Doktor Prawa, Społeczeństwa I Turystyki

Universidad de La Laguna

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Doktor Prawa, Społeczeństwa I Turystyki

Universidad de La Laguna

Program doktoranckie Prawo, Społeczeństwo i Turystyki przedstawił tu być nauczane według RD 99/2011, integruje, zastępuje i rozszerza zakres naukowy bieżącego programu doktoranckiego w turystyce realizowanego przez Zarząd rządu Wysp Kanaryjskich 10 lutego 2011 (BOC No.33 z dnia 15 lutego 2011 roku), a zarejestrowana w rejestrze uniwersytetów, ośrodków i stopni Naukowych.

Doktoranckie Program zaproponowany rozwija się od doktora Turystyki, obowiązujące obecnie na Uniwersytecie La Laguna od lutego 2011 roku. Program ten został zorganizowany przez pięć głównych kierunków badań, chociaż często prace związane są z kilku z tych linii. Linie te mają interdyscyplinarny nacisk. Pięć głównych kierunki badań były następujące:

 • Miejsca podróży (ekonomiczne, społeczne, środowiskowe, zarządzanie, obraz, promocja, itp)
 • Produkty i formy turystyki (agroturystyka, aktywny, słońce i piasek, itd.)
 • Turystów (postaw, motywacji, podejmowania decyzji, etc.)
 • (naturalne, kulturowe, itd.) zasoby
 • Firmy i podsektorów (hotele, brokerzy, itp)

Wynika to z konieczności szkolenia podyplomowego otrzymują oni kilka grup badawczych z wykładowców na Wydziale Prawa, Nauk Politycznych, społecznych i komunikacyjnych, ekonomii, biznesu i Turystyki i Nauk Humanistycznych, z rozpędu Instytutu Nauk University polityczny i społeczny. Uprawnienia te oferowane liczbę stopni i mistrz programu, zawsze otwarty do potencjalnych doktorantów z innych szerokościach geograficznych i trening rozwija. Kilka programów doktoranckich dr w turystyce jest również włączone do wyginięcia w ULL, a także innych w prawo lub nauk społecznych.

Obecnie liczy kilkanaście pierwszaków i sophomores, rozwijając swoją tezę pomiędzy trzy doktoratu badawczego. Jedną z cech programu jest jego interdyscyplinarne podejście, które umożliwia interakcję z dyrektorów badacza historii zróżnicowane. Interdyscyplinarność wzbogaca szkolenia uczniów i zapewnia im szersza niż zwykle, gdy zwracając się do badań prowadzących do jego tezy doktorskiej perspektywy. Obecnie związany z programem, różnych projektów badawczych z funduszy międzynarodowym, europejskim, krajowym i regionalnym, stwarzając możliwości dla doktorantów są włączone do trwających dochodzeń Rozłóż

rekord

Począwszy od studiów doktoranckich w turystyce, ten nowy projekt rozszerzył podejście do powiązanych obszarach badawczych, takich jak Nauk Społecznych i prawa, którzy oczywiście mają wielkie znaczenie w badaniach turystycznych, ale również ogromnie zróżnicowana własny wycieczka który jest zawarty w niniejszym wniosku. Są one zintegrowane w nim jedne z najbardziej produktywnych zespołów na Wydziale Prawa i Nauk Politycznych, Społecznej, Ekonomicznej i Wyższej Szkoły Biznesu i Turystyki, który jak szczegółowo nadają szereg stopni i mistrza, który może prawidłowo karmić program doktorancki ,

studia podyplomowe w turystyce rozpoczął na Uniwersytecie La Laguna w 1998 roku. Stopień ten został zastąpiony w 2009 roku przez stopień w turystyce. Od roku 2007 nieprzerwanie został nauczane Masters w Zarządzania Turystyką i Planowania, a od lutego 2011 roku doktorat w turystyce. Badania związane z turystyką mieć znaczący popyt i kariera w Wyspach Kanaryjskich. Badania te są zintegrowane z School of Business Administration, która obecnie znajduje się również stopnia w dziedzinie rachunkowości i finansów, a także oficjalne Master in Management Handlu Zagranicznego i Turystyki zarządzania i planowania.

Wydział Ekonomii i Biznesu jest również ważnym ośrodkiem naszych stopni doktora z Business Administration i ekonomii oraz Magister Rozwoju Regionalnego, szkolenia i zatrudnienia.

Również Wydział Geografii i historia rozwija odpowiednie badania obejmują stopień w geografii, które osiągnęły liczbę doktorantów na doktora w turystyce znalezionego w początkach tego wniosku.

Stopień studia socjologii są zintegrowane ULL od Oczywiście 1999-2000 (BOE nº189 z dnia 9 sierpnia 1999, rozdzielczość ULL z dnia 9 lipca 1999 roku), w Centrum Nauk Politycznych i Społecznych , Przed jej powstania wszczepiono Od 1985 studia pracy społecznej na University College o tej samej nazwie, które dziś nadal jako gatunku. Od 2005 roku obecna nazwa Wydziału Nauk Politycznych i Społecznych (dekret z Wysp Kanaryjskich z 24 maja 2005), w których stopnie socjologia, praca socjalna i Antropologii Społecznej zintegrowanego implanty (rozpocząć jego wdrażanie w ) Oczywiście 2012-2013. W tej jednostce Master został opracowany we wspólnocie społecznej interwencji.

Studia prawnicze w Tenerife mają długą historię, która może być wstecz do XVIII wieku wielu perypetii. We współczesnym okresie są konsolidowane z utworzeniem Uniwersytetu La Laguna, w 1927 roku, który ma wśród swoich założycieli studia prawa. Szkoła jest jedną z najstarszych w ULL.

Obecny stopień prawo zatwierdzony na posiedzeniu z dnia 22 października 2007 Rada Prezesów ULL.

Zaczęło jej realizację w roku akademickim 2010-11, a jest już w pełni wdrożone. Obok tych badań, Wydział gospodarzem Stopień w stosunkach pracy, również wdrażane, Magister w zapobieganiu ryzyku zawodowym i Master in Urban Planning Law (trzecia edycja), będąc w oczekiwaniu na stopień magistra w dziedzinie prawa gospodarczego.

Z drugiej strony, studia doktoranckie na Wydziale Prawa, Wydziału dyscyplin podstawowych Prawnych, propagatora tego projektu zgodnie z umową Rady Wydziału października 2013- 31, obejmujący obszary prawa administracyjnego, prawo cywilne, prawo karne, prawo rzymskie i historii prawa zaoferował program doktorską nieprzerwanie od 1990-1991 oczywiście pod kolejnymi przepisami regulującymi z tytułem „przekształceń prawa w zmieniającym się świecie „do ostatniego,

„Zasoby naturalne, ziemia i ziemia” jako zagrożone, ograniczone do fazy dochodzenia. Te programy doktoranckie pozwoliły odczyt ponad 35 prac doktorskich.

Wreszcie, jest dokonanie przeglądu trafności Instytutu Politycznych i Społecznych Nauk ULL, która aktywnie kontynuowała tę propozycję stanowi doktora i jako promotor i kluczowy czynnik nim.

Jest to interdyscyplinarny ośrodek poświęcony głównie do realizacji projektów badawczych, zamówienia R & D (badania podstawowe i stosowane nauki społeczne) oraz podyplomowego i specjalizacji.

potencjał badawczy

Uniwersytet La Laguna znajduje się w wysokim średnim poziomie wśród średnich hiszpańskich uniwersytetów.

Według rankingu hiszpańskich uniwersytetów przez grupę I-UGR Uniwersytetu Granady byłby w pozycji 11 45 2008-2012 dla obszaru „innych nauk społecznych”. Rozwój tych klasyfikacjach zawsze dyskusyjnych co do kryteriów stosowanych, ale stosunkowo dobrze oceniane dane umieszczone na naszej uczelni, zwłaszcza jeśli wziąć pod uwagę jego rozmiar.

Zdolność badawcza z Uniwersytetu La Laguna w dziedzinie turystyki widać z publikacją rankingu latynoamerykańskiej badań naukowych w dziedzinie turystyki w objętości 22 czasopisma Studies perspektyw i Turystyki. Tutaj Uniwersytet La Laguna jest w rankingu 10 z zestawu uniwersytetach w Hiszpanii i Ameryce Łacińskiej, zarówno w zakresie publikowania artykułów w czasopismach anglojęzycznych i czasopism publikowanych w Ameryce Łacińskiej.

Znaczna część aktywności badawczej promotorów tego Ph.D. jest zorganizowana wokół Instytutu Nauk Politycznych i Społecznych, supra, utworzonych na mocy postanowienia z dnia 27 października 1982 (BOE 12 stycznia 1983, str. 777) w w Uniwersytecie La Laguna. Pierwotnie był pomyślany jako ośrodek które powinny wspierać badania na ten temat w archipelagu, a do pewnego stopnia także jako zalążek przyszłości, która będzie promować kwalifikacje wykładowców związanych z obiektem na Wyspach. W 2007 roku otrzymała ocenę aktywności ANEP Instytutu Nauk Politycznych i Społecznych.

W tej ocenie ogólnej oceny działalności prowadzonej przez Instytut jako „dobre” jest otrzymywany. Instytut ten jest ośrodkiem badawczym szczególnie istotne w kontekście międzynarodowym, które promowane lub uczestniczył w wielości projektów badawczych krajowych i międzynarodowych. Grup badawczych z Instytutu Nauk Politycznych i Społecznych (IUCC.PP. i SS.) zajęły kwestie związane z tym problemu, wśród których można wyróżnić turystyki, rybołówstwa, migracja, zarządzanie zasobami naturalnymi i chronionych obszarów dziedzictwa, religii, Technologie informacyjne i nauka , edukacji, etc., analizowane z zagadnień przekrojowych, takich jak płeć i ładu między innymi. Takie motywy doprowadziły w wielu projektach finansowanych przez rząd Wysp Kanaryjskich przez Ministerstwo Edukacji, przy Unii Europejskiej lub innych międzynarodowych darczyńców, jak opisano w dalszej części niniejszego raportu. W jednym z nich (Femmes, finansowanego przez UE), na przykład, że osiągnęła wyraźne uznanie instytucji, takich jak Parlament Europejski. Innym jest opublikowany w czasopiśmie Instytutu (kroki, Journal of Turystyki i Dziedzictwa Kulturowego. ISSN 1695-7121), który stał się międzynarodowym wzmianka na temat dziedzictwa i turystyki. Magazyn ten został wyceniony na ostatnim badaniu międzynarodowym wśród 40 najlepszych magazynów na świecie w dziedzinie turystyki i dziedzictwa. Patrz "turystyka i hotelarstwo dzienniki rating" (McKercher'a, B;. Prawo, R. Lam T. (2006) Turystyka Zarządzanie, 27: 1235/52).

Instytut ten został założony sposób zwiększenia śledztwa ull prowadzone z zakresu nauk społecznych, zwłaszcza z takich dziedzin jak socjologia, antropologia społeczna, ekonomia itp prawa konstytucyjnego, które są w ten sposób punkt wiązanie się zająć projektów interdyscyplinarnych. To wyzwanie interdyscyplinarności jest jednym z wyraźnych celów centrum przyszłej aktywności i sposobu uzyskania wyników badań naukowych i odpowiednich społecznie. Zazwyczaj to właśnie prace na skrzyżowaniach między różnymi naukami społecznymi, lub między nimi i nauk biologicznych, na przykład, które zazwyczaj oferują najbardziej interesujących i nowatorskich wyników. W związku z tym, wiele projektów przeprowadzane od centrum przestrzegać tego wzoru, przezwyciężając sztywność działów ram akademickich związanych z jednym obszarze tematycznym. W tym sensie jednym z celów aktualnie ustawiony sobie jest promowanie uznawania pracy wykonanej z Wysp Kanaryjskich i Wyspach Kanaryjskich w światowej literaturze naukowej, oraz w tym celu promować publikacje z Instytutu w czasopismach zawarte w JCR, co dla niektórych Nauk Społecznych w Hiszpanii jest to nieco trudne.

Wyspy Kanaryjskie dla obecności naszego Instytutu oferuje również możliwość promowania nowatorskich badań w ogóle, możliwość uzyskania fachowej porady w zakresie terrenosen tych grup badawczych IUCC.PP. i SS. Udowodnili swoją wartość. W tym sensie mamy współpracował przy projektach realizowanych przez różnego rodzaju, począwszy od rozwoju rybołówstwa planuje kanaryjskiego innych związanych z turystyki, nauki i nowych technologii, płeć czy wykształcenie, aby wymienić tylko kilka z powracających tematów , W latach 2009 i 2010, gościliśmy strukturyzacji projektu Turystyki Uniwersytetu La Laguna, który próbuje połączyć siły na ten temat wśród różnych grup badawczych ULL, w celu osiągnięcia masy krytycznej w kapitał ludzki i programu naukowego umożliwiając dostęp do europejskich zaproszeń do projektów. Od tego czasu kwestia turystyki zintegrowany szereg miembrosdel Instytutu, łącząc kapitał ludzki wcześniej rozproszone w innych Wydziałów i Instytutów ULL.

Grupa profesorów prawa biorących udział w tym programie doktoranckim posiada akredytację i uznane działalność badawcza odzwierciedlenie w licznych publikacjach, zarówno monografie wydawcy kraju, jak artykułów naukowych w czasopismach każdej specjalności prawnej, a poprzez zastosowanie projektów badawczych oraz umów w sprawach będących przedmiotem zainteresowania społeczeństwa. W szczególności, dodają do tego programu członków grup badawczych konsolidowanych jako prawa administracyjnego, prawa cywilnego, prawa karnego oraz prawa podatkowego. Bez uszczerbku dla własnego dochodzenia w każdej grupie i dyscypliny prawnej, niektóre linie równoległe, takie jak specjały prawnych Wyspach Kanaryjskich, zarządzania i ochrony gleby we wszystkich jego wymiarach, a gwarancją sądowej praw i interesów uznane badania.

Potencjalny popyt Programu doktorską z zakresu prawa, społeczeństwa i Turystyki

Potencjalny popyt na tego proponowanego programu doktoranckiego jest obsługiwany przez który otrzymał doktorat w dziedzinie turystyki Born, która obecnie posiada w sumie 27 studentów uczestniczących. 27 tez w rozwoju są kierowane przez 11 nauczycieli tego programu przypisanego do różnych obszarów doktoratu badawczego.

Nauczyciele i ich obszary badawcze:

 • Eduardo Parra Lopez, Management Area (1 projekt teza)
 • Francisco José Villar Rojas (1 projekt teza), z zakresu prawa administracyjnego
 • Francisco José Rodríguez Ledesma (1 projekt teza), Departament Analiz Ekonomicznych
 • Jose J. Pascual Fernández (2 prace w projekcie), Zakład Antropologii Społecznej
 • Rosa Josefa Rodriguez Marrero (1 projekt teza) Socjologia Area
 • Agustin Santana Talavera (5 tezy w projekcie), Zakład Antropologii Społecznej
 • Moses Simancas Ramón Cruz obszar Geografia (8 Projekt praca)
 • Noemi Padrón Fumero, powierzchnia Ekonomii Stosowanej (1 projekt teza)
 • Raúl Martín Hernández, część Ekonomii Stosowanej (3 Projekt teza)
 • Ricardo Jesus Diaz Armas (2 prace w projekcie), Departament Marketingu i Badań Rynku
 • Manuel Santana Turegano, część Socjologii (2 prace w projekcie)

Proponowane studia doktoranckie tu z pewnością o wiele większą liczbę studentów do integracji znacznie szerszy problem i zestaw grup znacznie bardziej zróżnicowane badawczego.

Liczba nowych studentów na pierwszym i drugim roku wynosi 25. Według zasad postępu i trwałości w oficjalnych stopni na Uniwersytecie La Laguna, maksymalne studentów zaocznych w tym programie jest 10, które mają być uwzględnione w sumie 25 wymienionych powyżej.

Dr strategia integracji programu R & D + i ULL

Program doktoranckie w społeczeństwie, Prawo i Turystyki jest zintegrowany ze strategią I + D + I ULL w zawierającym rozwój Atlantic Campus Tricontinental (CEI-kanarków) (Międzynarodowy Campus of Excellence), obszar doskonałości która musi być od 2015 Atlantic Europie jako oś odniesienia odbiornik i katalizatora talentów w projektach edukacyjnych, badań, innowacji i transferu do Afryki i Ameryki Łacińskiej, a pod wspólnym mianownikiem kompleksowego modelu zrównoważonego rozwoju. Kampus jest już niezbędna do rozwoju w kierunku nowej struktury ekonomiczne, wydajne i społeczny Canary elementu. Jednym z działań tego Tricontinental Atlantic Campus jest bezpośrednio związane z badaniami programu doktoranckiego w społeczeństwie, Prawo i Turystyki. Jednym z priorytetów cytowane kampus jest turystyka, stanowiących jeden z głównych elementów gospodarki Wysp Kanaryjskich.

Ulepszenia w konkurencyjności są oparte na trwałej i kompleksowego podejścia, które wzmocni kluczowych sektorów, pobudzenia nowych sektorów związanych obszary tematyczne specjalizacji tworzenia miejsc pracy Campus i pomocy. Model ten będzie skorzystać z pozycji geostrategicznej Canary jako pomost z Europy do Afryki Zachodniej, Makaronezji i Ameryce Łacińskiej. Dlatego oś Campus ćwiczenie uczelni Tricontinental Atlantic w ramach projektu narodowego w celu wzmocnienia strategicznych Wyspy Kanaryjskie jako europejskiego mostu Tricontinental Atlantyckiego.

Podprojekty, które definiują obejmować wszystkie obszary doskonałości: nauczanie poprawę, dostosowanie się do Europejskiego Obszaru Szkolnictwa Wyższego (EHEA), poprawa naukowych, innowacji i transferu wiedzy, transformacji kampusu i internacjonalizacji. Wydział Prawa, Ekonomii i Nauk Społecznych i Turystyki w tym kontekście są szczególnie istotne, ponieważ procesy przemian społecznych sponsorowanych przez Campus of Excellence zminimalizować negatywne skutki zarówno społecznie i ekologicznie jest kluczowym elementem. Podobnie, kilku badaczy programu specjalizacji w kwestiach związanych z zarządzaniem ułatwi realizację wielu proponowanych innowacji, unikając ewentualnych negatywnych skutków.

W CIS-kanarków platformy edukacyjne jakości i doskonałości są opracowywane z ramach Międzynarodowej Szkoły college'u, podczas gdy głównym infrastruktura wzmocnienia doskonałości doktorantów. Wysiłek i postęp ULL walnie w ostatnich latach, jako katalizator dla talentu poprzez swoje działania szkoleniowe, tworząc dużą część badań przeprowadzonych na Wyspach Kanaryjskich, przenosząc się do społeczeństwa i wiedzy wytworzonej i produktywnego nabycie prawdziwe zobowiązania do modelu produkcji opartej na wiedzy.

Integracja z programem studiów doktoranckich w dziedzinie prawa, społeczeństwa i Turystyki Doktoranckich Szkoły ULL

Warto zauważyć, że studia doktoranckie w ustawie, społeczeństwa i Turystyki ur związana z kilku ośrodków (wydziałach prawa, politologii i nauk społecznych, ekonomii i Business Studies i College of Business Administration). Być nakazowy przypisując program do pojedynczego środka, aby włączyć go do systemu wewnętrznej kontroli jakości, a ponieważ instytuty uniwersyteckie w ULL nie mają tej procedury zatwierdzone, wybrał studia prawnicze jako centrum oddelegowania, mając na uwadze przyszły program powiązania ze Szkoły doktora Uniwersytetu La Laguna. Wybrał studia prawnicze na tym etapie za jego największy wkład nauczycieli w zakresie innych uczestniczących w programie. Rozdzielczość od 17 stycznia 2013 ustanawiającego opublikowaniu rozporządzenia Oficialede nauk doktorat na Uniwersytecie La Laguna jest dostępna, otwiera drogę do utworzenia Szkoły doktorat ULL (art. 38). Oznacza to, że choć w okresie przejściowym programy doktoranckie ULL zostaną przypisane do konkretnych uprawnień, wraz z utworzeniem Szkoły doktoranckie, jak najszybciej zostaną objęte nim. To przyjdzie ze szkoły Doktoranckich wygenerować system wewnętrznej kontroli jakości opracowanym specjalnie dla studiów doktoranckich.

Utworzenie Szkoły Doktorantów został zatwierdzony na regularnym posiedzeniu 26 września 2013 Rady Zarządzającej Uniwersytetu La Laguna, rozwój i stworzenie systemu zapewnienia jakości w toku.

Ze wszystkimi ULL zamierza utrzymać swoje wskaźniki doktorskiej i ustalić strategię, która pozwoli wzmocnić swoje wyniki badań, biorąc je poza istniejący w chwili obecnej. Celem tego wszystkiego jest to, że nowe programy doktoranckie działać jako ciągniki Badania prowadzone w instytucji, a także wspiera większą uwagę na swoich badaczy szkoleniowych, w tym samym czasie procesy wymierania doktoranckich są regulowane przegubowy w ramach poprzednich przepisów prawnych.

Kompetencje

Podstawowe i ogólne

 • CB11 - Systematyczne zrozumienie kierunku studiów oraz opanowaniem umiejętności i metod badawczych związanych z daną dziedziną.
 • CB12 - Możliwość wyobrazić, projektowania i tworzenia, wdrażania i przyjmuje znaczną proces badań lub stworzenia.
 • CB13 - Możliwość przyczynić się do poszerzenia granic wiedzy poprzez oryginalnych badań.
 • CB14 - Możliwość przeprowadzenia krytycznej analizy i oceny oraz syntezy nowych i złożonych idei.
 • CB15 - Umiejętność komunikowania się z akademickiej i naukowej społeczności i społeczeństwa w ogóle o swoich dziedzinach wiedzy drogami i języków powszechnie używanych w międzynarodowej społeczności naukowej.
 • CB16 - Zdolność do wspierania, w ramach kontekstach akademickich i zawodowych, naukowej, technologicznej, kulturowej, artystycznej lub awansu społecznego w społeczeństwie opartym na wiedzy.

Umiejętności osobiste i umiejętności

 • CA01 - Poruszanie nasze konteksty, w których jest mało konkretnych informacji.
 • CA02 - Znajdź klucz pytania, na które należy udzielić odpowiedzi, rozwiązania skomplikowanego problemu.
 • CA03 - do projektowania, tworzenia, rozwijania i uruchomienie nowych i innowacyjnych projektów w zakresie swojej wiedzy.
 • CA04 - praca w obu urządzeń i autonomicznie w międzynarodowym i multidyscyplinarnym kontekście.
 • CA05 - Integracja wiedzy, uchwyt złożoność i formułowania sądów o ograniczonych informacji.
 • CA06 - Krytyka i obrona rozwiązań intelektualnych.

Działania szkoleniowe

 • Szkolenie w zakresie technik badań społecznych
 • Wyszukiwanie informacji Workshop, komunikacja i pisanie Naukowym
 • Przedsiębiorczość i Zatrudnialność Workshop
 • Program seminariów i konferencji
 • pobyty badawcze w innych ośrodkach
 • Udział w konferencji i kongresów

Linie dochodzenia

 • Linia 1: Nauki społeczne
 • Linia 2: Prawy
 • Linia 3: Podróże i Turystyka

kryteria przyjęć

Studenci, którzy spełniają wymagania wymienione powyżej zostaną dopuszczone do okresu badawczego, aby spełnić szczególne wymagania dostępu oraz kryteria, które mają zastosowanie baremación Komitetu Akademickiego studiów doktoranckich w następujący sposób:

 • wymóg określony dostęp: posiadać B1 języku angielskim (lub jego odpowiednik)

W procesie przyjmowania Komitet Akademicki Programu doktorskiej oceni każdy z lassolicitudes złożonych zgodnie z następującymi kryteriami baremación:

 • Studenci, którzy ukończyli magistra zawarte w liście optymalnego profilu lub równoważnego akademickim przychodów prowizyjnych: 4 punkty.
 • rekord akademicki stopnia dostępu i mistrza (o 8 punktów), wyceny do czterech punktów w punktacji klasy i innych gatunkach czterech punktów na studiach. środki nanoszono za podstawę 4: Zatwierdzone (1 punkt), istotnymi (2 punkty), wybitny (3 punkty), z wyróżnieniem (4 punkty).
 • zalety badań (do 3 punkty). Dla uprzedmiotowienie tego kryterium stosuje się następujące wyniki
 • Publikacje i prace, bez względu na ich sprzęt, którego przyjęcie do publikacji udowodniono niezbicie, że są podobne do linii badawczych studiów doktoranckich:
  • Dla każdej książki: do 0,5 pkt.
  • Dla każdego wyrobu lub test: do 0,25 pkt.
  • Dla każdej konferencji komunikacji: do 0,15 pkt.

Udział lub grupowej akredytowany projekty badawcze związane z badaniami studiów doktoranckich:

 • Dla każdego projektu badawczego, w którym został on uczestniczył lub współpracował: 0,5 pkt
 • Inne zalety związane z badań, aż do 1,5 pkt.
 • kwalifikacje zawodowe związane z liniami badawczych programu doktorskiej: do 2 punktów, na 0,5 punktu rocznie w dobro doświadczenia.
 • Znajomość języków obcych (od angielskiego B1 wymóg dopuszczenia) do sumy punktów
 • Angielski B2 0,5 punktu, 0,75 Temperatura C1, C2, 1 punkt. Inne języki znaczenie naukowe do pewnego momentu.
 • Uczniowie ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi: do dwóch punktów.

Aplikacje dla tych, którzy spełniają wymagania dostępu powyżej muszą być sformalizowane w terminie i zgodnie z procedurami ustanowionymi przez Uniwersytet w La Laguna, szczegółowy i udokumentowany Curiculum ocenić powyższe szczegółowe sekcje.

studentów zaocznych

Program przewiduje możliwość przyjmowania studentów zaocznych, jak stwierdzono w RD 99/2011 i przepisy doktorskiej ull. Przypadki te muszą być uzasadnione na podstawie charakteru prac do wykonania oraz warunków doktoranta, ale w żadnym wypadku nie może być przedmiotem tych samych wymogów dotyczących dostępu i baremación służyć te same kryteria. Komitet Akademicki studiów doktoranckich jest organem właściwym do udzielania zgody wnioskodawcy rejestracji w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin. zmieniając uczeń poświęcenia w pełnym wymiarze czasu w niepełnym wymiarze czasu w zależności od supervening okoliczności jest również możliwe.

Zmiana trybu doktoranta, za ich poświęcenie, muszą być należycie uzasadnione żądanie skierowane do Komitetu, który będzie go rozwiązać i powiadomić odpowiednie służby Uniwersytetu.

Studenci, którzy chcą kontynuować naukę tego programu doktoranckiego w ramach pozycji w niepełnym wymiarze godzin musi zwrócić się do Komitetu Akademickiego przy składaniu wniosku o dopuszczenie do niego lub, gdy przyznał, kiedy Concur w nich niektórych okolicznościach są one wymienione poniżej i umożliwić uznanie jako studentów zaocznych.

Kryteria i procedury przyjmowania studentów zaocznych w programie doktorskiej musi być zgodna z przepisami standardów postępy i trwałość Uniwersytetu La Laguna) i artykułu 7 regulaminu oficjalnej doktoranckich Uniwersytetu La Laguna. Zgodnie z art 7.3 cytowane wnioskodawcy muszą justificaro niezdolność do wykonywania tych badań pod pełnym wymiarze godzin ze względu na wykonywanie pracy, specjalne potrzeby edukacyjne, potrzeby opieki rodziny, sportowców wyczynowych lub wysokim poziomie, jak również inne które są rozważane w regulaminie trwałością ULL lub, w stosownych przypadkach, w przepisach, które rozwijają.

Zmiana zaangażowanie uczniów jest uregulowana w art 7.4 regulaminu urzędnik doktoranckich Uniwersytetu La Laguna: Doktoranci mogą ubiegać się o zmianę reżimu dedykacją dla uzasadnionych powodów. Programaoficial akademickiego komisja doktorska wyda sprawozdanie z jej upoważnienia lub zaprzeczyć takiej zmiany. Przeciwko tej decyzji może być wniesione odwołanie do rektora w terminie jednego miesiąca od powiadomienia.

Uczniowie ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi

Program i doktoranckie Kandydaci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi wynikających z ich niepełnosprawności powinny być kierowane w pierwszej kolejności, koordynator studiów doktoranckich w celu dostosowania go do ich uwagę.

W tych przypadkach należy zagwarantować równość szans i pełną integrację studentów niepełnosprawnych w życiu akademickim uniwersytetu, jak również promowanie i podnoszenie świadomości wszystkich członków społeczności uniwersyteckiej.

Uczniowie ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi wynikającymi z niepełnosprawności liczone w procesie przyjmowania z doradcą akademickiego wyznaczonego przez Komitet Akademicki Programu doktorskiej. Niniejszy poradnik będzie twój opiekun lub specjalistów wskazanych przez Uniwersytet w La Laguna. Komitet Akademicki Programaanalizará poszczególnych przypadków uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi wynikającymi z niepełnosprawności, aby dostosować program szkoleniowy do zapewnienia nabywania kompetencji poziomie doktoranckim. Komitet Akademicki otrzyma raport z konsultantem i przesyła odpowiedni wniosek do obsługi wsparcia uczniów w trakcie realizacji programu wagę do uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi (PARP) w celu identyfikacji usługi wsparcia i porady niezbędne do oceny konieczności możliwość dostosowania programów nauczania lub trasy.

Uczniowie ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi otrzymać konkretny wynik w postępowaniu kwalifikacyjnym, zgodnie z postanowieniami niniejszego pamięci: do 2 punktów. Celem tego zadania jest promowanie równości w sprawie warunków przyjmowania uczniów z trudnościami, aby zrekompensować trudności, jakie uczniowie mieli w całym swoim życiu akademickim, aby uzyskać porównywalne do tych studentów, którzy mają podobne wyniki trudności.

Jak opisano w poprzedniej sekcji, uczniowie ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi mogą ubiegać się w niepełnym wymiarze czasu rejestracji.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język hiszpański


Ostatnia aktualizacja November 9, 2017
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2018
Duration
Czas trwania
W niepełnym wymiarze czasu
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Hiszpania - Santa Cruz de Tenerife, Canary Islands
Data rozpoczęcia: Wrześ. 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2018
Hiszpania - Santa Cruz de Tenerife, Canary Islands
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą