Leadership for Advancement of Learning and Service w szkolnictwie wyższym (Ed.D. lub Ph.D.) przygotuje Ci wnieść znaczący wkład do organizacji i pomoże Ci stać się transformacyjny liderem w dziedzinie szkolnictwa wyższego.

Ph.D. lub Ed.D. przywództwa dla rozwoju nauki i usług

Cardinal Stritch University
Ośrodek kształcenia Zaoczne 6 semestry Skontaktuj się ze szkołą Stany Zjednoczone Milwaukee

Doktorat w Leadership for Advancement of Learning and Service zapewnia zaawansowane badania w kierownictwie, która przygotowuje absolwentów do wnieść znaczący wkład do ich organizacji i społeczności.

Doktorat w edukacji

University of Redlands
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Wrzesień 2020 Stany Zjednoczone Redlands

Uniwersytet w Redlands doktorat w Educational Leadership dla Sprawiedliwości (Ed.D.) to unikatowy w kraju program, który angażuje się około 20 studentów rocznie w rygorystycznych badań, dyskusji, badań i praktyki.

Lekarz z wykształcenia

South Carolina State University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 30 semestry Wrzesień 2020 Stany Zjednoczone Orangeburg

Ed. D. studiów studiów został zaprojektowany, aby dać studentom szerokie ramy pojęciowe w teorii przywództwa i badań.

Doctor in Education (EdD)

National Institute of Education, Nanyang Technological University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 2 - 7 lat(a)

Lekarz w dziedzinie edukacji, program podwójnego uznania

National Institute of Education, Nanyang Technological University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne

Program Doctor of Education, Dual Award jest przeznaczony dla profesjonalistów, którzy chcieliby poszerzyć swoją wiedzę fachową i przeszkolić oraz rozwijać umiejętności w zakresie badań, oceny i refleksji nad praktyką.

Oficjalny program doktorski w kapitale własnym i Innowacji w Edukacji

Universidade da Coruña
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 - 5 lat(a) Wrzesień 2020 Hiszpania Coruña + 1 więcej

Program Dr w kapitale własnym i Innowacji w Edukacji jest promowany przez uniwersytety w A Coruña, Kantabria, Oviedo, Santiago de Compostela i Vigo (Koordynacyjny University). Ma ona na celu szkolenie nauczycieli i pedagogów z perspektywy równości i innowacji.

Doktor Edukacji

University of Technology Sydney
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 4 - 8 lat(a) Styczeń 2020 Australia Sydnej + 1 więcej

Doktor Edukacji ma na celu zaspokojenie potrzeb praktyków i profesjonalistów, którzy chcą zbadać jakiś aspekt swojej dziedziny praktyki. Kandydaci biorą udział w wysokopoziomowych badaniach opartych na praktyce w jednym z obszarów badań naukowych w UTS : Edukacja.

Doktorat w edukacji EdD

University of Stirling
Ośrodek kształcenia i studia online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 36 - 96 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Wielka Brytania Stirling + 1 więcej

Nasz Doktorat w Edukacji jest idealną okazją do rozwoju, jeśli jesteś specjalistą w zakresie edukacji wyższej, starającym się wzbogacić i wykorzystać swoją wiedzę badawczą. Niezależnie od obszaru edukacji - od szkół, szkół wyższych i uniwersytetów po kształcenie zawodowe, oparte na pracy i uczenie się przez całe życie lub opracowywanie polityki - zdobycie profesjonalnego doktora zapewni ci pozycję lidera w swojej dziedzinie.

Doktorat z dziedziny edukacji (edd) w zakresie zmian organizacyjnych i przywództwa

Unicaf University (ZM)
Ośrodek kształcenia Online Zaoczne Otwarta rekrutacja Cypr Larnaca Stany Zjednoczone Nowy Jork Grecja Ateny Rumunia Bukareszt Wielka Brytania Londyn Egipt Kair Ghana Accra Malawi Lilongwe Mauritius Port Louis Kenia Nairobi Nigeria Lagos Somalia Mogadiszu Zambia Lusaka Jordania Irbid Cypr online + 27 więcej

Stopień doktora doktora jest skierowany do doświadczonych profesjonalistów zajmujących się kształceniem i ma na celu umiejscowienie wiodącej roli w dziedzinie wiedzy zawodowej w zakresie wiedzy, świadomości i zrozumienia.

Doktor Edukacji w Przywództwie Organizacyjnym (EdD)

Pepperdine University
Ośrodek kształcenia i studia online W pełnym wymiarze godzin 42 miesiące Wrzesień 2020 Stany Zjednoczone Los Angeles

Program ten wzmacnia i rozwija umiejętności przywódcze, przygotowując studentów do pracy w szerokim zakresie ustawień. Jednostki są wyposażone w wiedzę i umiejętność rozpoznawania, wykorzystywania i kierowania siłami zmian, aby przekształcić organizacje w celu osiągnięcia optymalnego sukcesu i wzrostu.

Doktor Edukacji w Edukacyjnym Przywództwie, Administracji i Polityce (EdD) (ELAP)

Pepperdine University
Ośrodek kształcenia i studia online W pełnym wymiarze godzin 42 miesiące Wrzesień 2020 Stany Zjednoczone Los Angeles

Program ELAP przygotowuje liderów publicznie