Doktor nauk politycznych

Corvinus University of Budapest, Faculty of Social Sciences and International Relations

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Doktor nauk politycznych

Corvinus University of Budapest, Faculty of Social Sciences and International Relations

Doktorancka Szkoła Nauk Politycznych Uniwersytetu w Corvinus została założona w 2002 roku przez prof. Attila Agh. Pod koniec 2016 r. 23 studentów otrzymało stopnie doktora, z których wiele uczy się i prowadzi badania na różnych uniwersytetach, think-tankach i instytucjach naukowych. Każdego roku przyznajemy 6-8 nowych studentów z różnych dziedzin zainteresowań, w tym teorii politycznej, polityki partii, badań rządowych, polityki publicznej, polityki lokalnej, węgierskiej i porównawczej. Szkoła jest wspierana przez Instytut Nauk Politycznych i Departament Polityki Publicznej i Zarządzania. Jego obecnym szefem jest prof. Andras Körösényi.

Program dwuletniego studiów jest stale dostosowywany do potrzeb uczniów, co czyni ten program zbliżeniem się do systemu samouczek. Studenci są silnie zachęcani do pracy nad indywidualnymi projektami oraz uczestniczenia w konferencjach, warsztatach, kolokwiach zarówno w kraju, jak i za granicą. To jest główny priorytet szkoły. Jego autonomia finansowa pozwala nam wspierać studentów, aby jak najszybciej rozpocząć indywidualną karierę.

Regularnym monitorowaniem postępów uczniów jest kolejny priorytet naszego programu, którego podstawą są fora badawcze, wewnętrzne konferencje i indywidualne raporty. Mamy bardzo dobre kontakty z Instytutem Nauk Politycznych Węgierskiej Akademii Nauk. Studenci doktoranckie mają wiele możliwości nauczania zarówno w Corvinus, jak iw innych programach BA.

Od września 2016 Szkoła oferuje kursy w języku angielskim i jest otwarta dla międzynarodowych kandydatów.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
Contact school
Information
Deadline
Contact school
Locations
Węgry - Budapest
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Contact school
Data zakończenia Contact school
Dates
Wrześ. 2019
Węgry - Budapest
Termin nadsyłania zgłoszeń Contact school
Data zakończenia Contact school