PHDSTUDIES.PL

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Stopień Doktora Edukacji opiera się na wiedzy zdobytej w programach studiów licencjackich i magisterskich. Nauczyciele, którzy pragną kontynuować swoją karierę na stanowiskach z większą odpowiedzialnością, mogą realizować ten zaawansowany stopień.

Polityka edukacyjna to badanie zasad i wytycznych stosowanych przez organy zarządzające w dziedzinie edukacji. Ma on na celu lepsze zrozumienie, w jaki sposób polityka wpływa na sposób uczenia się uczniów, w jaki sposób nauczyciele szkolą i na sposób prowadzenia szkół.

Australia posiada siedem z góry 100 instytucji szkolnictwa wyższego na świecie! Australia znajduje się powyżej m.in. w Niemczech, Holandii i Japonii, ósme w 2012 Universitas U21 rankingu krajowych systemów szkolnictwa wyższego.

Znajdź najlepsze uczelnie, szkoły biznesu i uniwersytety oferujące studia licencjackie w Europie, USA, Azji, Australii i wielu innych! Zaoszczędź czas!

1 Wyniki z Polityka edukacyjna, Australia Filter

Doktor Edukacji

University of Technology Sydney
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 4 - 8 lat(a) Styczeń 2020 Australia Sydnej + 1 więcej

Doktor Edukacji ma na celu zaspokojenie potrzeb praktyków i profesjonalistów, którzy chcą zbadać jakiś aspekt swojej dziedziny praktyki. Kandydaci biorą udział w wysokopoziomowych badaniach opartych na praktyce w jednym z obszarów badań naukowych w UTS : Edukacja.