Read the Official Description

Opis programu

Psychologia Szkoła jest stosowanie zasad psychologii uczenia się i procesów rozwojowych dzieci i młodzieży. psychologów szkolnych przeprowadzenia oceny psychologiczne i edukacyjne w celu planowania programów naprawczych dla uczniów, studentów radę z uczenia się i dostosowania Szkoła problemów należy skonsultować się z pracowników szkoły i rodziców, opracowanie i wdrożenie programów edukacyjnych i psychologicznych dla szkół i oceny programów szkolnych.

Ph.D. Program psychologii szkoły jest uziemiony w modelu naukowiec-Praktyk szkolenia. APA akredytowanych * Ph.D. Program psychologii szkoły jest uziemiony w modelu naukowiec-Praktyk szkolenia. Program przylega do idei, że praktyka i badania powinny wzajemnie wpływać i wzmacniać się nawzajem. Program przygotowuje studentów do integracji wiedzy naukowej i umiejętności do wszystkich czynności zawodowych, w celu promowania empirycznie ustalonych praktyk w imieniu tych doręczeniu oraz ilustrują prawnych i etycznych standardów zawodu psychologii.

Program jest zazwyczaj godzin kredytowych pięcioletni program, 120. Cztery lata są wydawane w pełnym wymiarze zajęć na UCA, a piąty rok jest staż w pełnym wymiarze godzin w szkole lub innym odpowiednim otoczeniu. Duży nacisk kładzie się na dziecko promocji zdrowia psychicznego, profilaktyki pierwotnej i interwencji z szerokim zakresem problemów społecznych związanych z udziałem dzieci, rodzin i szkół. W tym i innymi względami, program reaguje na bieżące problemy społeczne stojące dzieci. Przygotowuje absolwentów do pracy w szkołach, przychodniach, agencjach wspólnotowych i szpitalach.

Głównym celem programu jest przygotowanie studentów do świadczenia i promowania empirycznie obsługiwane usługi psychologiczne dla dzieci, młodzieży, rodzin i szkół. Program opiera się na przekonaniu, że centralnym psychologów szkolnych oferujemy unikalny i cenny wkład do społeczeństwa poprzez świadczenie profilaktycznych i interwencyjnych usług naukowo dźwiękowych. Potrzeba jakości szkolnych usług psychologicznych został odczuwalne w całym stanie Arkansas, w Stanach Zjednoczonych i poza nią. Ph.D. Program jest odpowiedzią na tę potrzebę w sposób pragmatyczny, podkreślając promocji zdrowia psychicznego, profilaktyki i interwencji w indywidualnych, grup i ogólnoustrojowe / poziomach programowych.

Hotel mieści się w Zakładzie Psychologii i porady w College of Zdrowia i Behavioral Sciences, program podkreśla tożsamości zawodowej psychologów szkolnych w ramach szerszego zakresu psychologii, o szerokości i głębokości szkolenia zawodowego, które przygotowuje kandydatów do kompetentnie wykonywać różne szkoły funkcje psychologiczne i edukacja, która ceni i szanuje różnorodność kulturową wśród kandydatów, wykładowców i usługobiorców.

APA Akredytacyjna

Studia doktoranckie w Szkole Psychologii rozpoczęła się w 2000 roku i jest akredytowany przez American Psychological Association (APA).

Pytania związane z akredytowanym statusu programu powinny być kierowane do Komisji w sprawie akredytacji:

 • Biuro Programu Konsultacje i Akredytacji
 • Amerykańskie Stowarzyszenie Psychologiczne
 • 750 1st Street, NE, Waszyngton, DC 20002
 • Telefon: (202) 336-5979 / e-mail: apaaccred@apa.org
 • Web: www.apa.org/ed/accreditation

Cele programowe, programowe, uzyskaniu pozwolenia i inne dane

 • Rekrutacja dla studentów, wyniki i inne dane
 • cele programowe
 • Przykładowe programowe i merytoryczne opisy
 • Doktoranckie praktyka i staż informacji
 • Certyfikacja i uzyskaniu pozwolenia w Arkansas
 • Praxis informacje: https://www.ets.org/praxis/prepare/materials/5402
Program taught in:
Język angielski

See 2 more programs offered by University of Central Arkansas »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
120 godziny
W pełnym wymiarze godzin
Cena
- patrz tabela poniżej ceny Czesne Koszt i opłaty
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019