Doktor stosunków międzynarodowych

Geneva School of Diplomacy and International Relations

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Doktor stosunków międzynarodowych

Geneva School of Diplomacy and International Relations

Doktor Stosunków Międzynarodowych

Doktor Stosunków Międzynarodowych (DIR) Programu jest najwyższy stopień oferowany przez Akademia Dyplomatyczna w Genewie i rozwija wybitnych osiągnięć przez staranne niezależnych badań i świata rzeczywistego stosowania.

Akademia Dyplomatyczna w Genewie i Stosunków Międzynarodowych (GSD) przyznaje stopnie doktorskie na podstawie dwóch różnych sposobów:


Doktor Stosunków Międzynarodowych Research

Program badań GSD-DIR oferuje unikalne i ekscytujące środowisko intelektualne dla dogłębnej i interdyscyplinarne badania Stosunków Międzynarodowych i Dyplomacji. Studenci mogą realizować swój program doktorancki według odległości w pełnym wymiarze czasu (3 lata) lub w niepełnym wymiarze czasu (6 lat) z 9-10 obowiązkowych kontroli na miejscu do Genewy.

Program przyciąga już wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych studentów z całego świata, w tym: Afganistan, Bahrajn, Francja, Węgry, Indie, Nigeria, Pakistan, Arabia Saudyjska, Republika Południowej Afryki, Hiszpanii, Pakistanu, Rosji i USA. Studenci stworzyli i prowadzą badania w takich dziedzinach, jak tradycyjne i nowe kwestie bezpieczeństwa, dyplomacji, ekonomii politycznej, praw człowieka, geopolityki i studiów postkolonialnych. GSD doktoranci ściśle współpracować z przypisanym swoim opiekunem i intensywnie pracować, aby rozwijać na najwyższym poziomie potencjału każdego kandydata, zarówno metodologicznych i teoretycznych punktów widzenia.

Oczekuje się, doktoranci, aby przyczynić się do profilu badawczym GSD będąc ubezpieczona Badawczych Fellows do Instytutu Globecraft® .


Wymagania wstępne

Pierwszy lub 2: 1 pierwszy stopień i MA u pacjenta związanego z kursu. Równoważne kwalifikacje zagraniczne są dopuszczalne. Szczegółowy projekt badawczy (5,000 słów) swojego zamierzonego badań wraz z dowodem znajomości języka angielskiego.


Doktor Stosunków Międzynarodowych przez Dossier

DIR przez Dossier jest przyznawany przez GSD władzom wiodących w dziedzinie wykonania badań. To prestiżowe doktorat rozpoznaje pracy naukowej wysokiej różnicy, wpływu i oryginalności.
Wymagania dotyczące wjazdu i dyplomów

Kandydat składa do GSD dokumentację prezentującą minimum 8 referatów naukowych opublikowanych przez najbardziej reprezentatywnych międzynarodowych czasopismach lub książki wydanej przez wydawnictwo góry. Komisja utworzona przez GSD i egzaminatorów zewnętrznych, zostanie utworzony w celu oceny każdego szczególnego przypadku. Będą rozpatrywane tylko dzieło wybitne. Wnioskodawcy są za instytucje prowadzące w zakresie wykonania badań.

Kwalifikowalność:

  • 10 lat po uzyskaniu dyplom magistra z uznanych uczelni.
  • 6 lat po uzyskaniu stopnia doktora z uznanych uczelni.


Wybrani kandydaci zostaną nazwane Honorowego Badań Fellows Instytutu Globecraft®.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Luty 2019
Duration
Czas trwania
3 - 6 lat
W niepełnym wymiarze czasu
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Szwajcaria - Geneva, Geneva
Data rozpoczęcia : Luty 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Luty 2019
Szwajcaria - Geneva, Geneva
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą