Read the Official Description

Doktor psychologii psychologii klinicznej

&nbsp

Doktor psychologii psychologii klinicznej (Psy.D.) Program przygotowuje uczniów do powszechnej praktyki zawodowej psychologii klinicznej, ze szczególnym uwzględnieniem praktyki odpowiedzialnego społecznie, która obejmuje kształcenie w zakresie szerszych społecznych i systemowych czynników, które przyczyniają się do ludzkiego dysfunkcja.


Nasza Psy.D. Program wyrównuje z uczonym-praktykiem modelu kształcenia i szkolenia opracowany przez Krajową Radę Szkół i programy Professional Psychology rozwijać wiedzę, umiejętności i wartości w siedmiu głównych obszarach kompetencyjnych: relacji, ocena, interwencja, badania i oceny, konsultacji i edukacja, zarządzanie i nadzór, oraz indywidualne i różnorodności kulturowej.


Campus Vancouver Program Program paralele Chicago kampusu Psy.D.Program, który otrzymał akredytację American Psychological Association. Program nauczania Program został specjalnie zaprojektowany, aby sprostać wymagania programowe najbardziej prowincjonalnym i organów państwowych licencji i rejestracji. Absolwenci kampusie Psy.D. równoległego Chicago Program został zarejestrowany jako Psychologów w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych. Wnioskodawcy są zachęcani do konsultowania wymogów rejestracyjnych, na terytorium którego mają nadzieję stać się licencję lub zarejestrowane w celu sprawdzenia, czy program spełnia swoje specyficzne jurysdykcjach wymagania.


Program jest oparty na zakończenie w ciągu pięciu lat w pełnym wymiarze czasu pracy, który obejmuje cały staż roku. Generalnie studenci spędzą cztery lata zajęć i doświadczenie praktyka, a następnie przez jeden rok (full-time) stażu.

&nbsp


Szkolenie: Practica i Praktyk


Program wymaga 1500 godzin doświadczenia klinicznego praktyka z odpowiednim nadzorem od akredytowanych nadzoru i nadzór nad grupami przez wykładowców Szkoły. Po zakończeniu wszystkich zajęć, doświadczeń szkoleniowych praktyka i klinicznych kwalifikacyjnych, studenci będą zobowiązani do wypełnienia 1600 Praktyki godzin w miejscu zatwierdzonym przez szkoły. Ponadto program wymaga 150 wspólnotowego godzin praktyka życzenie, podejmowane w trakcie pierwszego roku studiów, który zapewnia studentom empirycznej nauki na kwestie różnorodności i sprawiedliwości społecznej, ponieważ odnoszą się do indywidualnej i wspólnotowej zdrowia psychicznego i dobrego samopoczucia.
Szkolenia Badania i doktoranckie Projekt badawczy
Doktoranckich projekt badawczy wymaga studentów do projektowania, wdrażania i przygotować kompleksowy raport na temat pracy naukowej rozpatrzenie problemu klinicznego istotne dla praktyki psychologii klinicznej.Doktoranckich projekt badawczy ma na celu przyczynić się do ucznia wiedzy, umiejętności i doświadczenia w nauce i jej znaczenie dla nauki i praktyki zawodowej psychologii. Doktoranckich projekt badawczy służy jako ważny wymóg zwieńczeniem do kumulacji, uczenia sekwencyjnego w metodologii badań i ocenia możliwość integracji badań i praktyki.

&nbsp


Rekrutacja


Kandydaci do programu powinny mieć następujące brzmienie:

• tytuł licencjata z wyróżnieniem w psychologii lub równoważny z akredytowanych instytucji. Równoważność oznacza co najmniej 60 punktów z zajęć z psychologii.

• GPA z 3,25 lub wyższym na 4,0 skali dla wszystkich studiów licencjackich lub absolwent kursu pracy.

• Ukończone kursy seniorów statystyki, metod badawczych, neurologii, poznania, Abnormal Psychology, psychologii społecznej, psychologii rozwojowej i testy teorii pomiaru, osobowość i uczenia się.

• Praktyka i doświadczenie pracy w psychologii lub dziedzinie związanej jest wysoce pożądane i jest uważana w ocenie wnioskodawców.

Składanie • z egzaminu Graduate rejestrów ogólnego wyniku.

• wnioskodawcami będą oceniane przez w-osobowej próbie pisania i wywiad jako ostatni etap w procesie aplikacji.


Studenci przyjęte do przyjęcia z magistra ze Szkoły Adler może być przyznana Credit Transfer dla absolwentów kursów szczebla, które pokrywają się z Psy.D. curriculum.Studenci akceptowane, które wcześniej podjęte absolwent zajęć poziomu w innej akredytowanej instytucji uważa się również za przelew.

&nbsp

Dla tych studentów, maksimum (24) punktów semestr może być przeniesiony do Psy.D. Program. Szkoła Adler nie udziela kredytu na wszelkich wymagań programowych na podstawie uprzedniej oceny uczenia się.

Program taught in:
Język angielski
Ten kurs jest
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
Request Info
Full-time
Deadline
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Data końcowa
Application deadline
Data początkowa
Wrześ. 2019
Data końcowa
Application deadline

Wrześ. 2019

Location
Application deadline
Data końcowa
Location
Application deadline
Data końcowa